بسم الله الرحمن الرحیم

مخاطب گرامی ، سلام

پایگاه خبری تحلیلی " گلستان ما " ، پربازدیدترین و بروزترین پایگاه اطلاع رسانی استان گلستان به شما خوشامد عرض می کند .

این پایگاه خبری تحلیلی در بهمن ماه سال 1390 ، به همت جمعی از جوانان و دانشجویان گلستانی علاقمند به فعالیت در زمینه کار خبری و اطلاع رسانی و با هدف نقش آفرینی و پوشش خلأ عرصه رسانه ای استان در فضای مجازی و برای ارائه آخرین اخبار ، تحلیل‌ها و گزارش‌ها از مهم‌ترین اتفاقات روز استان ، ایران و جهان پایه گذاری گردید  .

در برنامه ها و فعالیت این پایگاه خبری تحلیلی 2 رویکرد مهم مورد نظر است :

الف : رویکرد ملی و کلان :

در این رویکرد ؛ همراهی با نظام و انقلاب اسلامی و رهبری معظم انقلاب و توجه داشتن به ارزش ها و معارف دینی و آرمان های بلند امام راحل و شهدای عزیز مورد توجه و اهتمام قرار دارد .

ب : رویکرد استانی و بومی :

در این رویکرد ؛ شناسایی و معرفی استعدادها و ظرفیت های استان در زمینه های گوناگون ، انعکاس و بیان دستاوردها و فعالیت های ارزنده ادارات و دستگاه های مختلف ، تلاش در جهت برطرف کردن مشکلات و معضلات فراوان موجود در استان ، برقراری رابطه متقابل میان مردم و مسئولین ،  ارزیابی و نقد عملکرد ادارات و دستگاه های مختلف استان و ... مد نظر است .

" گلستان ما " متعلق به همه هم استانی های عزیز بوده و با 2 رویکرد ذکر شده به تلاش در عرصه فعالیت های خبری و اطلاع رسانی صحیح می پردازد .

این پایگاه خبری تحلیلی ، خود را در امر اطلاع‌رسانی مستقل می‌داند و وابستگی فکری و سیاسی به هیچ فرد ، گروه یا جریان خاصی ندارد و در چارچوب قوانین نظام جمهوری اسلامی و تعهد به آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام راحل و شهیدان انقلاب فعالیت می نماید .

مدیریت و اعضای تحریریه  « گلستان ما » ؛ اعم از خبرنگاران ، نویسندگان ، عکاسان ، دبیران و سردبیران ، رعایت قوانین حقوقی مربوط به رسانه های مختلف کشور را بر خود فرض دانسته و برای ارتقای جایگاه رسانه های استان و بالا بردن کیفیت ، دقت و سرعت کار خبری در سطح استان ، تمام توان خود را به کار خواهند گرفت .

دست اندر کاران این پایگاه خبری تحلیلی ، پیشاپیش از راهنمایی ، نظرات ، پیشنهادات و نقدهای مخاطبان عزیز و به خصوص همکاران گرامی در جهت رفع نقایص فنی و محتوایی سایت  و ارتقای کیفیت مطالب و محتواهای تولیدی خود استقبال می کنند .

" گلستان ما "  آمادگی همکاری ویژه با تمامی کسانی که دغدغه تحقق کامل شعارهای اصیل انقلاب اسلامی ، امام و رهبری معظم انقلاب را دارند را اعلام می نماید .

لازم به ذکر است این وب سایت دارای گواهی ثبت پایگاه خبری تحلیلی از معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد .

یاداداشت ها ، مقالات و تحلیل هایی که برای این پایگاه خبری تحلیلی ارسال می شود و بنابر احترام به مخاطبین در سایت منتشر می گردد نظر و دیدگاه نویسندگان آنها بوده و به منزله تایید آن مطالب از سوی گردانندگان این سایت نیست .

در پایان از تمامی هم استانی های عزیز و مخاطبین گرامی تقاضا داریم تا سوژه ها ، موضوعات ، مشکلات مختلفی را که در جای جای گلستان به آن بر می خورند را جهت پیگیری خبری و انعکاس به مسئولین مربوط به ما اطلاع دهید .

مخاطبین ارجمند مي توانند نظرات ، پيشنهادات ، انتقادات ، اخبار و سوژه های مد نظر خود را از قسمت " ارتباط با ما " ، " ارسال مطلب برای ما " و یا ایمیل golestanema99@gmail.com   ارسال نمايند .

آدرس : استان گلستان - گرگان - خیابان شهدا -بین لاله 6 و 8 مجمع خیرین مدرسه ساز طبقه دوم

از حسن توجه و اعتماد ارزشمند شما به این پایگاه خبری تحلیلی تقدیر بعمل می آید .

مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی گلستان ما

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.