گروه : یادداشت
شماره : 71497
تاریخ : 1400-04-01 09:40
یادداشت/ اندر حکایت جلسه‌ با فرماندار گالیکش! فرماندار گالیکش به علت غیبت برخی از نمایندگان ادارت، به حضار دیگر هم توجه نکرد و جلسه را ترک کرد.

به گزارش گلستان ما، خانم ربیعی یکی از شهروندان و فعالین فرهنگی و هنری شهرستان گالیکش در یادذاشتی نوشت: یک روز بارانی، زیر بارانی شدید پیاده راه افتادم به سمت فرمانداری، ظهر بود و فرزندانم را تنها در خانه گذاشته بودم. ساعت ۱۲ است و ما در اتاق جلسات فرماندار، بعضی نمایندگان و رییس‌های ادارات آمده‌اند؛ تقریبا ۶ یا ۷ نفری بودیم و دو سه نفری مانده تا بیایند و جمع کامل شود.

فرماندار آمد؛ اما با سرشماری اولیه متوجه غیبت دو سه نفر از نمایندگان ادارات شد که البته همه در یک سطح بودند.

که ناگهان به فرماندار صبور و مهمان نوازمان جناب علی اصغر میرزایی برخورد و با لحن تند و اعتراض به عدم حضور همه افراد، با خطاب قراردادن ما که "چرا چند نفر غایبن؟" به حضاری که از وقت خود گذاشته و در جلسه (که حضورش برای حداقل بنده که مردمی هستیم و حضورمون اختیاری و برای امور فرهنگی شهر به مناسبت هفتهذکتاب و کتابخوانی هست) حضور پیدا کرده‌ایم؛ بدون خوشامدگویی و یا خداحافظی از حضار، جلسه را ترک کرد و ما ماندیم و وقتی که گذاشتیم و بارانی که زیر آن باید پیاده برویم تا منزل.

و اینجاست که از این تضاد متعجب می‌شوم، اینهمه صبر دولت در حل مشکلات اقتصادی و این حجم از عدم صبر و تحمل نماینده دولت که ما مهمان وی بودیم.

انتهای پیام/