گروه : اجتماعی
شماره : 73592
تاریخ : 1400-02-24 08:13
نماینده مردم حوزه شرق استان با خانواده شهید تازه شناسایی شده گلستان: مجلس انقلابی پشتیبان خانواده های معظم شهدا است نماینده شرق گلستان در ادامه با بیان اینکه ما نیز در مجلس شورای اسلامی از خانواده شهدا و ایثارگران حمایت خواهیم کرد؛گفت: یکی از موارد رسمی شدن کارکنان قراردادی و پیمانی خانواده معظم شهدا و ایثارگران در دستگاههای دولتی بوده و این حمایت ها در مجلس انقلابی ادامه دار خواهد بود.

به گزارش گلستان ما، رضا آریانپور نماینده شرق گلستان به همراه فرماندار، فرمانده انتظامی و جمعی از مسئولان کلاله، با خانواده شهید نعمت الله گزمه دیدار کردند.

آریان پور در حاشیه این دیدار گفت: ما امروز این آرامش و امنیتی را که داریم مدیون شهدا و ایثارگران هستیم.

وی افزود: ما هر چقدر هم تلاش کنیم؛ نمی‌توانیم گوشه ای از دینی که شهدا و خانواده آنان بر گردن ما دارند را جبران کنیم.

نماینده شرق گلستان در ادامه با بیان اینکه ما نیز در مجلس شورای اسلامی از خانواده شهدا و ایثارگران حمایت خواهیم کرد؛گفت: یکی از موارد رسمی شدن کارکنان قراردادی و پیمانی خانواده معظم شهدا و ایثارگران در دستگاههای دولتی بوده و این حمایت ها در مجلس انقلابی ادامه دار خواهد بود.

گفتنی است؛ شهید نعمت الله گزمه متولد ۱۳۴۴ در روستای آق قمیش کلاله بود که در سال ۱۳۶۵ به استخدام ژاندارمری در آمد و در اول تیرماه ۱۳۶۷ در درگیری با ارتش بعث صدام مفقودالاثر شد که به تازگی هویت این شهید شناسایی شد.

انتهای پیام/