1398-04-07 09:03
1063
0
64091
ضمیر و قرنجیک ؛

زوج خوشبخت دولت تدبیر و امید در گلستان

 نکته جالب در مورد ضمیر این است که بلافاصله بعد از اینکه در هر شهری پست می گیرد  همسر او زلیخا قرنجیک نیز رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری همان شهر می شود.

به گزارش گلستان ما ؛ یکی از انتقاداتی که در انتصابات اخیر چهار فرماندار از طرف فعالان ترکمن صورت گرفت جابجایی چند چهره و بی توجهی به سایر نخبگان ترکمن بود ، در این بین امانگلدی ضمیر فرماندار آق قلا کانون بیشترین انتقاادات بود چون عملکرد نه چندان مناسب او در سیل بیش از همه تیغ منتقدان را تیز کرده بود .

اما نکته جالب در مورد ضمیر این است که بلافاصله بعد از اینکه در هر شهری پست می گیرد  همسر او زلیخا قرنجیک نیز رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری همان شهر می شود .

بعد از انتصاب ضمیر به فرمانداری گمیشان در ابتدای دولت روحانی قرنجیک رئیس میراث فرهنگی گمیشان شد ، بعد از رفتن ضمیر به آق قلا در سال 95 مجددا قرنجیک جای حصارنوی در میراث فرهنگی آق قلا را گرفت و حالا چند هفته ای بعد از رفتن ضمیر به مراوه تپه ، قرنجیک از اق قلا تودیع شد و احتمالا تا چند روز دیگر باید شاهد معارفه وی در میراث فرهنگی مراوه تپه باشیم .

از این جهت ضمیر و قرنجیک را باید زوج خوشبخت دولت تدبیر و امید در گلستان نامید که هشت سال پا به پای هم دویدند و کار کردند و شهرهای استان را گشتند .

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.