تصادف یک دستگاه اتوبوس با پراید در مسیر جاده گنبدکاووس به سمت مینودشت، یک فوتی و 4 مصدوم برجا گذاشت.

صبح امروز 220 نفر از بانوان بسیجی شهرستان گنبد در قالب 4 اتوبوس ،همچون سالهای گذشته به اردوی راهیان نور مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند.

امام جمعه گنبدکاووس گفت:ضعیف ترین انسان ها کسانی هستند که از دشمن خود توقع خیرخواهی داشته باشند، ما هیچگاه سعادت خودمان را به خواسته دشمن گره نمی زنیم.

معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس در نشست خبری امروز صبح ، کمیته اطلاع رسانی را مهمتریم کمیته ستاد انتخابات شهرستان دانست و گفت: معتقدیم اگر فعالیت‌های انتخابات دیده می‌شود به واسطۀ تلاش برای انعکاس اخبار از سوی خبرنگاران است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه گنبدکاووس با بیان آخرین آمار از تشرف 93 هزار زائر در مدت 5 روز به امامزاده یحیی بن زید(ع) این شهرستان خبرداد.

در مجموع دو روز از ثبت نام شوراهای شهر و روستاها در شهرستان گنبدکاووس285 نفر به عنوان کاندیدا ثبت نام کردند.

بخشدار مرکزی گنبدکاووس از ثبت نام 223 نامزد انتخاباتی در دو روز اول آغاز نام نویسی داوطلبین در پنجمین دوره انتخابات شورای روستاهای بخش مرکزی گنبدکاووس خبر داد.

رئیس جمعیت هلال احمر گنبدکاووس با اشاره به طرح نوروزی این جمعیت از 25 اسفند ماه تا 15 آماده خدمت رسانی به مسافرین نوروزی، گفت: میزان 430 نفر روز در کل طرح آماده به خدمت رسانی برای مسافرین هستند، که از این میزان 220 نفر روز امدادگر و 210 نفر روز راهنمایی ه مسافرین انجام می شود.

در روز نخست در شهرستان گنبد121 نفر به عنوان کاندیدا در پنجمین دوره انتخابات شهرو روستا ثبت نام کرده اند،.

فرماندار ویژه گنبدکاووس با بیان اینکه سهمیه آرد گنبدکاووس به میزان 2 هزار کسیه افزایش پیدا می کند و گفت: کیفیت نان گنبدکاووس دز حوزه گلستان مثال زدنی است.

در جلسه کارگروه آرد و نان در گنبدکاووس ساعت کاری نانوایان در 6 ماه دوم سال 96 بررسی شد و رئیس تعزیرات گنبدکاووس از ثبت و بررسی 44 پرونده تخلف از خبازان در 6 ماه دوم سال 95 خبر داد.

این مراسم در هفته های پایانی سال 95 برگزار شد، طی حکمی از سوی رئیس اداره ورزش و جوانان گنبد کاووس، فرید عابدی به ریاست هیئت ورزش های پهلوانی و زورخانه ای این شهرستان منصوب شد.

امام جمعه شهرستان گنبدکاووس با تاکید بر اینکه دولت باید از اقتصاد مردمی پشتیبانی کند گفت: متاسفانه نگاه دولت به بیرون یعنی همه امیدش به برجام و یا رابطه با فلان کشور است.

امام جمعه گنبدکاووس در آخرین نماز جمعه سال 95 با اشاره به اجرای سند 2030 در آموزش و پرورش گفت: راه نفوذ دشمن و تغییر نگرش فرزندان و خانواده ها از این کانال ایجاد می شود.

رئیس نهضت سوادآموزی شهرستان گنبدکاووس با بیان اینکه 7 درصد نسبت به حجم ابلاغی افزایش جذب داشته ایم، گفت: امسال در سه دوره سوادآموزی، تحکیم و انتقال 2 هزار و 60 نفر جذب سواد آموزی انجام گرفته که آمار ابلاغی ما یک هزار و 880 نفر بوده است.

معاون فنی و خدمات شهرداری گنبدکاووس با بیان اینکه شهرداری مطیع امر قانون است، گفت: حدود 80 مدرسه گنبدکاووس 860 میلیون تومان عوارض نوسازی به شهرداری بدهکار هستند و غیر از آنها برخی از ادارات نیز عوارض را پرداخت نکرده اند که لیست آنها به فرمانداری ارسال شده است.

مدیر آموزش و پرورش گنبدکاووس گفت: مدارس سعی می کنند تا افرادی تحویل جامعه دهند تا شهروندان خوبی برای شهر آینده باشند، انتظار داریم تا دستگاهها نیز با کمک در این راستا، مدارس را در تنگناهای مالی قرار ندهند.

رئیس مرکز بهداشت و درمان گنبدکاووس از انجام آموزش پیشگیری از اعتیاد برای بیش از 5 هزار نفر و آموزش 2 هزار و 963 نفر با محوریت مهارت های زندگی خبر داد.

فرمانده انتظامی گنبدکاووس از کشف 232 کیلوگرم انواع موادمخدر در سال 95 خبر داد.

فرماندار ویژه گنبدکاووس با گلایه از برخی از دستگاهها به علت عدم حضور و نقش پررنگ در جلسات شورای مبارزه با مواد مخدر و کمیته های فرعی، بر حضور و توجه به جلسات همفکری تاکید کرد.