رئیس اداره اجتماعی هنگ مرزی اترک از توزیع 100 بسته لوازم التحریر و 60 جلد کتاب داستان در مدارس مناطق مرزی خبر داد و گفت: کارشناسان در دیدار و سرکشی از مدارس کانکسی سیار عشایری و مرزی کرند این اقلام و وسایل را به دانش آموزان اهداء کردند.

رئیس حوزه انتخابیه شهرستان گنبد از تائید صلاحت 1266 نفر از داوطلبین انتخابات پنجمین دوره شهرو روستا در شهرستان گنبد خبر داد.

صبح امروز مسئول نمایندگی سپاه نینوا استان گلستان با امامان جمعه شهرستان گنبد کاووس دیدار کرده اند.

امام جمعه گنبدکاووس در خطبه های نماز جمعۀ امروز یکم اردیبهشت ماه با اشاره به تلاش برخی در ایجاد افراط و تفریط در فضای انتخابات نسبت به ایجاد فضای سیاه و سفید هشدار داد.

فرمانده سربازخانه سرلشگرشهید هوشنگ اسدالله پور شهرستان گنبدکاووس با دانش آموزان و جمعی از فرهنگیان خالدنبی گنبدکاووس دیدار کرد، سلحشوری های نیروهای مسلح کشوردر برقراری امنیت برای آنها تشریح کرد.

معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس گفت: شورای معاونت پیشگیری از جرائم انتخاباتی در شهرستان گنبدکاووس تشکیل می‌شود.

اردوي آمادگي تيم ملي والیبال دانش‌آموزی کشور با حضور 30 داش آموز به مدت 3 روز در گنبدکاووس برگزار شد.

جانشین فرمانده تیپ 230 شهید اسدالله متاجی گرگان گفت: امروز ارتشی دین مدار وکارآمد و مطیع رهبری با هدف ارتقاء توانمندی های دفاعی کشور، آماده دفاع از استقلال کشور و پاسخگویی به تهدید های دشمنان است.

امام جمعه گنبدکاووس در دیدار باپرسنل پادگان ارتش سرلشکر شهید اسدالله پور مستقر در گنبدکاووس با اشاره به فرارسیدن روز 29 فروردین، گفت: این روز افتخاری برای کشور است و نیروهای مسلح با برگزاری رژه شهامت، بزرگمردی و عزتمندی ها را به نمایش می گذارند وبا اعلام آمادگی نیروها در دفاع از این مرز و بوم برای مردم امنیت خاطر ایجاد می کنند.

دانش آموزان و معلمان دبیرستان شبانه روزی شهید میرزایی گنبدکاووس در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال اقدام به تولید سبزی در حیاط مدرسه خود کردند.

معاون استاندارگلستان و فرماندار ویژه گنبد در جمع دهیاران بخش مرکزی با اشاره به اهمیت حفظ آرامش در آستانۀ انتخابات از آنان خواست تا از مسائلی که در روستا باعث اختلاف و شائبه می شود، جلوگیری کنند.

مسئول نمایندگی یگان 60 زرهی عمار یاسر با اشاره به اینکه راه شهدا تبعیت عملی از ولی فقیه است، گفت: این امنیت امروز ما به برکت خون شهداست و شهدا به ما آموختند که عملا از رهبری تبعیت کنیم.

فرماندار ویژه گنبدکاووس از برگزاری فرآیند انتخابات به صورت الکترونیکی در این شهرستان خبر داد.

220 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان گنبدکاووس در قالب 6 کاروان به عتبات عالیات اعزامم خواهند شد.

فرزندان شهید «مهدی شکوری»، سومین شهید مدافع حرم گنبدکاووس با احترام نظامی آمادگی خود را برای ادامه راه پدر نشان دادند.

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گنبدکاووس در جمع اصحاب رسانه گفت: این نهاد امسال این آمادگی را دارد تا با مشارکت و همکاری دهیاران 50 هزار مترمربع آسفالت در روستاهای گنبد اجرا کند.

هر ساله تعداد زیادی از بانوان شهرستان گنبد در مراسم معنوی اعتکاف شرکت می کنند و مساجد میزبان شمار زیادی از بانوان است.

رئیس دانشگاه گنبدکاووس از اعتکاف 205 دانشجوی گنبدی به صورت متمرکز در مسجد صاحب الزمان(عج) ویژه برادران و مسجد حجتیه ویژه خواهران این شهرستان خبر داد.

در جلسه هماهنگی برگزاری مراسم بزرگداشت شهید مدافع حرم گنبدکاووس" مهدی شکوری" از اقشار مختلف جهت محضور در این مراسم و تجدید بیعت با آرمان های شهدا و رهبری دعوت شد.

مسئولین سپاه پاسداران استان و شهرستان گنبدکاووس با حضور در منزل شهید مدافع حرم"مهدی شکوری"، عروج این شهید بزرگوار را به خانواده شهید تبریک و تسلیت گفتند.