فرمانده انتظامی مراوه تپه از احتکار لوازم ساختمانی دراین شهرستان خبر داد.

فرمانده سپاه نینوای گلستان در مراوه تپه گفت: 37 سال است که با اهل سنت ارتباط دارم و کار کردم و می گویم اهل سنت باقوت، دل در گرو اهل بیت دارند.

فرمانده انتظامی شهرستان مرزی مراوه تپه از کشف و توقیف 5 تن چوب درختان جنگلی در این شهرستان خبر داد.

فرمانده سپاه شهرستان مرزی مراوه تپه از آغاز رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله (ص) 2 از صبح فردا در مراوه تپه خبر داد.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان گفت: امسال 50 هزار کیلو پسته ارگانیک از تنها منطقه دارای پسته بیولوژیک کشور برداشت شد.

فرماندار مراوه تپه گفت: در هفته دولت ۵۵ پروژه با اعتبار بیش از ۷۶ میلیارد تومان در مراوه تپه افتتاح و یا کلنگ زنی می شود.

معاون توسعه روستایی رئیس جمهور گفت: اگر مردم شهرستان مراوه تپه بتوانند در تولید و ایجاد اشتغال فعالیت داشته باشند، تسهیلات صفر درصد در اختیار آنها قرار خواهیم داد.

بعد از 7 سال از زمان آغاز ساختمان فرمانداری مراوه تپه، این پروژه در هفته دولت 97 افتتاح می شود.

فرماندار مراوه تپه گفت: از زمان عملیاتی شدن ساخت بیمارستان مراوه تپه، این سازه با پیشرفت فیزیکی بالایی در حال تکمیل است.

فرماندار مراوه تپه گفت: با توجه به وجود برخی شاخص ها و شناسایی آنها در مراوه تپه، اعتبارات پروژه های عمرانی این شهرستان نزدیک به ۳۰ میلیارد تومان تعیین شد.

فرماندار مراوه تپه گفت: بدون توجه به شایعات موجود، تا آخرین لحظه به کارم ادامه می دهم.

فرمانده انتظامی شهرستان مراوه تپه گفت: هوشیاری و آگاهی شهروندان می تواند باعث کاهش آسیب ها و مشکلات اجتماعی که یکی از دغدغه موجود است، شود.

رئیس شبکه بهداشت شهرستان مراوه تپه گفت: مراوه تپه در زمینه افزایش میزان زایمان طبیعی در سطح استان رتبه اول را دارا می باشد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان از تشکیل مجامع سلامت شهر و محلات در استان خبر داد.

شهردار مراوه تپه گفت: با وجود تنگناهای موجود، حقوق کارکنان و کارگران شهرداری از منابع داخلی شهرداری مراوه تپه تامین و پرداخت شد.

این روزها با افزایش دمای هوا و مصرف بیش از اندازه برق توسط مردم، شاهد قطعی های مکرر برق در سراسر کشور هستیم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گلستان از کشت بی رویه شالی با استفاده از آب های زیرزمینی در گلستان انتقاد کرد و آن را ظلم به نسل آینده دانست.

مراسم تکریم و معارفه روسای قدیم و جدید مرکز بهداشت مراوه تپه برگزار گردید.

روز یک شنبه مراسم تکریم و معارفه روسای قدیم و جدید مرکز بهداشت شهرستان مرزی مراوه تپه برگزار می شود.

در تصادف رانندگی در محور کچیک به مراوه تپه، 4 نفر مصدوم شدند.