دادستان مرکز استان گلستان گفت: قدرت نظامی برای هر کشور امری ضروری است.

در آخرین جلسه شورای اسلامی شهر گرگان در دوره چهارم با طرح های پیشنهادی شهردار گرگان در جنگل ناهارخوران جهت ساخت تقاطع های غیر همسطح سواره رو ، پیاده رو و آکواریوم و ... مخالفت شد.

رئیس دانشگاه جامع علمی و کاربردی استان گلستان با اشاره به اینکه دانشگاه مدرسان خبره را جذب می کند، افزود: یکی از مواردی که در گذشته در استان اتفاق نمی افتاد جذب مدرسان خبره بود که در مقاطع تحصیلی مختلف حتی دیپلم یا زیر دیپلم بود که برنامه داریم با رعایت شرایط تخصصی دانشگاه این اساتید را هم جذب نمائیم .

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی (یکشنبه) بعد از استماع دفاعیات پایانی رئیس‌جمهور درباره وزرای پیشنهادی‌اش نظر خود را در خصوص صلاحیت هریک از وزرا جهت حضور در هیئت وزیران اعلام کردند.

عضو شورای شهر گرگان گفت : دوره چهارم پرجالش ترین دوران بود که 3 سال از آن فقط و فقط برای حذف شهردار و نگه داشتن وی صرف شد و فرصتی برای بررسی مشکلات شهر و لوایح وجود نداشت.

استاندار گلستان گفت: طرح شهید شوشتری باید در محلات با ایمانی قلبی و همراه با ارزش های معنوی اجرا شود و هر اقدامی در این راه باید با پیوست ارزشی همراه باشد.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گلستان گفت : با آغاز پروازها جهت تشرف حجاج به مکه معظمه، ظرفیت و توان سوخترسانی به ناوگان هواپیمایی کشور در مرکز سوختگیری هواپیمایی شهرستان گرگان افزایش یافت.

با این خط و مشی اصولی ترسیمی در قانون اساسی، کسی که کمترین اطلاع از وضع موجود قوه مجریه را داشته باشد ؛ بی درنگ بر این واقعیت صحه خواهد گذاشت که قوه مجریه نه به یک تغییر و تحول بلکه به یک انقلاب اداری ضد بوروکراتیک نیاز جدی و مبرم دارد.

مدیر عامل آب منطقه ای گلستان در خصو عدم واگذاری حق آبه گلستان از رودخانه اترک در خراسان شمالی گفت : این موضوع در کمیسیون وزارت نیرو مطرح شده و دلیلی ندارد چون ما پایین دست هستیم بالادست برداشت کند.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گلستان گفت: آتش‌سوزی در جنگل‌های "قرق" شهرستان گرگان با تلاش نیروهای امدادی و منابع طبیعی مهار شده است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گرگان گفت: ما هر جا پای ارزش های اسلامی و انسانی در میان باشد حضور پیدا می کنیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و جانشین ستاد ساماندهی سواحل استان، اظهار کرد: مشکل پس روی آب در خلیج گرگان یک مسأله فرا استانی و ملی است و مقرر شده تا سازمان محیط زیست کشور طرحی را در این خصوص آماده و اجرایی سازد.

فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت: دستگاه های اجرایی، سپاه، بسیج، نیروی انتظامی و ارتش ظرفیت های خود را برای بر طرف کردن مشکلات بعضی از نقاط که شرایط بحرانی دارند ایجاد کنند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان از دستگیری غاصب عناوین قضایی در شهرستان گرگان خبر داد.

حمایت از شاهدان و مطلعان از خطرهای جانی ، حیثیتی یا مالی هدف از راه اندازی این واحد است.

تعدادی از مسئولان شهر، از اهمیت ، رسالت و ضرورت خبر رسانی از طریق رسانه بی اطلاع هستند.

اصلاح طلبان این روزها نگران "عبور روحانی از اصلاحات" شده‌اند و از طرفی عدم همکاری معتدلین و اصولگرایانی چون کاظم جلالی در مجلس با فراکسیون امید، اصلاح‌طلبان را به سمت گسستن پیوندها و ائتلاف با معتدلین سوق می‌دهد

مسئول دارالحفیظ امام جواد(ع) گرگان گفت: مسیر آموزشی قرآن ادامه دار خواهد بود و تا 5 سال آینده 20 نفر حافظ قرآن خواهیم داشت.

جانشین فرمانده سپاه نینوا استان گلستان گفت: بسیج متولی اصلی ترویج فرهنگ جهاد وشهادت است وامروزجامعه ما نیازبه روحیه جهادی دارد.

آیت الله سیدمحمدعلی علوی گرگانی گفت: با توجه به رونق فعالیت فضای مجازی در جامعه، راه اندازی مرکزی برای پاسخگویی به شبهات دینی مردم جزء ضرورتهای جامعه و نظام اسلامی است.

آخرین مطالب