همسر شهید مدافع حرم شهید ذورقی در دیدار با رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه باید راه شهادت ادامه یاد، گفت: محال است دشمن اشک من و فرزندان شهید ذورقی را ببیند.

بنا بر اعلام روابط عمومی سپاه نینوا گلستان، پاسداران شهید «محمدرضا شیبانی» و « احمد غلامی » در دفاع از حرم حضرت زینب(س) به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

جدول زمان پخش برنامه‌های تبلیغی نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری از شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی مشخص شد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان از بازداشت متهم شرکت کلاهبرداری خودرو در گرگان خبرداد.

رییس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه مهمترین کار در تداوم راه شهدا دو مطلب است؛ گفت: تبعیت از ولی فقیه و انقلابی عمل کردن مهمترین کار در تداوم راه شهدا است و اگر بخواهیم راه شهدا را حفظ کنیم و استمراردهیم و دینمان راد ادا کنیم هم باید مطیع باشیم و هم انقلابی عمل کنیم.

مدیر حج و زیارت استان گلستان گفت: دارندگان فیش ثبت نامی حج تمتع تا دهم مرداد سال 85 به حج تمتع اعزام می شوند.

اصلاح طلبان گرگانی در انتخابات پنجم شورا بیشترین ثبت نام را داشته اند ، در مطلب زیر نگاهی به وضعیت آنها می اندازیم .


روابط عمومی جبهه جوانان انقلابی گلستان از همه جوانان علاقمند و انقلابی برای حضور در این تشکیلات دعوت بعمل آورد.

فرمانده سپاه نینوا گلستان با بیان اینکه عرصه ی انقلاب اسلامی عرصه ی اقدام، جهاد، خون دادن، عرق ریختن و کار کردن است، گفت: بسیج دانشجویی باید تمام وظیفه ی خود را در فرایند تحقق جامعه در پیشبرد آرمان های انقلاب اسلامی به کار ببندد.

زمین‌لرزه‌ای با بزرگی 4.1 ریشتر در مقیاس امواج درونی زمین دقایقی قبل گلستان را لرزاند.

شواهد میدانی و بررسی ها نشان می دهد چه با انتخاب روحانی و چه با انتخاب رئیسی یا قالیباف ، استاندار بعدی گلستان از گزینه های زیر خواهد بود .

سپاه پاسداران دوم اردیبهشت ماه سال ۵۸ با فرمان حضرت امام خمینی(ره) تأسیس شد و رفته‌رفته به یکی از نهادهای مهم و تأثیرگذار برای حفاظت از دستاوردهای انقلاب تبدیل شد.

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان گفت: بیست و نهمین دوره قرآن کریم با حضور بیش از ۳۰۰ نفر از خانواده شاهد و ایثارگر برگزار خواهد شد.

کمتر از یک ماه به روز انتخابات پنجمین دوره انتخابات شهر و روستا و دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری باقی مانده است و کاندیداهای فرهنگی همچون سایر کاندیداها برای دیده شدن به تکاپوی خدمت صادقانه!!در دقیقه نود افتاده اند.

مدتی است در گوشه و کنار شهر صدای هنرمندانی را می شنویم که گام جدی در عرصۀ تولید مستند در حوزه های مختلف بر می دارند.

جانشین سپاه نینوا استان گلستان گفت: اگر می خواهیم در مسیر شهدا قرار گیریم باید جبهه انقلابی گری را انتخاب کنیم

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت دهم گفت: در قوه مجریه باید نیروهای توانمند، دلسوز و ساده زیست در راس کار باشند و خودشان را وقف خدمت به مردم کنند.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری طی حکمی دکتر علی نجفی نژاد رییس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان را به عنوان رییس “شبکه ملی جامعه و دانشگاه” در استان گلستان منصوب کرد.

قبل از سربازی در زادگاهم روستای سرطاق به مدت یکی دو سال دوچرخه سازی و الکتریکی داشتم یک جورایی آچارفرانسه روستایمان بوده ام.

استاندار گلستان گفت: طرح شهید شوشتری باید با رویکرد اقدامات خاص در شهرستان‌های استان گلستان اجرائی شود.

آخرین مطالب