• منو
 • همسر شهید رودبارکی با دیده ای پر از حزن در باره همسرش می گوید: بدن همسرم دو بار تشییع شد یک بار در زمان حیاتش و بار دیگر پس از شهادتش، بار اول به علت جراحات زیاد مجبور شدند پاهایش را قطع کردند و آن را تشییع و به خاک سپردند و بار دیگر پس از شهادتش، ما بقی پیکرش را به خاک سپردند.

  روز چهارشنبه ۲۲دی‌ماه در دانشکده هنرهای زیبای تهران جلسه‌ جالبی برگزارشد. جلسه دفاع پایان‌نامه شهید مدافع حرم «شهید مصطفی کریمی»، تا این شهید مدرک خود را در غیاب خودش بگیرد.

  شهید حسن امامی پس از گذراندن خدمت مقدس سربازی در سال ۱۳۸۱ به استخدام نیروی انتظامی در آمد و پس از اخذ درجه گروهبان یکمی در پاسگاه سنگر تپه غربی مشغول خدمت شد که در درگیری افراد مسلح معاند به درجه رفیع شهادت نائل آمد و نامش در خیل عظیم شهدا ثبت و جاودانه شد و در گلزار شهدای روستای سرکلاته در جوار ۲۴ شهید دوران جنگ تحمیلی به خاک سپرده شد.

  همانطور كه همگي مطلع هستيم مذهب چيزي است كه همگي آدميان روي كره ی خاكي بدان نيازمند هستند و بدون داشتن آن زندگي برايشان مشكل خواهد بود.

  زندگی خانواده های شهدا خودش داستانی بس شنیدنی است خاصه اینکه در دل این خانواده ها شیرزنی پیدا شود که سه فرزند ناشنوا را به توصیه شهید به مرز شکوفایی برساند .

  وقتی به راهی قدم گذاشتند که جز خدا چیزی ندیدند، امیدشان تنها وصال بود ونه بازگشت کسانی چون شهید امیربیگدلی که پیکر خاکیش نیز شایستۀ عروج شد.

  ابتدا به شهید صدرزاده اجازه اعزام ندادند از این رو به مشهد رفت و به مسئول اعزام گفت یک افغانستانی است!! و بعدها فرمانده گردان عمارشد.

  اول آبان ماه سال 1394 همزمان با تاسوعای حسینی، «سید محمد حسین میردوستی» پس از 17 روز جنگ در سوریه در دفاع از حریم اهل بیت (علیه السلام) به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

  خدایا! چه می شود گل بوتة امید در شوره زار بیقرار دلم، غنچه کند؟! آیا روزی خواهدآمد که قاصدک ها همراه با نسیم سحر مژدة وصال را برایم بیاورند ؟! معشوقم! آیا دل مجنون من، محکوم به ماندن در زندان ناسوت است؟! در انتظارم تا شهد شیرین شهادت، جان آتش گرفته از هجران دوست را مداوا کند.

  و تو در اوّلین روز بهار سال 1345 در علی آباد کتول در خانواده ای که بوی گل یاس را به ارث برده بود به دنیا آمدی. و نامت را مرتضی نهادند.

  فیش های کثیفی که امروز شامل حال برخی از مدیران شده است، کج روی هایی است که تضاد کامل را با فرهنگ ایثار، شهادت نشان می دهد.

  سوم مرداد ماه سالروز ولادت حجت الاسلام شهید محمدعلی روحانی فرد از شهدای شاخص استان گلستان گرامی باد.

  «مجید قربانخانی» یکی از شهدای جوان دفاع از حریم اهل بیت (ع) است. که ماجرای تحول تا شهادتش تنها ۴ماه به طول انجامید تا یکی از شهدای نامی این جنگ باشد.

  می‌گفتند: «باید گوش به زنگ سخنان رهبری باشیم. ما مدیون خون شهدا هستیم، نمی‌دانم چرا بعضی افراد خودشان را طلبکار نظام می‌دانند». بدحجابی‌های جامعه هم حالشان را بد می‌کرد.

  تصاویر دیده نشده از سردار شهید " جانعلی سالیکنده " فرمانده گردان یا رسول الله لشکر 25 کربلا در دوران دفاع مقدس.

  خداوند فرزند پسری در  نوزدهم  اسفند ، آخرین روزهای سرد و زمستانی سال هزار و سیصد و سی وهفت در گنبدکاووس ، به خانواده ایزانلو عنایت کرد، نامش را عبدالرحمن گذاشتند.

  در تشییع جنازه این شهدا (شهید عفتی و صدرزاده) با حجاب و بد حجاب حضور داشتند چه تشییع جنازه ای برای شهید صدرزاده برگزار شد، واقعا عاشورایی بود.

  پدر و مادر و خواهران، محکم صبر کنید. "صبر صبر صبر!" خواهرای خوبم؛ "حجاب حجاب حجاب!".

  6 خرداد سالروز شهادت «علی صباغیان» از شهدای شهرستان گالیکش است.

  شرکت در نماز جمعه را به خود و خانواده اش خیلی سفارش می کرد و می گفت اگر تاجری بداند که نماز جمعه و نماز اول وقت، تا چه اندازه برایش سود دارد حتی اگر پای امضاء قراردادی هم باشد، آن را رها می کند تا به نمازش برسد.

  هدایت به بالای صفحه