گروه : کردکوی
شماره : 61445
تاریخ : 1400-03-30 08:07
فرمانده سپاه شهرستان کردکوی: ما پاسداران و بسیجیان در همه زمانها مالک اشتر امام خود هستیم/ جشنواره مالک اشتر خروجی اشراف فرماندهی کل سپاه است فرمانده سپاه شهرستان کردکوی با عنوان اینکه جشنواره مالک اشتر در واقع خروجی اشراف فرماندهی کل سپاه است، گفت: در پایین ترین رده های سپاه بطور سالانه ارزیابی صورت می گیرد و رده های برتر شناخته می شوند.

به گزارش گلستان ما به نقل از رادکانا، سرهنگ حسن محبوبیان در نخستین جشنواره مالک اشتر سپاه شهرستان کردکوی اظهار داشت: بسیج برای انجام حرکات انقلابی و جهادی در راستای برنامه های اعتلای بسیج در میدان عمل حاضر می شود.

وی افزود: ارتقای سطح مدیریتی و فرماندهی اعضای مدیران و فرماندهان در سطح شهرستانها و توسعه شایستگی های سازمانی و ارتقای فرهنگ بسیجی از اهداف برگزاری جشنواره مالک اشتر است.

جشنواره مالک اشتر خروجی اشراف فرماندهی کل سپاه است

فرمانده سپاه شهرستان کردکوی با عنوان اینکه جشنواره مالک اشتر در واقع خروجی اشراف فرماندهی کل سپاه است، گفت: در پایین ترین رده های سپاه بطور سالانه ارزیابی صورت می گیرد و رده های برتر شناخته می شوند.

وی خاطرنشان کرد: جا دارد از تمامی عزیزان، فرماندهان و مدیران در رده های مختلف بسیج، پایگاه ها، حوزه ها و معاونت های ناحیه که در سال ۹۷ انصافا اقدامات خوب، شایسته و درخور شأنی را به نمایش گذاشتند.

محور اصلی برنامه های بسیج در سال ۹۸، اعتلای بسیج است

محبوبیان با اشاره به اینکه قرار است محور اصلی برنامه های بسیج در سال ۹۸ بر روی اعتلای بسیج است، افزود: تا الان ۸ برنامه محوری به ما ابلاغ شده که با کمک، مساعدت و همفکری شما عزیزان ان شاءالله عملیاتی خواهد شد.

فرمانده سپاه شهرستان کردکوی با اشاره به فرمان حکومتی امام علی (ع) به مالک اشتر، اظهار داشت: امام علی (ع) در این نامه به ۱۲ موضوع اساسی اشاره می کند که این فقط مخصوص مالک اشتر نیست لذا مخصوص کسانی است که در طول تاریخ قرار است مالک اشتر امام خود باشند.

وی تصریح کرد: ۱۲ فرمان اصلی در داخل این فرمان حکومتی است که بیشتر موضوعات آن مربوط به نحوه برخورد با مردم و خویشاوندان، رازداری، مشورت و حکومت داری است.

ما پاسداران و بسیجیان در همه زمانها مالک اشتر امام خود هستیم

محبوبیان با بیان اینکه ما پاسداران و بسیجیان درهمه زمانها مالک اشتر امام خود هستیم، اذعان کرد: خودسازی یکی از بندهای مهم فرمان حکومتی امام علی (ع) به مالک اشتر است.

این فرمانده سپاه اسلام تأکید کرد: تعداد بسیار زیادی از دانش آموزان، دانشجویان و بسیجیان در سطوح و بخش های مختلف در اختیار بسیج و سپاه هستند که بهترین راه برای تأثیرپذیری این عزیزان، خودسازی ما است.

فرمانده سپاه شهرستان کردکوی با اذعان براینکه تمام فعالیت های شما بسیجیان در بسیج عمل صالح محسوب می شود، افزود: خداوند متعال برای عمل صالح وعده های زیادی داده است که بیشتر آن مربوط به آخرت ما می شود.

انتهای پیام/