شوق بازی درپارک در چشمان کودکان روستای هیوه چی بالای گنبدکاووس تخریب شد.

شورای تببین بسیج دانشجویی گنبدکاووس در نامه ای به نماینده گنبدکاووس حمایت وی از حامی فتنه گران را باعث خدشه دار کردن شخصیت انقلابی و بدبینی مردم نسبت به جایگاه نماینده دانست.

فرماندار ویژه گنبدکاووس با تاکید بر اینکه نصب دوربین ها را جدی تر بگیرید ، گفت: از روند پیگیری دوربین های ترافیکی در گنبدکاووس راضی نیستم و شرایط خوبی ندارد، اصلا برای گنبدکاووس به عنوان دومین شهر استان جالب نیست.

فرماندار ویژه گنبدکاووس با گلایه از دستگاههای اجرایی شهرستان مبنی بر عدم آمادگی مدیران در کارگروه اجتماعی و فرهنگی شهرستان گنبدکاووس، ‌گفت: در شاخص ارزیابی شما، موضوع مبارزه با آسیب های اجتماعی یکی از اولویت ها است و من از تمام مدیران می خواهم که در این حوزه عزم و تلاش جدی داشته باشند .

محله اسلام آباد از حاشیه نشینی شهر گنبدکاووس است که در طول این مدت اقدامات زیادی برای بهبود وضعیت آن انجام شده اما به نظر می رسد، قدمهای برخی دستگاهها برای برداشتن گامهای پایانی سنگین شده است.

فرمانده انتظامی گنبدکاووس با اشاره به کشفیات انواع مواد مخدر در راستای طرح های مبارزه و مقابله با مواد مخدر، گفت: در پاکسازی مناطق آلوده 108 طرح در سال 95 اجرا شده است که در پی آن 106کیلوگرم و 356 گرم انواع مواد مخدر از ابتدای سال کشف و ضبط شده است.

فرمانده انتظامی گنبدکاووس از دستگیری سارق 32 ساله 11 موتور سیکلت و یک مالخر در همین راستا خبرداد.

معاون اجتماعی مرزبانی گلستان گفت: کاهش معضلات و ارتقاء معیشت مردم مرزنشین باعث تقویت امنیت پایدار در مرزها خواهد شد.

فرماندار ویژه گنبدکاووس گفت: گزارش هایی که برخی دستگاهها در رابطه با اقدامات انجام شده در روستای اسلام اباد مطرح کردند، همان گزارش 6 ماه قبل است، ضروری است دستگاهها نسبت به ارائه مستندات و گزارشهای اقدامات فعلی خود اقدام کنند.

رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان با بیان اینکه ۴۵۰ مدرسه در شهرستان وجود دارد، گفت: ۱۵۰ مدرسه در شهرستان گنبدکاووس تخریبی است.

دانش آموزان پایه ششم مدرسه بیک زاده گنبدکاووس با اهالی کتاب دورهم جمع شدند و به معرفی کتابهای مفیدی که خوانده بودند، پرداختند.

قاری گنبدی موفق به کسب رتبه اول قرائت قران کریم در مسابقات بین المللی جامعه المصطفی جهان اسلام شد.

آقای شهردار من کوچه پنجم خیابان خدایوسفی هستم، مرا دریابید.

سومین جلسه ستاد اقامه نماز پیرامون هماهنگی در جهت برگزاری اجلاسیه استانی اقامه نماز با محوریت کاهش آسیبهای اجتماعی به میزبانی گنبدکاووس برگزار شد.

از طرح کتاب گذری بر انقلاب اسلامی در گنبدکاووس نوشته سید علی کریمیان رونمایی شد.

امام جمعه گنبدکاووس با بیان اینکه مسئولین از تمام ظرفیت های خود در راستای برگزاری اجلاسیه استانی نماز در گنبدکاووس استفاده کنند،گفت: انتظار می رود تا فضا سازی شهری با محوریت اقامه نماز در شهرستان انجام شود.

آقای عنبرانی کارشناس حرم حضرت رضا (ع) است که تقریبا سه دهه از عمر خود را وقف تعمیر و راه انداختن ساعت های حرم کرده است. گفت و گوی کوتاه ما با این پیرمرد مهربان را در مجله مهر بخوانید.

ساختمان شركت تعاوني مصرف فرهنگيان شهرستان گنبدكاووس با اعتبار بالغ بر 8 ميليارد و 500 ميليون ‌ريال در ایام دهه فجر به بهره برداری رسید.

مرکز شبانه روزی توانبخشی و مراقبتی معلولان جسمی، حرکتی بالای 14 سال با حضور معاون سازمان بهزیستی کشور در گنبدکاووس افتتاح شد.

رئیس جعیت هلال احمر گنبدکاووس از کلنگ زنی پایگاه امداد و نجات بین شهری روستای ایمر در مسیر جاده گنبدـ آق قلا خبر داد.