1396-02-18 05:51
1933
0
38737
فرماندار آق قلا خبر داد:

تایید صلاحیت بیش از 97درصد نامزدهای شواری اسلامی آق قلا

فرماندار آق قلا گفت : از مجموع ثبت نام کنندگان تعداد 14 نفر انصراف خود را از ادامه حضور در این دوره از انتخابات اعلام نمودند و از 631 داوطلب باقی مانده 617 نفر معادل 97/8 درصد در هیئت نظارت تائید صلاحیت و 14 نفر رد صلاحیت شدند.

به گزارش گلستان ما به نقل از راه اسپی دژ، نشست صمیمی فرماندار با اصحاب رسانه و مدیران فضاهای مجازی در خصوص فضای مجازی شهرستان آق قلا برگزار شد.

امانگلدی ضمیر ضمن ابراز تأسف از حادثه ناگوار معدن زمستان یورت آزاد شهر و عرض تسلیت در خصوص جان باختن جمعی از هم استانی‌ها و کارگران این معدن در این فاجعه دردناک ، آرزوی علو درجات و رحمت واسعه برای این عزیزان نمود

در ادامه این نشست فرماندار با اعلام اینکه رسانه‌ها در آگاهی بخشی عمومی بسیار تأثیر گذار هستند گفت : با توجه به اینکه خبرنگاران و رسانه‌ها چشم و گوش مردم هستند و اطلاع رسانی بر عهده شما می‌باشد این رسالت مسئولیت سنگینی را نیز بر دوش شما قرار می‌دهد

ضمیر با ستودنی خواندن وحدت میان ساکنان شهرستان آق‌قلا گفت : شهرستان آق‌قلا دارای 134 هزار نفر جمعیت در دو شهر و 72 روستا می‌باشد و 80 درصد ترکیب قومیتی را ترکمن و بلوچ با مذهب تسنن و 20 درصد از آن را فارس و سیستانی با مذهب تشیع شامل می‌شود که در کنار هم با اتحاد ، برادری ، صفا و صمیمیت زندگی می‌کنند.

وی از ثبت نام 645 نفر داوطلب شرکت در این دوره از انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستاهای شهرستان آق‌قلا خبر داد و افزود : از مجموع ثبت نام کنندگان تعداد 14 نفر انصراف خود را از ادامه حضور در این دوره از انتخابات اعلام نمودند و از 631 داوطلب باقی مانده 617 نفر معادل 97/8 درصد در هیئت نظارت تائید صلاحیت و 14 نفر رد صلاحیت شدند.

فرماندار شهرستان آق‌قلا ، نیروی انتظامی را مسئول برقراری نظم و تأمین کننده امنیت شعبات اخذ رأی عنوان کرد و از استقرار 113 صندوق در این شهرستان و همکاری قریب 2 هزار نفر در برگزاری انتخابات پیش رو خبر داد.

وی به نقش تأثیر گذار علماء و روحانیون منطقه در مشارکت حداکثری اشاره داشته و از برگزاری همایش بزرگ علمای تشیع و تسنن و همچنین نشست با جوانان در این هفته خبر داد.

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.