فرمانده سپاه ناحیه گرگان اردوهای راهیان نور را به مثابه پاتک فرهنگی بسیج در جنگ نرم قلمداد کرد و افزود: این سفر در واقع یک مهمانی است که شهدا آن را تدارک دیده اند.

استاندار گلستان با بیان اینکه وجود قومیت ها در استان یک فرصت است، گفت: نباید شایستگی را فدای قومیت گرایی کنیم،اصل بر شایستگی و تقوا است.

اکبر اعلمی عضو تندرو منحله مشارکت در کانال ضد انقلاب آمد نیوز پرده از حقد و کیه خود نسبت به سایت انقلابی گلستان ما و رئیس دانشگاه منابع طبیعی گرگان برداشت .

امروز یکشنبه 6 فروردین آخرین روز ثبت نام کاندیداهای شورای اسلامی شهر گرگان بود .

معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار گلستان گفت : پیش‌بینی می‌شود که در روز پایانی بیش از 1000 نفر برای انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در استان گلستان ثبت‌نام کنند.

مراقب مسئله نفوذ در دانشگاه ها باشید عده ای سعی می کنند اسم و رسم بسیج را خدشه دار کنند اما شما در مقابل مشکلات صبور باشید و با عزمی راسخ پیش بروید چرا که بهترین نیرو ها در کشور نیروی جوان ، مومن و ولایتمدارمی باشدو مطمعنا آینده این کشور به فضل الهی در دستان نیروهای جوان و انقلابی است.

در آستانه انتخابات دور پنجم شورای شهر گرگان شاهد برخی اقدامات کاندیداها در فضای مجازی و حقیقی هستیم اقداماتی که سعی دارد رای قشر خاکستری را از آن خود کند..

بر اساس اعلام رئیس ستاد انتخابات استان گلستان، ششمین روز( 5 فروردین96 ) ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، بیش از 6 هزار و 149 نفر اقدام به ثبت نام کرده اند و این روند کماکان ادامه دارد.

دبیرستاد انتخابات شهرستان گرگان گفت: تا پایان ششمین روز نام نویسی پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا 645 نامزد با حضور در فرمانداری گرگان ثبت نام کردند.

بالاخره پس از پیگیری های مکرر اهالی خداجوی سروش جنگل گرگان مجوز راه اندازی خیمه 14معصوم(ع) این منطقه صادر شد و از امشب شروع به کار کرد.

رئیس ستاد انتخابات استان گلستان گفت: تا پایان پنجمین روز نامنویسی پنجمین دوره انتخابان شوراهای شهر و روستا در این استان، 4151 نفر با مراجعه به فرمانداری ها و بخشداری ها ثبت نام کردند.

رئیس کل دادگستری گلستان می گوید : از ظرفیت کمیته ی حمایت قضایی از سرمایه گذاری برای رفع موانع تولید در استان استفاده می کنیم.

بازرس اداره بازرسی و ارزیابی عملکرد وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی با حضور در ستاد بسیج سلامت نوروزی دانشگاه گلستان از نزدیک عملکرد دانشگاه در ایام تعطیلات را بررسی کرد.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان گرگان از ثبت نام 114 نفر در روز پنجم ثبت نام شوراهای شهر و روستا در فرمانداری گرگان خبر داد.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت :مقدار 32238 کیلوگرم انواع مواد غذایی تاریخ گذشته و غیرقابل مصرف در سطح عرضه کشف و معدوم گردید.

جواد عموزاد سردبیر پایگاه خبری گلستان ما با حضور در فرمانداری گرگان ، رسما کاندیدای انتخابات پنجمین دوره شورای شهر گرگان شد.

چهارمین روز ثبت نام انتخابات شورا های شهر و روستا در گرگان در حالی برگزارشد که شوراهای روستا استقبال بیشتری در نام نویسی این شهرستان داشت.

براساس اعلام رئیس ستاد انتخابات استان گلستان، در پایان چهارمین روز از ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، از 3151 نفر ثبت نام به عمل آمد.

ملی‌پوشان فوتبال ایران با نمایش برتر نسبت به قطر و از دست دادن موقعیت‌های زیاد با پاس انصاری‌فرد و گل طارمی موفق به پیروزی شدند.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان گرگان گفت: امروز در چهارمین روز از ثبت نام کاندیداها 95 نفر ثبت نام آنها تایید نهایی شده است.

آخرین مطالب