در پی ادامه برودت هوا و یخبندان  و بارش برف تعدادی از مدارس گلستان فردا 30 دی ماه تعطیل اعلام شد .

مدیر فرهنگی انقلاب اسلامی درحوزه رفتار سازمانی واخلاق اداری باید در مواجه باتمام کارکنان براساس عدالت رفتار کند نه اینکه برای هرکدام یک فرمول رفتاری از نوع شخصی تجویز کند. مدیرفرهنگی انقلاب اسلامی باید اسوه باشد نه اینکه به قول مشهور دست ماکیاولی راازپشت بسته باشد به تعبیری مظهر ماکیاولی گری در حوزه فرهنگی باشد.

سردار وجیه ا... مرادی از فرماندهان نیروی قدس سپاه پاسداران در یادواره شهدای امنیت و شهدای مدافع حرم شهرستان آزادشهر گفت، من اصلاح طلب و اصولگرا را قبول ندارم، من از انقلاب اسلامی ، انقلابی، غیر انقلابی و ضد انقلاب را می فهمم.

براساس اعلام آموزش و پرورش استان گلستان، مدارس مناطق کوهستانی استان گلستان فردا به علت برودت هوا و بارش برف تعطیل است.

امام جمعه گرگان با بیان اینکه امریکا با توسعه وپیشرفت ما مخالف است، گفت: دشمنی آمریکا با انقلاب اسلامی به علت پیشرفت‌های نظام در عرصه‌های مختلف است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گلستان با اشاره به بارش برف در مناطق کوهستانی استان در شب گذشته گفت: ۲۴ اکیپ راهداری ۱۵۰ کیلومتر از محورهای استان را با ظرفیت ۴۴۰ تن نمک برف‌روبی و آماده تردد کردند.

نظارت بر بازار و جلوگیری از گران فروشی از اهداف تشکیل این تیم های بازرسی است .

فریدون شیخی یکی از مهمانداران هواپیمای بوئینگ ۷۰۷ بود که در حادثه روز دوشنبه جان باخت .

مسائلی از سوی پنج خبرنگار منتخب مطرح شد نه روحانی را به چالش کشید و نه مرهمی بر زخم‌های بی شمار مردم گلستان و ایران شد!

تلاش و همت مددجو دیروز تحت حمایت کمیته امداد استان گلستان به ثمر نشست و توانست آرزوی دیرینه خانواده را برآورده و دندان‌پزشک شود.

یکی دو روز کمتر یا بیشتر گلستان در خبرگزاری های داخلی و بین المللی جایگاه ویڑه یافت که قرارست محل فرود یک مقام عالی‌رتبه جمهوری اسلامی ایران باشد. اصل موضوع سبب تبلیغ اکوسیستم جمعیتی، منطقه ای و سایر ظرفیتهای گلستان برای ایران و بین الملل ، جهت آشنایی بیشتر با ظرفیت های گلستان میتوانست باشد.

 محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در خلال سفر هیئت دولت به استان گلستان در حال خروج از ساختمان برنامه و بودجه استانداری گلستان بود که خودروی وی با تعدادی از مردم که مطالباتی را داشتند روبرو شد که وی برای شنیدین درد و دل آن ها از خودرو پیاده و در جمع آن ها حاضر شد.

سخنان اخیر نبی هزارجریبی نماینده گرگان و آق قلا و لیست امید در مجلس شورای اسلامی در خصوص باج گرفتن برخی مدیران واکنش های مختلفی را به همراه داشت .

رئیس جمهور گفت: از رسانه‌ها می‌خواهم که ناظر خوبی برای قول‌هایی که ما به مردم داده‌ایم باشند و هم تذکر بدهند و اگر انتقادی هم وجود دارد بیان کنید رسانه رابط خوبی بین دولت و مردم است و می‌توانید نظرات مردم را به ما اعلام کنید.

نشست خبری حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی با رسانه های استان گلستان ظهر امروز در ساختمان استانداری گلستان برگزار شد.

با حضور عیسی کلانتری رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست و محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، در سالن اجتماعات موزه حیات‌وحش پارک ملی گلستان قرارداد حفاظت نوین در پارک ملی گلستان امضا شد.

صنعت پتروشیمی استان گلستان در طول 12 سال با نگاه سلیقه ای مسئولان مورد بی مهری قرار گرفته است و عزمی جدی طلبد که این مطالبه همگانی سهامداران مورد توجه  دولت تدبیرو امید قراربگیرد.

بیش از یکسال است که در مورد این تخلف آشکار قاضی محترم پرونده در بین اداره کل دادگستری و اداره شهرستان و شعب آن در حال رفت و آمد هستم و در این مدت بنا را بر پیگیری از طرق معمول اداری و قضایی آن گذاشتم.از رییس حفاظت تا شخص جنابعالی و رییس دادگستری گرگان تا...

مرکز اورژانس152 تختخوابی و تروما بیمارستان 5آذر دقایقی پیش با حضور رئیس جمهور افتتاح شد.

حسن روحانی، رئیس جمهور برای دومین بار به گلستان رفته و این در حالی است که هنوز پروژه‌های سفر قبلی اجرایی نشده یا مطالبات مردم در تکمیل پروژه‌های زیرساختی برجای خود باقی است.

آخرین مطالب