• منو
 • رئیس اداره سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان بندرگز گفت: امام ظلم و جنایت آمریکا، اسرائیل و انگلیس و شوروی آن روز را از همان ابتدا فریاد کردند، امام مظلومیت فلسطین را از همان سال 42 فریاد می کشیدند.

  استاندار گلستان گفت :140 هکتار زمین در بندرگز و بندرترکمن به عنوان زمین های پشتیبان شناسایی و مهیا شده است تا در صورت لغو اجرای طرح در آشوراده، زیرساخت های گردشگری را در این زمین های ساحلی اجرا کنیم.

  امام جمعه شهر نوکنده گفت: بسیج با هوشیاری و ذکاوت خودش میتواند برنامه آینده این کشور را در دست بگیرد و به پیشرفت های فراوانی دست پیدا کند.

  کلنگ ساخت یک واحد آموزشی با حضور مسئولان محلی توسط افسانه سعید تهرانی خیرمدرسه ساز در روستای سرطاق از توابع بخش مرکزی بندرگز به زمین زده شد.

  نخستین کارخانه برق حرارتی در استان مازندران و گلستان در بندر گز در روز 5 دی‌ماه سال 69 به همت بازرگان مشهوری به نام «قاسم اف» خریداری و احداث شد.

  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندرگز با بیان این نکته که پاشنه آشیل مبارزه با قاچاق کالا، فرهنگ‌سازی است، گفت: یکی از مهمترین اولویت‌های ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، فرهنگ‌سازی و گفتمان‌سازی است.

  دو کشتی گیر بندرگزی به اردوی تیم ملی کشتی کشور دعوت شدند.

  دو کشتی گیر بندرگزی به اردوی تیم ملی کشتی کشور دعوت شدند.

  با حضور معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران، مدیران استانی و شهرستانی، کلنگ اجرای مدول دوم (فاز توسعه ای) تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی بندرگز به زمین زده شد.

  با حضور معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران، مدیران استانی و فرماندار کلنگ اجرای مدول دوم(فاز توسعه ای) تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی بندرگز به زمین زده شد.

  مدیر شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان از ارسال چهار طرح جامع شهرهای سیمین شهر، انبارالوم، فاضل آباد و نوکنده در سال جاری به شورایعالی شهرسازی و معماری ایران برای تصویب خبر داد.

  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندرگز از اجرای همایش آسیب های اجتماعی با موضوع طلاق در این شهرستان خبر داد.

  در پی مصوبات شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان بندرگز کشتارگاه دام این شهرستان با حضور مسئولان مربوطه پلمپ شد.

  مراسم اهدای جهیزیه به 25 زوج جوان تحت پوشش کمیته امداد در بندرگز با حضور مسئولین شهرستان برگزار شد .

  رئیس واحد بندرگز یکی از معیارهای مهم سنجش قدرت ملت‌ها و کشور‌ها در جهان کنونی را میزان توانایی علمی و فناوری آن‌ها ذکرکرد که جوامع باید هدف و غایت خود را به سمت تولید علم و فناوری سوق دهند.

  رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی بندرگز از اجرای جشنواره تئاتر خیابانی و نمایشنامه نویسی با لهام از آیات قرآنی در٢٢دی ماه خبر داد .

  فرماندار بندرگز با یادآوری برخورداری این شهرستان از مزیت های گردشگری همچون دریا و جنگل گفت: مصمم هستیم با اجرای طرحهای مرتبط با گردشگری و جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی؛ رونق و توسعه هر چه بیشتر ساحل بندرگز را فراهم آوریم.

  با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، بیمارستان 96 تختخوابی شهرستان بندرگز با هزینه ای بالغ بر 30 میلیارد تومان هفته آینده به بهره برداری می رسد.

  اولین روز این هفته در بازه زمانی 3 ساعت در بندرگز 4 حادثه روی داد که در یکی از تصادفات جاده ای این شهرستان یک نفر جان باخت.

  «مهران شهسوار» به عنوان سرمربی تیم فوتبال ساحلی ملوان بندرگز انتخاب شد.

  آرشیو

  روز : ماه : سال :
  هدایت به بالای صفحه