استاندار گلستان با اشاره به مشترکات دو کشور جمهوری اسلامی ایران و قزاقستان، اظهار کرد: راه آهن ایران ـ ترکمنستان ـ قزاقستان نقطه تقویت مراودات تجاری گلستان و قزل اوردا است و این مسیری است که ارتباطات تجاری ما با آسیای میانه را افزایش می دهد.

انتخابات خانه مطبوعات استان گلستان پس از حواشی مختلف قرار است ۱۰ آبان به صورت الکترونیکی برگزار شود اما اصحاب رسانه استان گلستان به نحوه برگزاری این انتخابات، برخوردهای متناقض مسئولان و مشکلات ستاد اجرائی تشکیل شده در این زمینه، اعتراض دارند.

بنظر می رسد نسیم تغییرات در مدیریتهای دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان شروع شده و ممکن است در ادامه نیز مدیرانی که همسو با دانشگاه آزاد اسلامی نباشند برکنار شوند .

دبیر مجمع نمایندگان استان گلستان در خصوص معرفی وزیر علوم به مجلس شورای اسلامی گفت : منصور غلامی شخصیتی متدین و رویکردی اعتدالی دارد البته باید برنامه های وی برای وزارتخانه مهم علوم مورد بررسی قرار بگیرد .

رئیس اداره فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از فروش 520 میلیون تومان بن کتاب طی 5 روز گذشته نمایشگاه کتاب استان گلستان خبر داد.

استاندار گلستان با بیان اینکه حال ورزش استان خوب است اما باید بهتر شود، اظهار کرد: استان گلستان قطب خوب والیبال, سوارکاری و بسیاری از ورزش‌های دیگر است که باید به آنها بیشتر توجه شود.

استان گلستان در حوزه مهم صنعت گردشگری فاقد یک مدیریت استراتژیک و مدیر استراتژیست است ؛ مدیرانی که اهل تجزیه و تحلیل،  همه جانبه نگر، طراح مسائل چالش برانگیز،  خلاق و ایده پرداز،  هم افزا و هم پوشان و در یک کلام دارای یک سند چشم انداز روشن و دست یافتنی در حوزه کاری خود هستند .

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: هر چند نیازی به تجربه مجدد نبود، اما تجربه برجام ثابت کرد آمریکا هیچ‌گاه قابل اعتماد نبوده و نیست.

انتقادات زیادی به انتخابات این دوره شده که علاوه بر مورد مذکور ، دخالت هیات مدیره معزول و برکنار شده توسط خبرنگاران در برگزاری انتخابات این دوره هم سر و صدای زیادی بلند کرده است .

پیش از اینکه کوچشان دهند ساک های سفر زنان این روستا آماده است البته نه برای کوچ از روی دیوار جرجان بلکه برای رفتن به شهرهای دوردست و کسب لقمه نانی برای خانواده، ظاهرا چاره ای ندارند چون مردان روستا بیکارند و کسی به آنها کاری نمی دهد.

مشاور مدیرکل آموزش و پرورش گلستان گفت: در صورت موافقت وزارت خانه و تصویب سقف اعتباری جدید می توانیم برخی از مربیان را جذب کنیم.

رئیس سابق سازمان بسیج هنرمندان کشور گفت: نمایشگاه کتاب استانی فرصتی مناسب برای ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی است.

فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر۳۰ گرگان از درخشش کارکنان نزاجا در مسابقات قرآنی نیروهای مسلح سخن گفت.

رئیس کل دادگستری گلستان مدیرانی که در مناطق خوش آب و هوا ، ویلا سازی می کنند تحت پیگرد قانونی قرار می گیرند.

در سکوت رسانه ای(رسانه های معتبر و دارای شناسنامه) شهرستان کلاله دو تودیع و معارفه اتفاق افتاد که یکی از این مراسم ها در نوع خود قابل تامل و پیش بینی شده از سوی این سایت بود.

معاون اداره‌ کل فرهنگ و ارشاد استان گلستان گفت: میزان فروش بن کتاب در پایان سومین روز از نمایشگاه کتاب استان گلستان از مرز ۲۷۰ میلیون تومان گذشت.

ائمه جمعه استان گلستان در سخنرانی های خود به اظهارات ترامپ واکنش نشان دادند و این سخنان را به شدت محکوم نمودند .

امام جمعه موقت گرگان با اشاره به اینکه کمک به دیگر مسلمین از وظایف ماست، گفت: کمک به مردم مظلوم میانمار و یمن وظیفه شرعی و ملی همه است و باید به هر صورت ممکن به آنان کمک کرد.

مسئول بسیج فرهنگیان گلستان گفت: بیان ارزش های دین و جان فشانی های شهدا در قالب فرهنگ و هنر بیشترین ماندگاری و تاثیر را در ذهن نسل امروز دارد،

حضرت آیت الله علوی گرگانی توجه به مباحثی مانند، اسلامی کردن علوم و رشته ها، مبانی ارزشی، اخلاقی، تربیتی و اساتید مؤمن، متعهد و انقلابی در دانشگاه ها تاکید کردند.

آخرین مطالب