رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) منطقه 2 گنبدکاووس از حمایت مالی یک نیکوکار شهرستان از 40 یتیم زیر پوشش این نهاد خبر داد و گفت: این خیر هر ماه 12 میلیون ریال برای کمک به این ایتام پرداخت می کند.

محمد رضا میرنیا کاندیدای پنجمین دوره شورای شهر گنبدکاووس در پیامی از حضور گنبدی ها و ابراز محبت آنها به او تشکر و قدردانی کرد.

مستند فدائیان حرم به یاد شهید مدافع حرم گنبدی، مهدی شکوری در محل گلزار شهدای گمنام این شهرستان کلیک زده است.

دیدار هفتگی امام جمعه گنبدکاووس با خانواده شهدا یکی از برنامه هایی است که در گنبدکاووس از دیرباز توسط مسئولین پایه گذاری شده و در این دیدارها پای درد و دلهای خانواده شهدا می نشینند و با یکی از ستاره های آسمان شهر آشنا می شوند.

رئیس حوزه انتخابیه گنبدکاووس در جمع خبرنگاران گفت: لیست نهایی شورای شهر گنبد مشخص شد و پرویز ناصری با اخذ 14041رای توانست بیشترین آرا را در بین کاندیداهای شورا شهر گنبد کسب کند.

امام جمعه گنبدکاووس امروز با حضور در شعبه اخذ رای مسجد قائمیه، دریای عظمت مردم ایران را از این قطره های آرا دانست.

فرماندار ویژه گنبد با اشاره به شرایط منطقه ای خاورمیانه و شرایط دنیا گفت: حضور حداکثری و باعظمت مردم در انتخابات می تواند بهترین پیام برای همه دنیا باشد.

انقلاب اسلامی در سی و نهمین سال عمر خود، حماسه ای دیگر را تجربه می کند، حماسه ای که تولد و حیاتی مضاعف را به روح عظیمش خواهد دمید.

بنا به تصمیم ستاد بزرگداشت 15 خرداد و ارتحال امام (ره) شامگاه چهاردهم خرداد مراسم متمرکز 15 خرداد در شهرستان گنبد برگزار می شود.

از تعداد 165 کاندیدای ثبت نامی در انتخابات پنجمین دوره شورای شهر گنبد با توجه به رد صلاحیت دو نفر و انصراف 39 نفر تا به امروز 124 کاندیدا در صحنه رقابت باقی مانده اند.

کارشناس علوم قرانی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گنبدکاووس از شرکت بیش از یک هزارقرآن آموز گنبدی در طرح تربیت حافظان قرآن کریم خبرداد.

امام جمعه گنبدکاووس گفت: اگر عزت و بزرگی امروز کشور مان را می خواهیم باید حضور حداکثری در انتخابات داشته باشیم.

رئیس اداره اجتماعی هنگ مرزی اترک از تصادف دو خودروی پراید با یک دستگاه خودروی ام وی ام خبر داد که 3 کشته و 6 مجروح برجای گذاشته است.

از آن زمان که مرحوم شریعتی « انتظار» را مکتب « اعتراض» نامید تا امروز که مسئله ی مهدویت و منجی گرایی بعضا مورد اعتراض واقع می شود ! مکاتب هنری بسیاری هنرنمایی کرده اند و در بین تمام این مکاتب جای هنرمند انقلابی خالی است که « انتظار » اش را به زبان هنر منتقل کند.

در پی انشار اخباری مبنی بر اینکه برخی لیست های ائتلاف شوراهای شهررا به امام جمعه گنبدکاووس منتسب کرده اند، دفتر ستاد نمازجمعه بیانیه ای صادر کرد.

مراسمی غیر قانونی در دانشگاه پیام نور گنبد برای حمایت از روحانی برگزار شد که در آن مسئولین از در اختیار دادن امکانات بیت المال برای حمایت از فتنه گران کوتاهی نکردند و برای ابراز دلگرمی نیز در این مراسم شرکت کردند.

متاسفانه استفاده از امکانات دولتی برای تبلیغات ریاست جمهوری برای دولت امری متداول در دستگاهها شده و در دانشگاه پیام نور گنبد برنامه ای که نه به دعوت از تشکل دانشجویی بلکه از سوی جریانات بیرونی تشکیل شد که در واقع این حرکت رفتاری غیر قانونی می باشد.

می گویند در یكی از جنگ‌ها تیری به یكی از اصحاب پیامبر(ص) اصابت كرد و او را از پای درآورد. مردم جنازه را آوردند و گفتند كه شهید شده است پیامبر (ص) فرموند: نگویید شهید شده است چرا كه عبایی كه روی دوش اوست از بیت المال است.

در همایش جوانان ستاد روحانی که در دانشگاه پیام نور گنبد برگزار شد تمام امکانات ارتباطی این دانشگاه برخلاف قانون برای جذب مخاطب جهت شرکت در این گردهمایی به کار گرفته شده بود.

متاسفانه شاهدیم در دانشگاه پیام نور گنبد برنامه ای توسط ستاد جوانان حامی روحانی و با حضور محمد حسین نقاشی مسئول ادوار انجمن اسلامی دانشگاه تهران و سیاووش بسطامی از تندروهای اصلاح طلب که رابط جوانان استانداری گلستان می باشد برگزارمی شود.