• منو
 • همایش گرامیداشت هفته شوراهای آموزش و پرورش در گنبدکاووس برگزار شد که در آن نماینده مردم گنبدکاووس، فرماندار ویژه شهرستان، مدیر کل آموزش و پرورش و امام جمعه گنبدکاووس در جمع مدیران مدارس حضور داشتند که به حل و بررسی مشکلات و معضلات آموزش و پرورش پرداختنند.

  مشاور امور بانوان فرمانداری ویژه گنبدکاووس در جلسه کمیتۀ دهه فجر شهرستان بخش عمده ای از تبلور توانمندی های زنان را در تقویت حس خودباوری عنوان کرد.

  رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان گلستان از کمک های نقدی و غیرنقدی بیش از 9 میلیارد ریالی مردم استان گلستان و محبان اهل بیت(ع) در 9 ماهه سال جاری خبرداد.

  دبیرکل حزب فدائیان اسلام و همرزم شهید نواب صفوی در شصت و یکمین سالگرد این شهید و یارانش که در مسجد هاشمی گنبدکاووس برگزار شد، گفت: در دوران سیاه بعد مشروطیت، هیچ حرکتی چون قیام نواب صفوی مطرح نشد.

  در پی در گذشت آخوند محمد عابدی کر امام جمعه فقید بندرترکمن ، امام جمعه گنبد گفت: ایشان همواره نگاهی روشنی به انقلاب و همدلی مردم منطقه داشتند و در مدت آشنایی با ایشان جز پاکی و صداقت از ایشان چیزی ندیدم.

  رئیس کل دادگستری استان گلستان گفت: آسیب‌های اجتماعی و تعداد پرونده‌های ورودی به محاکم قضائی شهرستان گنبدکاووس باید کاهش یابد.

  امام جمعۀ گنبدکاووس گفت: اختلاف در تحلیل نسبت به برخی افراد و بزرگان همچون آیت الله هاشمی رفسنجانی همیشه وجود دارد، آنچه اهمیت بیشتری دارد این است که مقام معظم رهبری نسبت به ایشان احترام کنند، بر پیکرشان نماز بخوانند و مراجع و دیندارها هم حضور پیداکنند.

  نشست مشترک سمن های استان گلستان با محوریت پیشگیری از اعتیاد و با حضور مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گلستان، مدیرکل بهزیستی گلستان و دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان گلستان برگزار شد.

  معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس گفت: مجلس بزرگداشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در شهرستان گنبدکاووس برگزار می‌شود.

  به مناسبت در گذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی ، ائمه جمعه اهل سنت گنبد کاووس با صدور پیامی این ضایعه دردناک را به مقام عظمای رهبری، خانواده ایشان و ملت ایران تسلیت گفتند.

  رئیس اداره بهزیستی شهرستان گنبدکاووس گفت: بالغ بر 8 هزار پروندۀ ثبت شده در حوزه توانبخشی و اجتماعی گنبد وجود دارد که از این میزان، 6 هزارو 642 پرونده ثبت شده در حوزه توانبخشی و یک هزار و 602 پرونده در حوزه اجتماعی است.

  استاندار گلستان در همایش تجلیل از صادرکنندگان برتر استان گلستان با اشاره به تلاش دولت برای مذاکره با قدرتهای جهان گفت: ما در مذاکراتی سخت با قدرتهایی که قائل به مذاکره با ما نبودند و برای مذاکره حسابی باز نمی کردند نشستیم ونتایج بزرگی در مذاکرات اتفاق افتاد.

  امام جمعه موقت گنبدکاووس امروز در خطبه های نماز جمعه با اشاره به ضررورت حفظ حجاب به عنوان یک واجب شرعی از بانوان خواست نهضت حجاب را بیاندازند و به افرادی که به نحوی رعایت نمی کنند، یادآوری و تذکر دهند.

  رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کشورگفت: کشور ایران ظرفیت بسیار بالاتری از صادرات 40 میلیارد دلاری در سال دارد، که باید با برنامه ریزی بلند مدت به آن دست یافت.

  مردم گنبدکاووس بیش از 3 میلیارد و 105میلیون ریال به بازسازی عتبات عالیات واربعین حسینی کمک نقدی وغیرنقدی کردند.

  فرماندار ویژه گنبدکاووس گفت: امروز مبارزه با قاچاق کالا و ارز یکی از محوری ترین، اساسی ترین موضوع برای دولت مردان است که موجب حمایت از تولیدکنندگان داخلی خواهد.

  مدیرکل پست گلستان، در نشستی در فرمانداری ویژه گنبد گفت: طرح ملی سامانه یکپارچه سازی نشانی املاک در سه شهرستان گرگان، گنبدکاووس و علی آباد کتول با باهدف تجمیع بانک های اطلاعاتی ادارات و نهادها در حوزه املاک اجرا می شود.

  امام جمعه گنبدکاووس گفت: ما برای این هرسال حماسه 9 دی را برگزار می کنیم چون هنوز برخی متوجه نشده اند که فتنه ای اتفاق افتاده است و برخی ابزار دست دشمن قرار گرفته اند.

  جانشین فرمانده سپاه نینوا گفت: دشمن می داند که تهدید مستقیم برای ما امروز خطرناک نیست، به همین دلیل به دنبال یارگیری از درون خیمه انقلاب است.

  معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس با اشاره به مسائل و مشکلات مناطق مرزی این شهرستان گفت: جاده دسترسی در ۱۴۵ کیلومتر مناطق مرزی شهرستان گنبدکاووس احداث می‌شود.

  آرشیو

  روز : ماه : سال :

  پربحث ترین ها

  هدایت به بالای صفحه