گروه : علی آباد کتول
شماره : 67622
تاریخ : 1400-03-28 04:50
رئیس کل دادگستری گلستان خبر داد؛ برخورد قاطع دستگاه قضایی با سودجویان و محتکران / یک داروخانه در فاضل آباد پلمب شد رئیس کل دادگستری گلستان گفت: در بازرسی هایی که این روزها با دقت بیشتر انجام می شود در حوزه قضایی کمالان یک داروخانه در شهر فاضل آباد پس از  یکبار تذکر، پلمب شد .

به گزارش گلستان ما، رئیس کل دادگستری گلستان از دادستان های استان خواست با رصد حوزه قضایی خود بی درنگ با سودجویان برخورد کنند .

هادی هاشمیان با تاکید بر این که نباید اجازه دهیم عده ای سودجو با سوء استفاده از نگرانی مردم و ایجاد بازار سیاه و احتکار ملزومات مورد نیاز ، مردم استان را با مشکل مواجه کنند، افزود: دادستان های سراسر استان با همکاری دانشگاه علوم پزشکی استان رصد کنند و هر جا نیاز به ورود  دستگاه قضایی بود بی درنگ وارد عمل شوند .

هاشمیان گفت: در بازرسی هایی که این روزها با دقت بیشتر انجام می شود در حوزه قضایی کمالان یک داروخانه در شهر فاضل آباد پس از  یکبار تذکر، پلمب شد .

وی افزود:  احتکار و گرانفروشی اقلامی مانند ماسک و ژل های ضدعفونی کننده از جمله مواردی بود که علیرغم یکبار تذکر، این داروخانه اقدام به ارتکاب آن، کرده بود  و هم چنین در این داروخانه ماسک های 600 تومانی با قیمت 5 هزار تومان به مردم فروخته می شد.

انتهاي پيام/