معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان از ثبت‌نام ۱۴ هزار و ۵۳۶ گلستانی، در سامانه سماح برای حضور در راه‌پیمایی اربعین حسینی خبر داد.

رئیس‌کل دادگستری استان گلستان با اعلام اینکه به‌زودی همه شکارچیان فراری در پارک ملی گلستان دستگیر می‌شوند، گفت: تا زمان دستگیری و صدور رأی برای مجرمان، این پرونده به‌صورت ویژه در دادگستری گلستان و خراسان شمالی دنبال می‌شود.

عالمی که به جای برخورد با زیاده خوران، خودش از زیاده خوران حمایت می کند و به جای نظارت بر مسئولان در انتصابهایی که به مربوط او نیست دخالت می کند اگر خودش زیاده خوار نباشد _ که هست _ نمی تواند به زیاده خوارن اعتراض کند ‌که نمی کند!

فرمانده انتظامی گلستان گفت: بامداد امروز ۲ نفر از افرادی که چند روز قبل از یکی از صرافی‌های شهر گرگان سرقت کرده بودند، دستگیر شدند.

قطعا حضور چند باره و پیاپی چهره هایی امثال مصطفی تاجزاده به استان گلستان بعد از فتنه 88 و آزادی از زندان در سالهای 95 و 96 و 97 ، پیام ها و پیامدهای زیادی با خود به همراه دارد که بطور قطع باید منتظر وقوع غائله های جدیدی در استان و کشور بود که انتشار آن نامه مشکوک ، تحرکات خاص برای تصاحب 2 معاونت استانداری گلستان ، تست شبکه اجتماعی رسانه ای و ... از نتایج اولیه این سفر است .

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گلستان  گفت: یکی از مهمترین اولویت های ما علاوه برحفظ آثار دفاع مقدس انتشار گسترده محتواهای حوزه دفاع مقدس در سطح استان است .

حضرت آیت‌ الله خامنه‌ای فرمودند: از نخبگان باید در برنامه‌ریزی برای مسائل کشور استفاده کرد. برخی نخبگان به همراه فکر بلند، قدرت مدیریت هم دارند که باید از آن استفاده بشود.

رییس کل دادگستری گلستان صنعتگران متضرر در شرایط اقتصادی امروز را جانبازان جنگ اقتصادی دانست و گفت: تولیدکنندگان سربازان خط مقدم جبهه اقتصادی هستند. با بانک های متخلف که سودهای غیرقانونی از آن ها گرفته اند، برخورد قانونی می کنیم.

مرکز توسعه و ترویج فرهنگ دفاع مقدس فضای مجازی و ماهواره‌ای قصد دارد به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی اولین جشنواره و نمایشگاه فعالان دفاع مقدس و مقاومت در فضای مجازی را برگزار کند.

بامداد امروز براثر درگیری محیط‌بانان پارک ملی گلستان با شکارچیان غیرمجاز یک محیط‌بان کشته و دو نفر دیگر زخمی شدند.

مسئول کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: دشمن به دنبال متزلزل کردن شعور عمومی جامعه ماست تا مردم تابع ادارکات درونی خود نباشند.

 دکتر سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان دیروز سه شنبه طی سفری یک روزه از استان گلستان به امورات فرهنگی و هنری این استان رسیدگی کرد .

وزیر ارشاد گفت: حداکثر تا هفته آینده مشکلات خانه مطبوعات استان گلستان با حضور معاون مطبوعاتی و اعضای خانه مطبوعات گلستان بررسی و برطرف می‌شود.

مدیران کل جدید و قدیم حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان برتسریع در راه اندازی پارک موزه گلستان تاکید کردند.

جانشین بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی با وجود همه توطئه‌ها و دشمنی‌ها امروز به اوج بلوغ رسیده است، گفت: امروز دشمن جنگ اقتصادی و تبلیغاتی را علیه کشورمان به راه‌ انداخته است.

خانه مطبوعات به عنوان تنها تشکل صنفی مطبوعات استان گلستان وارد فاز دیگری از حواشی شده است و به جای آنکه مسوولان متولی درصدد تعالی و شکوفایی این تشکل باشند با اقدامات ناصواب، مرگ آن را طلب می‌کنند.

مراسم تکریم و معارفه مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان گلستان صبح امروز با حضور امیر فهمیده در گرگان برگزار شد .

نماینده موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) با اظهار تاسف از بازدید دقیقه نودی امام جمعه گرگان از نمایشگاه کتاب گفت : بدترین نمایشگاه را امسال داشتیم و به امام(ره) خیانت شده است .

مدیر حج و زیارت گلستان گفت: تاکنون برای ۵ هزار و ۶۴۳ نفر از افرادی که در سامانه سماح ثبت‌نام کرده بودند، روادید اربعین صادر شد.

مراسم تودیع و معارفه مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان گلستان صبح فردا با حضور امیر فهمیده در گرگان برگزار می شود .

آخرین مطالب