مسئول سازمان بسیج طلاب و ورحانیون کشور گفت: دین اسلام از آغاز پیدایش خود همیشه مورد تهاجم دشمنان بوده و هست.

امام جمعه گنبد کاووس گفت: کمیته امداد، کمیته ولایت فقیه است وکار سیاسی و جناحی نمی کند و واضح و شفاف طبق سیاست رهبری به خدمت به محرومین می پردازد.

طاهری سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی گلستان با تاکید بر اینکه دانشگاه نباید تریبونی برای افراد فتنه‎گر ، معاند و کسانی که زاویه با نظام اسلامی دارند باشد ، گفت: گلستان نباید جولانگاه جریان فتنه شود .

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروزه دشمنان اسلام هم به این امر واقف هستند که قدرت بازدارندگی ایران در حال افزایش است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان گفت: علمای استان گلستان با بصیرت کامل در مقابل نفوذ ایستادگی کنند.

استاندار گلستان با تاکید بر سرمایه گذاری در حوزه آموزش رعایت حقوق شهروندی ، اظهار کرد: دستگاه های مرتبط باید از ظرفیت رسانه های  مکتوب، دیجیتال،  دیداری و شنیداری برای آموزش حقوق شهروندی به مردم بیشترین استفاده کنند.

مسئول بسیج رسانه گلستان گفت : حدود 500 اثر از سوی خبرنگاران و اهالی رسانه استان گلستان تا بیست و دوم آذر ماه برای شرکت در سومین جشنواره رسانه ای ابوذربه دبیرخانه ارسال شده است.

با توجه به تک محوری و خودرایی محمد حسین علی اصغری و بالاگرفتن آتش اختلافات در اتحادیه انجمن های اسلامی استان گلستان ، گروه بنیانگذاران اتحادیه انجمن های اسلامی اعلام موجودیت کرد .

استاندار گلستان گفت:فشارهای حاشیه‌ ای هیچ تاثیری بر تصمیم من ندارد و با ارزیابی و نگاه صبورانه به فکر اصلاح هستم و بخشی از وقت روزانه خود را به بررسی این موضوعات اختصاص می دهم .

بعد از رفتن دکتر ریاحی و انتصاب دکتر فاضل گویا محور فتنه و جریان خاص در دانشگاه علوم پزشکی قدرت گرفته و اخیرا هم در پی انتصاب معاون فرهنگی این دانشگاه است .

بالاخره بعد از حواشی های متعدد و خفقان در دانشگاه در اثر مدیریت سیاسی دانشگاه فرهنگیان گلستان تصمیم بر جابجایی سرپرست این دانشگاه جدی است و گزینه هایی نیز در این راستا معرفی شده اند .

نمایندگان تشکل های دانشجویی دانشگاه گلستان در مراسمی که با حضور معاون وزیر علوم دولت اصلاحات در دانشگاه گلستان برگزار شد به بیان دیدگاه های خود پرداختند.

این خبرگزاری با درج این مطلب بصورت ناملموس گزینه مناسبتری را برای مدیریت فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان مطرح کرده است ، گزینه ای که می تواند با روابط عمومی خوب و فضای بازتر عرصه خطیر فرهنگ و هنر و رسانه را راهبری کند

سرپرست اداره كل راه و شهرسازي استان گلستان از برنامه ريزي و جديت اداره كل راه و شهرسازي استان در خصوص جذب سرمايه گذار ، استفاد از حداكثر توان بخش خصوص در اجراي پروژه هاي زير ساختي استان خبر داد.

بازرس خانه مطبوعات استان گلستان گفت: جشنواره ابوذر در استان گلستان ابتکار بسیج رسانه است که می‌تواند ظرفیتی برای معرفی رسانه‌های تراز انقلاب در سطح جامعه باشد.

قاری ممتاز مسابقات بین المللی با بیان اینکه بهره وری و بهره گیری از قران یک توفیق و لیاقت میخواهد، می گوید: فضای خانه ما قرانی بود و گوش های ما را ایات الهی نوازش میکرد.

عضو شورای اسلامی شهر گرگان گفت: من اعتقاد دارم در محلی به نام شورای شهر نباید نگاه سیاسی وجود داشته باشد و انتخاب آقای دادبود به عنوان شهردار گرگان نشان داد که اعضای شورای شهر سیاسی عمل نمی‌کنند و انتخاب‌ها و اتخاذ تصمیم بر اساس شایستگی، توانمندی و حرکت به سمت توسعه شهر است.

مسوول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در گلستان با تاکید بر غیرقابل اعتماد بودن آمریکای جهانخوار گفت: مواضع ترامپ تداوم اقدامات خصمانه آمریکا نسبت به اسلام و قدس است.

مدیرکل راه‌آهن شمال شرق ۲ با اشاره به اینکه به دنبال راه‌اندازی کارخانجات بازسازی و تعمیر ناوگان مسافری هستیم، گفت: با کمک دولت بازسازی و تعمیر واگن‌های مسافری در استان گلستان انجام می‌شود.

مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور گفت: جشنواره بزرگ ایثار اسفند ماه در سطح کشور برگزار می‌شود.

آخرین مطالب