رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مراوه تپه گفت: افراد مومن و با ایمان کسانی هستند که نسبت به اعتقادات و تفکرات دینی خود سخت پایبند بوده و از خود استحکام نشان می دهند .

فرماندار مراوه تپه از احتمال افتتاح ساختمان فرمانداری در هفته دولت خبر داد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی مراوه تپه گفت: پرچم امام رضا (ع) پرچم عزت، اقتدار، مایه ی امنیت است که ما را در برابر بسیاری از هجمه ها از جمله هجمه های سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی حفظ کرده و در واقع یک سبک زندگی اسلامی و ولایت مدارانه را به جامعه ایران اسلامی هدیه داده است .

رئیس اداره تبلیغات مراوه تپه گفت: زمان قبل از اسلام هیچ ارزشی برای دختران جامعه قائل نبودند اسلام با پیدایشش به دختران عزت داد.

بمناسبت فرا رسیدن ایام دهه ی کرامت و ولادت حضرت معصومه(س) و ولادت امام رضا(ع) جلسه ستاد شئون فرهنگی با موضوعیت دهه کرامت و هماهنگی و برنامه ریزی حضور کاروان خدام حرم رضوی(ع) در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی مراوه تپه گفت: حجاب در دین مبین اسلام به معنای پرده نشینی نیست بلکه به معنای پوششی معقول و خدا خواسته برای جلوگیری از فساد و حفظ کرامت زن و جامعه ی اسلامی است .

بیشتر مردم شهردار جدید ولی بومی را برای شهر مراوه تپه می پسندند.

از این پس لباس فرم دانش آموزان مراوه تپه ای در کارگاه اختصاصی آموزش و پرورش این شهرستان تولید می شود.

تنهایی به جایی رفته ای که در آن مکان جن بوده و این جن ها به تو زیان رسانده اند، دعایی را که برایت می نویسم باز نکن زیرا دوباره جن ها باز می گردند و حالت خوب نمی شود تا سه ماه آن را از خودت دور نکن و بعد از سه ماه دعا را آب بکش و آب آن را بخور.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان درمراوه تپه گفت: دستورات و برنامه های دینی و معنوی در جهت مصالح و مفاسد زندگی بشری توسط خود خداوند متعال وضع شده است.

ارشاد اسلامی که خود باید مدافع اهالی رسانه باشد، به خاطر انتشار یک خبر معمولی، از فعالین عرصه خبر شکایت کرده است.

تلاش های نماینده مردم شرق گلستان هم تا کنون مشکل مسکن مهر مراوه تپه را حل نکرده است.

فرمانده انتظامی شهرستان مراوه تپه در خصوص دستگیری باند سارقان حرفه ای گفت: این باند طی یک اقدام موفق اطلاعاتی و عملیاتی، دستگیر شدند.

رئیس اداره تبلیغات مراوه از برگزاری همایش بزرگ مبارزه با مواد مخدر با حضور حجت الاسلام ولی نژاد مدیر کل تبلیغات اسلامی استان گلستان خبر داد .

شهردار مراوه تپه که کارنامه قابل قبولی را در تعامل با شورای شهر و انجام فعالیتهای شهری داشته است، استعفا داد.

هفته قوه قضاییه در مراوه تپه گرامی داشته شد.

فرماندار شهرستان مرزی مراوه تپه گفت: ان شاء الله در هفته دولت کار ساخت ساختمان فرمانداری پایان بیاید و مورد بهره برداری قرار بگیرد.

نماینده مردم شرق گلستان در مجلس شورای اسلامی در جمع نمازگزارن نماز جمعه در مراوه تپه گفت: ان شاالله اسرائیل بزودی از صفحه روزگار محو خواهد شد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی مراوه تپه در مراسم معنوی ماه رمضان در مسجد حضرت ابوحنیفه مراوه تپه گفت: جوانان ما باید حتما توجه داشته باشند که اگر خدا و کلام او وارد وجود ما شود ، خدایی می شویم و اگر شیطان و کلماتش وارد وجود ما شود ، شیطانی می شویم.

رئیس اداره تبلیغات شهرستان مراوه تپه گفت: حضرت علی(ع) مردی بودند که همواره هوادار و عامل به عدالت خواهی، حق گرایی و قانون گرایی بود.