1400-02-26 11:28
553
0
74608
دبیر کارگروه اقتصادی مجلس:

رای مردم تضمین کننده قدرت نظام در جهان است/ مردم ایران، مردم در صحنه هستند

عبدالکریم رجبی گفت: مردم، شکل دهنده انقلاب بودند و همین مردم با رای خود تضمین کننده انقلاب و نظام و خاری در چشم دشمنان خواهند بود.

به گزارش گلستان ما، عبدالکریم رجبی، دبیر کارگروه اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار ضمن بیان اینکه در این چهار دهه پس از انقلاب اسلامی شاهد پیشرفت های شگرفی در تمام حوزه ها بودیم؛ گفت: انتخابات پیش رو یکی از حساس ترین انتخابات است که به واسطه آن و با انتخاب درست مردم، می توان به آینده ای خوب امیدوار بود.

وی افزود: طی چند سال گذشته مردم ایران به واسطه های مختلف اعم از تحریم ها و سو مدیریت های داخلی تخت فشار بودند و بسیاری از مشکلات را تحمل کردند؛ لذا می طلبد برای جلوگیری از تشدید این مشکلات و مرتفع کردن آن، کاندیدای اصلح و انقلابی که دغدغه آن مشکلات مردم باشد؛ انتخاب شود.

دبیر کارگروه اقتصادی مجلس تاکید کرد: بسیاری از مشکلات اقتصادی با توجه به ظرفیت های داخلی و عدم وابستگی و دل بستن به آمریکا و غرب قابل حل است و این مهم نیازمند فردی دغدغه مند، مسئولیت پذیر و آشنای به امور است.

وی در پایان گفت: مردم، شکل دهنده انقلاب بودند و همین مردم با رای خود تضمین کننده انقلاب و نظام و خاری در چشم دشمنان خواهند بود.

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.