نرخ برداشت گندم با کمباین متوسط که عملکرد کمتر از دو تن در هکتار دارد 95 هزار تومان، گندم با عملکرد بین دو تا سه تن در هکتار 130 هزار تومان، گندم با عملکرد بیش از سه تن در هکتار 155 هزار تومان است .

بیش از 80 کاندیدای انتخابات شوراهای گرگان به تخلفات روی داده شده در انتخابات اخیر گرگان اعتراض داشتند اما جوابهای فرماندار دولت تدبیر و امید جالب بود .

محمد ابراهیم جرجانی با کسب 22 هزار رای در انتخابات اخیر شورای شهر گرگان علاوه بر کسب رتبه دوم منتخبین مردم گرگان ، با افزایش آرای 130 درصدی روبرو شد .

رئیس سازمان بسیج فرهنگیان گفت: دنبال کردن سند 2030 نشان از جریان نفوذی دارد که برای سکولاریزه کردن آموزش و پرورش تلاش می کند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گلستان از اجرای طرح ضیافت الهی در ۳۴ بقعه متبرکه و امامزاده شاخص استان خبر داد.

فرماندار شهرستان گرگان گفت: در شهرستان گرگان ۱۰۰ درصد انتخابات ما به صورت آنلاین و الکترونیکی برگزار شد و در دقت و سلامت انتخابات به هیچ عنوان شکی ندارم.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان گلستان مهمترین عناوین برنامه‌های بزرگداشت سوم خرداد در این استان را اعلام کرد و گفت: بیش از 2 هزار عنوان برنامه و 192 برنامه شاخص سوم خرداد در استان گلستان برگزار می‌شود.

استاندار گلستان با تاکید بر اهمیت اخلاق در فعالیت های اطلاع رسانی اظهار کرد: تقوای خبری یکی از موضوعات بسیار مهمی است که تمامی رسانه‌ها از جمله صدا و سیما باید به آن توجه ویژه ای داشته باشند.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گلستان گفت: تا پایان برنامه ششم توسعه باید همه پروژه های مراکز فرهنگی به پایان برسد و پارک موزه دفاع مقدس استان نیز تا این زمان تکمیل خواهد شد .

در حالی که دولت در هفته‌های منتهی به انتخابات، اقدام به برقراری یارانه قطع شده شهروندان کرد، روزنامه‌های حامی دولت پس از انتخابات زمزمه حذف یارانه 14 میلیون نفر را پیش کشیده‌اند.

جمعه هفته آتی معارفه امام‌جمعه جدید شهرستان گالیکش برگزار می شود.

انتخاب شوراهای نشان داد که مردم از قومیت گرایی خسته شده اند و می خواهند شهرشان طعم پیشرفت و توسعه را با نگاه فراقومیتی و فراجناحی بچشد.

روغن را در جلوی چشمان مشتری می گیرد و مشتری با رضایت از اینکه روغن مواد افزودنی ندارد، از تولیدی خارج می شود.

تولیدی لباس ایرانی به دست خیاطان و تولیدگران کشور یکی از محورهایی است که می تواند در جهت اقتصاد مقاومتی حرکت کند و به تقویت هویت ملی و ایرانی بپردازد.

رئیس اتحادیه پرنده و ماهی از افزایش هزار تومانی قیمت مرغ در بازار خبر داد و گفت: امروز نرخ هر کیلو مرغ زنده در مرغداری ۵ هزار تومان و خرده فروشی ۷ هزار و ۹۵۰ تومان است.

رئیس هیئت کوهنوردی استان گلستان در انتخاباتی با حضور رئیس فدراسیون کوهنوردی در گرگان انتخاب شد.

کلید اقتصاد ایران باز در دست روحانی است، او اکنون باید علاوه بر اینکه برنامه‌های پنج‌گانه در حوزه اقتصادی را به ثمر برساند، نیم نگاهی هم به اشتباهات گذشته‌اش داشته باشد.

مراسم قرعه کشی لیگ برتر فوتبال ساحلی فصل ۹۷-۹۶ برگزار و برنامه نیم فصل اول بازی‌های تیم ملوان بندرگز مشخص شد.

مدیرکل پزشکی قانونی استان گلستان علت اصلی مرگ معدنچیان عدن یورت آزادشهر را اعلام کرد.

 رئیس اداره پنبه و دانه های روغنی سازمان جهادکشاورزی استان به کلزاکاران گلستانی در خصوص برداشت محصول توصیه‌های فنی و عمومی ارائه کرد.

آخرین مطالب