• منو
 • رهبر معظم انقلاب در پیامی درگذشت عالم پارسا وسالک الی الله، مرحوم آیت‌ الله آقای حاج سیدابراهیم خسروشاهی رضوان‌الله‌علیه را به شاگردان و ارادتمندان و بویژه به خاندان و بازماندگان مکرّم ایشان تسلیت گفتند.

  حادثه آتش‌سوزی و فروریختن ساختمان پلاسکو وارد روز دوم شد و مأموران همچنان بی‌وقفه تلاش می‌کنند تا هر چه سریعتر آواربرداری پایان یابد.

  عضو هیئت مدیره خانه مطبوعات گلستان برگزاری انتخابات خانه، زودتر از اتمام این دوره در استان را دخالت آشکار ارشاد در استقلال یک تشکل غیر دولتی عنوان کرد.

  سومین جشنواره دوستداران طبیعت گلستان همراه با گرامیداشت زادروز دکتر بسکی،دلسوز طبیعت برگزار شد.

  وزیر سابق امور خارجه جمهوری اسلامی ایران گفت: کسانی که برجام را ساماندهی کردند نقدهای موجود را هم باور و قبول دارند و به این نقطه رسیده اند.

  رهبر معظم انقلاب در پیامی به پنجاه و یکمین نشست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا، تأکید کردند: از شما عزیزان انتظار می‌رود که بر محیط پیرامونی خود اثرگذاری کنید و بر رهروان راه خدا با گفتار و عمل خود بیفزایید.

  جمعی ازخانواده شهدای منا دراستان گلستان و شهرستان گنبدکاووس با امضای طوماری خواستار تشکیل کمیته حقیقت یاب بین المللی برای بررسی فاجعه منا درسال گذشته و شناسایی مقصران این فاجعه انسانی شدند.

  عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس اعتقاد دارد پخش صدای خواننده‌های زمان شاه در سریال «معمای شاه» زمینه سوءاستفاده رسانه‌های معاند را فراهم می‌کند؛ ضمن آنکه این سکانس‌ها کمکی به جلب مخاطب بیشتر نمی‌کند.

  عضو شورای شهر گرگان در واکنش به بکارگیری مشاور رسانه ای گفت : شورا باید ازظرفیت همه خبرنگاران استفاده کند ، استفاده از یک فرد خاص و آن هم در زمان نزدیک انتخابات صحیح نمی باشد.

  ساختمان‌ پلاسکو که از صبح امروز دچار حریق گسترده شده بود به دلیل حجم آتش و فرسوده بودن ساختمان به صورت کامل فرو ریخت.

  جانشین سپاه نینوا گفت: دشمن بهترین گزینه را برای مقابله با اسلام به کار می برد، به خاطر همین آدم‌هایی از جنس ظاهراً مسلمان‌ را به میدان مقابله بیاورند.

  مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی گلستان دهه مبارک فجر را دهه ای فرهنگی خواند و گفت: برنامه های متنوعی در سه کمیته «مساجد، قرآنی، تشکل های دینی» تدارک دیده شده است.

  سخنگوی شورای شهر گرگان در خصوص استخدام مشاور رسانه ای سه میلیون تومانی گفت :این فرد مشاور شوراست نه رئیس شورا و مبلغ تعیین شده نیز کمتر خواهد بود ضمن اینکه هنوز قطعی نشده .

  این روزها گمانه زنی ها در خصوص کاندیداهای احتمالی ریاست جمهوری شدت گرفته و البته در این بین نام خبرساز ترین زن ایرانی نیز به چشم می خورد ؛ دکتر مرضیه وحید دستجردی !

  مدیرکل بنیاد شهید استان گلستان به تشریح برنامه های کمیته ایثارگران ستاد دهه فجر پرداخت و گفت: استان گلستان 44 شهید برای پیروزی انقلاب اسلامی تقدیم نظام کرده است.

  دیشب در یکی از شبکه های اجتماعی حامی دولت مطرح شده بود که شورای شهر گرگان با هزینه ماهیانه سه میلیون تومان مشاور رسانه ای می گیرد.

  جسد مردی 30 ساله در یکی از محلات گرگان کشف شده است که تحقیقات پلیس برای کشف حقیقت ادامه دارد.

  مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان از افتتاحیه دومین لیگ فوتبال کارکنان ادارات استان گلستان در دهه مبارک فجر خبر داد و گفت: قزیب به 30 اداره کل در این لیگ ثبت نام کردند.

  صبح امروز جسد جوانی حدودا 30 ساله که اهل شهرک سجادیه شهرستان گرگان بود در انتهای جرجان 3 منتهی به روستای مریم آباد کشف شد .

  رئیس کمیته فرهنگی و هنری دهه فجر گلستان گفت: امسال با تلاشی که انجام شده حدود 40 عنوان برنامه فرهنگی و هنری در سطح استان گلستان برنامه ریزی و اجرا خواهد شد .

  آرشیو

  روز : ماه : سال :

  آخرین مطالب

  هدایت به بالای صفحه