1399-11-28 10:40
1322
0
73245
نماینده مردم گرگان و آق قلا خبرداد؛

احداث خط لوله سوخت از شاهرود به علی آبادکتول/ مشکلات تامین لوله حفاری «قزل تپه» گنبدکاووس برطرف می شود

سنگدوینی با تاکید بر قول مساعد وزیر نفت برای احداث پتروشیمی گلستان گفت: قرار شد با کمک وزارت نفت احداث خط لوله سوخت از سمت شاهرود به علی آبادکتول تکمیل شود.

رمضانعلی سنگدوینی امروز در گفتگو با خبرنگارگلستان ما؛ درباره دیدارمجمع نمایندگان واستاندارگلستان با وزیر نفت در روز گذشته، اظهار کرد: استقرار دکل حفاری نفت در گمیشان در این دیدار پیگیر شد که استقرار دکل با هزینه بیش از 10میلیون یورو انجام می شود.

وی افزود: استقرار دکل که پیش از این قرار بود در اوایل بهمن ماه انجام شود با حدود سه هفته تاخیر، سرانجام در روزهای اخیر انجام  شده و درعمق 4هزار متری حفاری ها ادامه پیدا خواهد کرد.

عضوکمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: «پتروشیمی» موضوعی دیگری بودکه با وزیرنفت به گفتگو پرداختیم واز وی برای محصول خروجی اوره و آمونیاک کمک خواستیم و ایشان هم قول مساعد به ما دادند.

وی احداث خط لوله سوخت از سمت شاهرود به علی آبادکتول را موضوع دیگر جلسه با وزیر بیان کرد و گفت: قرار شد با کمک وزارت نفت این خط لوله احداث شود تا سوخت با تانکرحمل نشده و محدودیت با سوخت مایع یا گازوئیل در شرایط اضطرارایجاد نشود.

سنگدوینی با اشاره به ذخیره سازی گاز در منطقه «قزل تپه» گنبدکاووس هم بیان کرد: وزارت نفت آمادگی دارد، مشکلات تامین لوله در بخش حفاری که شرکت مهندسی توسعه شرکت ملی گاز با پیمانکاری بنیاد مستضعفان در حال اجرا دارد برطرف کند.

وی همچنین از قول مساعد وزیر نفت برای پیگیری تانکر سوخت فرودگاه کلاله هم  خبرداد.

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.