1396-02-08 15:19
1798
0
38354
فرماندار بندرگز در جمع بانوان گز غربی؛

حضور و مشارکت بانوان در همه عرصه ها بویژه انتخابات، نشانه پیشرفت و توسعه است

فرماندار بندرگز با حضور در جمع بانوان روستای گزغربی از توابع بخش مرکزی که در مسجد جامع برگزار شد، گفت: حضور و مشارکت بانوان در همه عرصه ها بویژه انتخابات نشانه پیشرفت و توسعه و بیانگر نقش موثر بانوان در اقتدار کشور و عرصه های مهم است.

به گزارش گلستان ما به نقل از کناره، علی اصغر میرزائی با تبریک بعثت پیامبر اکرم (ص)اظهار داشت: زنان کشور ما همواره در برپائی نهضت های آزادیخواهی در ایران نقش اساسی و موثری ایفا نمودند، بویژه در مبارزات انقلاب اسلامی این عناصر عفاف و نجابت، با حضور در صحنه ها در پیروزی انقلاب اسلامی و در تثبیت و تداوم نظام اسلامی و مقابله بادسیسه های دشمنان نقش موثری داشتند.

فرماندار بندرگز با اشاره به حضور بانوان در عرصه های مدیریتی شهرستان و روستاها اظهار داشت: در دور اول تشکیل شوراها در سطح کشور حدود 150 نفر از بانوان به عنوان دهیار در عرصه مدیریت انتخاب شدند و در دوره چهارم این تعداد به 1167 نفر افزایش یافت. همچنین در بخش مرکزی در سال 92 تعداد 4 نفر داوطلب حضور در انتخابات شوراها بودند ولی در این دوره 18 نفر پا به عرصه رقابت در مدیریت روستا ها گذاشتند که این حرکت نشان از پیشرفت، آگاهی و علاقه مندی به مشارکت در مسائل مختلف جامعه است.

وی اظهار داشت: همانطوری که بانوان در صحنه های مختلف بصورت فعال حضور دارند، در انتخابات پیش رو نیز این نقش را ایفا خواهند کرد.بنابراین باید انتخابات را به عنوان یک امر سرنوشت ساز مد نظر قرار دهید، با انتخاب آگاهانه می توانید هم درتعیین سرنوشت مدیریت اجرائی کلان کشور و هم در مدیریت روستاها و شهرموثر باشید.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان افزود: این انتخاب آگاهانه باید براساس معیار ها و شاخصهای مشخص باشد، در انتخاب اعضای شوراها باید به برنامه های ارائه شده توجه کرد نه وعده های توخالی، زیرا هدف ما این است که وضعیت روستاها را از حالت فعلی به سمت پیشرفت و توسعه هدایت کنیم، و این امر محقق نمی شود مگر با انتخاب آگاهانه افراد لایق و توانمند در پای صندوقهای رای و حمایت و پشتیبانی ازآنها در پیشبرد امور شهر و روستا.

علی اصغر میرزائی با اشاره به توطئه ها ی دشمنان نظام برای دلسرد نمودن مردم برای شرکت در انتخابات گفت: باید با حضور حماسی در 29 اردیبهشت نشان دهیم با قدرت از نظام اسلامی دفاع خواهیم کرد وموجبات یاس دشمنان و دلگرمی دوستان نظام خواهیم شد.

نماینده عالی دولت در شهرستان با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب که فرمودند؛ هر رای باعث تقویت و استحکام نظام ما خواهد شد. اظهار داشت: وعده ما 29 اردیبهشت حضور در پای صندوقهای رای که موجب اقتدار و مشروعیت هر چه بیشتر نظام جمهوری اسلامی ایران در صحنه های بین المللی خواهد شد.

banovan gaz 6484 1

banovan gaz 6484 1

banovan gaz 6484 1

banovan gaz 6484 1

banovan gaz 6484 1

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.