1398-11-07 16:43
129
0
67305
مدیر عامل شرکت گاز گلستان در نشست خبری :

افتتاح و کلنگ زنی 91 پروژه گازی در دهه فجر / تحقق 72 درصدی ثبت حذف قبوض کاغذی مشترکین گلستانی

مدیر عامل گاز گلستان از افتتاح و کلنگ زنی تعداد 91 پروژه گاز رسانی با اعتباری نزدیک به 546 میلیارد ریال در سطح استان در دهه فجر امسال خبر داد .

به گزارش گلستان ما ؛ محمد رحیم رحیمی  مدیر عام شرکت گاز گلستان امروزدوشنبه 6 بهمن ماه در نشست خبری اظهار کرد : شرکت گاز استان گلستان طبق سنوات گذشته ، تعدادی از پروژه های گازرسانی   خود را  دربخشهای مختلف  در ایام ا... دهه فجر مورد افتتاح  و کلنگ زنی   قرار می دهد  که انشاء ا...با حضور مسئولین استان و شهرستان بصورت متمرکز  انجام می شود.

رحیمی  افزود : از مجموع  پروژه قابل افتتاح و کلنگ زنی در دهه فجر تعداد 86   پروژه مورد بهره برداری و  5   پروژه نیز عملیات اجرایی آن آغاز می شود.

وی با اشاره به اینکه از 86  پروژه گازرسانی تعداد  7  پروژه روستایی بوده و  72  پروژه صنعتی  و 8 پروژه نیز  عمرانی  می باشد تصریح کرد :  در مجموع افزون بر 305  میلیارد و 900  میلیون  ریال هزینه دربرداشته است ضمن اینکه درهمین راستا تعداد   813   خانوار  استان  نیز  از نعمت گاز طبیعی برخوردار خواهند شد.

مدیر عامل شرکت گاز گلستان خاطرنشان ساخت : همچنین دراین ایام باشکوه ،عملیات اجرایی تعداد 5   پروژه روستایی در شهرستان گنبد  آغاز می شود که نزدیک به  240  میلیارد ریال هزینه برآورد شده است  وتعداد 516   خانوار  به جمع مشترکین شرکت  اضافه خواهند شد.

رحیمی با بیان اینکه در حال حاضر تمامی 33  شهر و 873  روستای استان  گازرسانی شده ، تاکید کرد : می توان گفت  تاکنون  100 درصد جمعیت شهری و همچنین  96  درصد جمعیت روستایی استان از نعمت گازطبیعی بهره مند می باشند.

مدیرعامل گاز گلستان دربخش دیگری ازسخنان خود لزوم صرفه جویی در مصرف گاز و رعایت نکات ایمنی در حین مصرف را که بسیار حائز اهمیت است مورد تاکید قرارداد.

رحیمی ضمن تشکر از مساعدت هم استانیهای عزیز گفت : تنها با کاهش بخشی از مصرف گاز خود،امکان استفاده سایرمشتركین از این موهبت الهی را فراهم ساخته و حداقل رفاه وآسایش را برای آنان فراهم نمایندوهمچون گذشته این شرکت را یاری نمایند.

وی  در ادامه از مشارکت و تحقق 72 درصدی ثبت حذف قبوض کاغذی مشترکین شهری و روستایی استان جهت دریافت پیامکی قبض گازخبردادوگفت: دستورالعمل ابلاغی شرکت ملی گاز ایران نسبت به  طرح حذف قبوض کاغذی گازکه با هدف بهبود کیفیت و توسعه خدمات الکترونیک به مشترکین و صیانت از محیط زیست ، از آذر ماه امسال  اجرایی   شد.

رحیمی اضافه کرد :  در استان گلستان این طرح نیز کلید خورد و تاکنون ازمجموع 580 هزار مشترک گازاستان ،تاکنون  نزدیک به  420  هزار مشترک در طرح حذف کاغذی قبوض گاز مشارکت کردند.

انتهای پیام /

 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.