نماز عید سعید فطر به امامت آیت‎الله سیدمحمدعلی علوی‎گرگانی مرجع عالیقدر جهان تشیع در مسجد جامع شهرستان گرگان برگزار شد.

مردم مسلمان استان گلستان بعد از یک ماه روزه داری دوشادوش یکدیگر و درصف های متحد به اقامه نماز عید در مصلی های و عیدگاه ها پرداختند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تصریح کردند: آتش به اختیار به معنای بی‌قانونی و طلبکار کردن مدعیان پوچ‌اندیش و مدیون کردن جریان انقلابی کشور نیست؛ نیروهای انقلابی بیش از همه باید مراقب عدم سوء‌استفاده‌ دشمنان از وضعیت کشور باشند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با پیشنهاد عفو یا تخفیف و تبدیل مجازات یک‌هزار و چهل و نُه نفر از محکومانِ محاکم عمومی و انقلاب، سازمان تعزیرات حکومتی و سازمان قضایی نیروهای مسلح موافقت کردند.

 11 تیرماه کمیسیون اصل نود جلسه فوق العاده دارد و با توجه به مسائل جدید گفته شده یک هیئت بازرسی از کمیسیون اصل نود به سایت میگو گمیشان سرکشی خواهد کرد و ا نزدیک واگذاری ها را مورد بازبینی مجدد قرار خواهد داد .

در سال «اقتصاد مقاومتی: تولید و اشتغال» کارخانه نورد فولاد شهرستان مینودشت با 130 نیروی کار به تعطیلی کشیده شد.

برنامه های کمیته امداد در ماه مبارک رمضان با هدف تقویت و ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری و ایجاد زمینه مساعد مشترک آحاد مردم به منظور رفع مشکلات معیشتی برگزار می شود که یکی از این برنامه ها، جمع آوری زکات فطریه است.

نگارنده براساس بررسي هاي همه جانبه حقوقي بزرگترين نقيصه را ساختار کنوني حداقلي مجمع تشخيص مصلحت نظام و عدم بهره گيري از ظرفيت هاي بالقوه قانون اساسي و اصول مترقي آن دربالفعل سازي حداکثري اين نهاد اسلامي در راستاي ايجاد يک نظام دو مجلسي مي دانم .

نشست اقتصاد دیجیتال و راهکارهای افزایش سهم آن در استان گلستان با هدف رفع چالش ها و موانع پیش روی فعالین حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در بخش اقتصادی برگزار شد.

مدیران دفاتر تاکسی تلفنی شهر گرگان امروز با حضور در شورای اسلامی شهر گرگان و برگزاری تجمع اعتراضی، انتقاد و اعتراض خود را به راه‌اندازی و فعالیت آژانس‌های اینترنتی در گرگان اعلام کردند.

استاد برجسته درس خارج حوزه علمیه قم گفت :برخی آمدند سخنی از امیرالمؤمنین را طوری تفسیر کردند که به مذاق خودشان خوش می‌آید و بر اساس برداشت و تفکر خودشان از مسائل سیاسی و اجتماعی .

میزان فطریه و کفاره روزه ماه مبارک رمضان ۱۳۹۶ از نظر مرجع عالیقدر آیت‎الله علوی‌گرگانی اعلام شد.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش گلستان با بیان اینکه ابزاری برای غربالگری اعتیاد در مدارس نداریم،لذا آماری از اعتیاد هم وجود ندارد، افزود: علاوه بر 16 طرح، طرح جدید«نماد»امسال درگلستان و در یک شهرستان اجرایی می شود .

معاون برنامه‌ریزی شرکت آب منطقه‌ای گلستان از اجرا و بهره‌برداری از ۸۰۰ هکتار شبکه آبیاری و زهکشی در استان گلستان در راستای برنامه‌های اقتصاد مقاومتی خبر داد.

حضرت آیت الله خامنه‌ای صبح امروز (شنبه) با حضور در یکی از بیمارستان‌های تهران از آیت الله مظاهری رئیس حوزه علمیه اصفهان عیادت کردند.

نماینده مردم آزادشهر و رامیان گفت: استکبار با اصل نظام جمهوری اسلامی مشکل دارد. این که می بینید سپاه، نیروی قدس، حزب ا... و مبارزان یمنی را تحریم می کنند و جزء تروریستها می خوانندشان بخاطر این است که از جانب آنها احساس خطر می کنند.

دزد نابکار دوربین و لب تاپ مجید میهن دوست عکاس خبرگزاری ایرنا گلستان را به سرقت برد .

شهرستان گرگان در دومین روز از فصل تابستان و در هوایی نسبتا بهاری، شاهد یکی از راهپیمایی‌های بی‌نظیر، باشکوه و با خیل عظیم جمعیت مردم این دیار بود تا بار دیگر نوعدوستی و دفاع از مظلوم و مبارزه با کفر و استکبار به دنیا نشان داده شود.

رئیس سابق دانشگاه علامه طباطبایی در جمع راهپیمایان روز قدس در گرگان گفت: تنها زبانی که با دشمن می شود صحبت کرد زبان مقاومت است چرا که دشمن با اصل نظام و انقلاب مخالف است و هدف آن نابودی جمهوری اسلامی است.

معاون بین‎الملل حوزه‎های علمیه با اشاره به اینکه باید وارث و پاسدار خون شهیدان باشیم تا ارزش‎های دینی در کره زمین تسری پیدا کند، تاکید کرد: ادای دین به شهدا در فعالیت شبانه‎روزی است با کار ثابت و اداری نمی‎توان ادای دین کرد.

آخرین مطالب