معاون سیاسی و امنیتی استاندار گلستان گفت: امروز سالروز کودتای 28 مرداد است ، هرگونه استعمار بر کشورهای اسلامی را محکوم می‌کنیم و این یکی از روش‌های مقابله با انقلاب ماست اما مردم ما هوشیارند و در مقابله با تهدیدات آن‌ها ایستادگی می‌کنند.

فاز6 آبرسانی به روستاهای محروم گنبدکاووس با همت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه نینوا گلستان در شهرستان گنبد و همکاری اداره آبفار در سه محور در حال انجام است.

افرادی که هیچ نسبتی با قوم ترکمن نداشتند با سر کردن روسری‌های ترکمنی ‌به دنبال دمیدن در تنور جنگ و درگیری‌های قومی و مذهبی بودند که با هوشیاری نیروهای اطلاعاتی استان این افراد دستگیر شدند.

شهروندان گرگانی ، جرجانی را جزو حامیان توسعه شهر گرگان و صادقلو می دانند ، حال اگر او به سمت عهد شکنان غش کند قطعا جا برای تردید باقی خواهد گذاشت و با کاهش محبوبیت مواجه می شود .

هادی ابراهیمی ، غلامرضا منتظری ، احمد ملاشاهی و محمدرضا باقریون چهارگزینه مدیر کلی صدا وسیمای گلستان هستند که تا آخر هفته مراسم معارفه آن برگزار می شود .

نبی هزارجریبی نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی عصر امروز با حضور در شورای شهر و یکی از اتاق ها با سه تن از اعضا دیدار و رایزنی کرد .

شورای اسلامی شهر گرگان در روز خبرنگار امسال تقدیر نامه ویژه ای برای سایت گلستان ما ارسال کرد .

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: دولت اختیار دارد بنزین را دو نرخه کند اما تلاش داریم اجازه ندهیم تا پایان سال بنزین گران شود.

فرمانده انتظامی استان گلستان از کشف ۲ هزار و ۸۰۰ حلقه لاستیک قاچاق به ارزش بیش از ۹ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در گرگان خبر داد.

مسئله ای که بعنوان یک بیماری مزمن برخی ازخواص را در انقلاب اسلامی دربرگرفته است!!! ودرمقابل دشمنی همچون نتانیاهو اعتراف میکند که ما در ایران بایک ابرمرد(آیت الله خامنه ای)که نقشه های مارامی خواند.

مدیرکل اطلاعات استان گلستان در «همایش و نمایشگاه مجاهدت‌های خاموش» گوشه‌ای از اقتدار و هوشمندی سرباز گمنام امام زمان (عج) در کشور و استان در مقابله با جریان صددرصد وابسته داعش را تشریح کرد.

امام جمعه شهر گرگان گفت: گاهی نیز مردم گلایه و شکایت دارند که انتظار می رود مسئولان به مردم و مراجعاتشان توجه و مشکلاتشان را رفع نمایند و باعث افزایش اعتماد آن ها شوند زیرا اعتماد مردمی مهم‌ترین ابزاری است که می تواند این نظام را بیمه کند.

با پاتک دشمن من و دو نفر از همرزمانم در گودالی پنهان شدیم و حدودا ساعت ۱۴ بود که یکی از همرزمانم دیگر تاب تشنگی را تحمل نکرد و با خارج شدنش از گودال، همه اسیر شدیم.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: باید پیش از این‌ ها تیم اقتصادی دولت تغییر می‌کرد و باید هرچه سریعتر این تغییرات کامل شود.

فرمانده نیروی انتظامی گنبدکاووس  گفت: ۳۳۲ فقره لوازم خانگی و 40 تن مواد غذایی احتکار شده از سه انبار در گنبدکاووس کشف و ضبط شد.

رئیس انجمن زیتون استان گلستان با اشاره به برگزاری همایش تخصصی تولید و تجارت زیتون در گلستان گفت : اجرای درست طرح توسعه ۵۰ هزار هکتاری زیتون در گلستان ، کشور را از واردات روغن زیتون خودکفا خواهد کرد .

رئیس هیئت مدیره کانون دفاتر خدمات الکترونیک قضایی کشور  گفت: تعداد دفاتر خدمات الکترونیک قضایی فعال کشور تا پایان امسال به یکهزار دفتر خواهد رسید.

فرمانده سپاه نینوا گفت: اولویت اصلی و بزرگترین آسیب اجتماعی ما در استان مبحث طلاق است که در این زمینه باید فکری اساسی وبرنامه ریزی جدی وهدف گذاری کرد.

فرماندار ویژه گنبدکاووس با اشاره به اینکه کشتارگاه صنعتی در گنبدکاووس راه‌اندازی می‌شود، گفت: نظارت بر محصولات بهداشتی دام و ذبح آن از ضروریات در این ایام است.

معاون سوادآموزی آموزش و پرورش گلستان گفت: بیش از ۶۸ هزار بی‌سواد مطلق در استان وجود دارد که باید به برای تکمیل فرآیند تحصیلات سوادآموزی آنها اقدام کرد.

آخرین مطالب