رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مراوه تپه گفت: امام کاظم(ع) در یک شرایط سخت سیاسی زندگی می کرد که تمام توان خود را برای رسیدن به هدف های الهی و انجام دادن وظایفی که بر دوش داشت را بکار گرفت.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی مراوه تپه گفت: انقلاب اسلامي ايران نیروهای نظامی و انتظامی از ارتش جمهوری اسلامی ایران گرفته تا سپاه پاسداران ، ستاد نیروی انتظامی و بسیج ، اساسي ترين عامل آنها در عملکرد و بقائشان، اعتقاد و ايمان به اسلام عزیز ، خط مشی رهبری و خدمت به ملت ایران اسلامی است.

385 راس دام فاقد مجوز در در شهرستان مراوه تپه، توقیف شد.

کودک خردسال مراوه ای در رودخانه مرزی اترک غرق شد.

پارک زیبای جنگلی کمرلی منتظر انتقال شبکه آب رسانی است.

فرمانده انتظامی شهرستان مراوه تپه گفت: هرگونه ورود و خروج دام به منطقه باید مجوزهای لازم را داشته باشد.

هدیه متبرک آستان قدس امام رئوف بین جمعی از بیماران جسمی و حرکتی شهرستان مرزی مراوه تپه توزیع شد.

رئیس دادگستری شهرستان مراوه تپه گفت: مراسم معنوی اعتکاف برکات و ثمرات بسیاری دارد که یکی از آنان آشنایی مومنان با یکدیگر است جوانان و نوجوانان می‌توانند بهترین همراهان و دوستان همفکر را در این مراسم پیدا کنند بنابراین نتیجه چنین تجمع معنوی شادی دوستان و اندوه دشمنان است.‌

رئیس اداره تبلیغات مراوه تپه گفت: یکی از بهترین راه ها برای یک انتخاب کاندیدای اصلح توجه به فرمایشات و منویات مقام معظم رهبری است.

فرماندار مراوه تپه در خصوص اعتبار تعیین شده برای شهرستان مراوه تپه توسط رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: تاکنون نه خبری از اعتبار شده و نه صورتجلسه ای به دست ما رسیده است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مراوه تپه گفت: معیار و ملاک بالا بودن سن اگرچه در ميان مردم یک معیار و ملاکی براى رسيدن به كمال محسوب مى‏شود اما در تفکر قرآنی ممكن است يك فرد در سن كودكى فضائل، كمالات و شرائط رهبرى جامعه را دارا باشد.

مشاور وزیر ارشاد از نسخ خطی موجود در کتابخانه حوزه علمیه ربانیه چنارلی مراوه تپه ، بازدید کرد.

رئیس اداره ارشاد اسلامی مراوه تپه و متولی برگزاری مراسم بزرگداشت مختومقلی فراغی گفت: به خاطر برگزاری انتخابات، مراسم مختومقلی فراغی زودتر از موعد همیشگی برگزار خواهد شد.

اختلافات خانوادگی در روستای دادلی غزنین شهرستان مرزی مراوه تپه در منتهی الیه شرق استان گلستان باعث مرگ یک مرد 45 ساله شد.

عملیات ساخت مجتمع علوم دینی چنارلی در زمینی به وسعت 3 هکتار آغاز شد.

مسئول پذیرش فرهنگیان در مراوه تپه گفت: از ابتدای تعطیلات نوروزی تا کنون، 340 مسافر نوروزی از سراسر کشور به مراوه تپه آمده و در محلهای اسکان آماده شده آموزش و پرورش اسکان یافتند.

مقدار 172کیلوگرم موادغذایی تاریخ گذشته طی بازدید مشترک کارشناسان بهداشت محیط مرکز بهداشت و شبکه دامپزشکی شهرستان مراوه تپه کشف ومعدوم گردید.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مراوه تپه گفت: در ایام عید باستان ایرانیان، بهترین عمل حسنه ای که میتوان انجام داد صله رحم است که با انجام آن کینه ها را از دل بزداییم.

با ثبت نام 30 نفر در روز چهارم آمار ثبت نام کنندگان داوطلبین انتخابات شورای شهر و روستا در شهرستان مراوه تپه به 286 نفر رسید.

رئیس بازرسی بر انتخابات شهرستان مراوه تپه، آخرین آمار ثبت نام کنندگان در انتخابات شورای شهر مراوه تپه تا ظهر روز دوم را اعلام کرد.