بارش نسبتاً سنگین برف در دو روز گذشته سبب مسدود شدن راه برخی روستاهای کوهستانی شهرستان گالیکش شده است.

همزمان با سفر رئیس‌جمهور به استان گلستان، محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی صبح امروز از حوزه آبخیز اوغان شهرستان گالیکش بازدید کرد.

نماینده مردم شرق استان گلستان در مجلس شورای اسلامی گفت: امسال احداث بیمارستان شهرستان گالیکش کلنگ‌زنی شده و در سفر این هفته رئیس‌جمهور، ۵۰ میلیارد تومان برای ساخت و بهره برداری از آن تخصیص می‌یابد.

طرح "میز خدمت" با حضور امام‌جمعه، فرماندار و دیگر مسئولین گالیکش در راستای خدمت‌رسانی به مردم در مسجد جامع روستای پادلدل از توابع بخش مرکزی شهرستان گالیکش برگزار شد.

قتل‌عام درختان در آموزش‌وپرورش گالیکش روندی که سالانه ادامه دارد.

رئیس‌کل دادگستری استان گلستان گفت: قاضی پرونده به‌جای حبس متهم را به انجام خدمات عمومی رایگان در امور خدماتی به مدت ۱۰۰ ساعت در دانشگاه پیام نور شهرستان گالیکش مکلف کرده است.

معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان گالیکش گفت: حرکت با برنامه‌وبودجه سالانه ملاک کار دهیاران باشد و در این مسیر جدیت بیشتری در دستور کار خود قرار دهند.

جانباز حماسه 12 دی گنبدکاووس با اشاره به اینکه جوانان گنبدی و ایران اسلامی باید از تاریخ پرافتخار این شهر مطلع شوند، گفت: 12 دی گالیکش به عنوان روز گنبدکاووس ثبت ملی شود.

فرمانده انتظامی شهرستان گالیکش از فوت کودک ۱۲ ساله بر اثر برق گرفتگی خبر داد.

از سوی ستاد برگزاری واقعه 12 دی شهرستان گالیکش زمان، مکان و سخنران این گرامیداشت اعلام شد.

مدیر آموزش‌وپرورش گالیکش گفت: مشکلات سیستم گرمایشی 6 مدرسه این شهرستان برطرف شد.

اولین مرکز وانت‌بار تلفنی گالیکش باهدف خدمت‌رسانی سریع، ایمن و ارزان به شهروندان به متقاضیان واگذار می‌شود.

مدیر جهاد کشاورزی گالیکش در حاشیه بازدید از کشت پاییزه گالیکش به همراه فرماندار این شهرستان گفت: 17 هزار هکتار از اراضی کشاورزی گالیکش زیر کشت پاییزه محصولات کلزا و گندم رفته است.

امام‌جمعه گالیکش گفت: انقلاب برای همه مردم ایران اسلامی است و باید آحاد جامعه در جشن‌های باشکوه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شرکت داشته باشند.

فرماندار گالیکش گفت: رویکرد ما رویکرد فرهنگی - آموزشی است. شرط ما با سرمایه‌گذار؛ حل یکی از مشکلات شهرستان گالیکش است.

فرماندار گالیکش گفت: مطالبه جدی ما بازپس گیری مدیریت پارک ملی گلستان است.

برای گرامیداشت واقعه 12 دی سال 57 شهرستان گالیکش برنامه‌ریزی‌شده است تا برنامه‌ای در تراز ملی برگزار شود.

فرماندار گالیکش گفت: نهم دی 88 روز تجدید میثاق مردم با ولایت است و در این روز یک نوع جنبش فکری، بلوغ سیاسی و تثبیت جمهوری اسلامی شکل گرفت.

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان گالیکش اظهار کرد: بیش از 660 نفر در بخش دولتی در 9 ماهه سال جاری در این مرکز آموزش‌های لازم را فراگرفتند.

از حسین مایلی فرماندار گالیکش بیش از این انتظار است که در مواجهه با مردم و موضوعات، آستانه تحملش را بالا ببرد... مسئله صادق‌آباد تنها با خرد جمعی حل می‌شود.