فرماندۀ انتظامی گنبدکاووس گفت: در سه ماهۀ نخست امسال 12 هزارو 141 قلم انواع لوازم آرایشی و بهداشتی و 6893 قلم داروی قاچاق در شهرستان کشف و ضبط شده است.

امام م جمعۀ گنبدکاووس گفت: عید فطر و عید قربان دو عید به معنای عام در اسلام هستند و شبیه ترین روز به قیامت عید فطر است چون زمانی است که انسان پاسخ اعمالش را می گیرد و زمان عیدی گرفتن از خداوند است.

ویزه برنامه شب های ماه مبارک رمضان با حضور کارشناسان بخش خانواده و کودک و نوجوان که از سوی گروه فرهنگی تربیتی "رسول مهر" از ابتدای ماه مبارک رمضان در دریاچه مصنوعی گنبد اجرا می شد، شامگاه گذشته پس از یکماه اجرا به کار خود پایان داد.

روحانی و استاد حوزه علمیه مشهد نجات فلسطین از اشغال و وضعیت کنونی را در سایۀ مقاومت مقابلِ استعماگران دانست و تاکید کرد در این راه باید از هر گونه سازش و مذاکره پرهیز شود.

فرماندۀ انتظامی گنبدکاووس گفت: از ابتدای سال تاکنون با دستگیری 220 نفر معتاد متجاهر در شهرستان، نسبت به مدت مشابه سال گذشته که 107 نفر دستگیر شدند، این شاخص 105 درصد افزایش داشته است.

کلنگ بهسازی بوستان امامزاده یحیی بن زید(ع) با حضور مدیرکل اوقاف و امور خیریه و مدیرکل صنایه دستی و گردشگری استان گلستان به اعتبار یک میلیاردو 200 میلیون ریال بر زمین خورد.

فرمانده انتظامی گنبدکاووس گفت: شامگاه گذشته طی یک عملیات پلیسی و برنامه ریزی قبلی ، یک کیلو و هشتصد گرم تریاک در گنبدکاووس کشف شد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گنبدکاووس با اشاره به اینکه روز جهانی قدس در سرتاسر دنیا از اهمیت زیادی برخوردار شده است، گفت: روز قدس روز اتحاد ملت‌های آزاده علیه استکبار جهانی است.

بزرگترین سفرۀ افطاری ساده خیابانی با همت انجمن خیریه و نیکوکاری ملکینو در خیابان ملک الشعرای بهار شهرستان گنبد با حضور جمع کثیری ازعموم مردم شهرستان پهن شد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان در ضیافت افطار خانواده های شهدای شهرستان گنبد گفت: 8000 نفر از همسران و فرزندان شهدا، جانبازان و آزادگان، در فعالیت های قرآن مشارکت دارند.

مدیر جهاد کشاورزی گنبدکاووس گفت: 3856 تن محصولات کشت پائیزه سیب زمینی، باقلا، نخود فرهنگی ، نخود آبگوشتی و کاهو برداشت شد.

رئیس اداره مالیات گنبدکاووس با اشاره به واریز 66 میلیارد ریال از عوارض دریافتی به حساب شهرداری‌های گنبدکاووس و اینچه‌برون، بر لزوم اطلاع رسانی محل خرج این عوارض به مردم تاکید کرد.

رئیس کارگروه حمایت از تولید و نظارت بر شفاف سازی گردش کالا شهرستان گنبد کاووس با بیان این مطلب که عرضه سیگار "مهر" تخلف است افزود: این سیکار یک کالای قاچاق محسوب می شود و اتاق اصناف این شهرستان دقت بیشتری در این زمینه بایستی انجام دهد.

شامگاه گذشته یکی از مجرمان سابقه دار گنبد از سوی تعدادی از افراد ناشناس هدف گلولۀ شکاری قرار گرفت.

معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس امروز در جلسه شورای اداری شهرستان که با حضور مدیرکل مدیریت بحران استان برگزار شد گفت: شهرستان گنبد آمادگی کامل برای راه اندازی ستاد هماهنگی مدیریت بحران در شرق استان گلستان را دارد.

سردار آزمون بازیکن گنبدی تیم ملی فوتبال کشورمان امروز با حضور در جلسه شورای اداری شهرستان گنبد با اشاره به اعتماد به جوانان و جوانگرایی در نگاه کادر فنی تیم ملی فوتبال ایران، این توجه ویژه را دلیلی برای موفقیت های اخیر تیم دانست.

فرمانده انتظامی گنبد گفت: شب گذشته در یک بازرسی از یک خوردوی پراید، 2 کیلو گرم تریاک کشف شد.

تیم والیبال بانوان هاوش گنبد در مسابقات جام رمضان ناحیه ای که با نام شهیده نازقلیچی برگزار شد ، توانست با گذر از سد حریفان خود قهرمان این دوره از مسابقات شود.

استاندار گلستان در حاشیه رونمایی از لوح ثبت ملی فرش ترکمن در گنبد با اشاره به ظرفیت بالای استان گلستان در صنایع دستی بر حمایت صنایع دستی روستاها با تکیه بر دانش بومی تاکید کرد.

همایش روز جهانی صنایع دستی با حضور مدیرکل صنایع دستی و گردشگری و هنرمندان رشته های مختلف هنر های بومی شهرستان و استان در سالن فرهنگیان برگزار شد.