1403-02-10 11:13
854
0
89786
گلستان شما؛

برخورد با مروجان بی‌حجابی در فضای مجازی

با توجه به انتشار برخی از تصاویر توسط بلاگرها که به منظور جذب مخاطب در فضای مجازی گاها نسبت به ترویج بی‌حجابی و تن‌نمایی اقدام کردند نیاز است برخورد جدی‌تر شود.

به گزارش سرویس اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی «گلستان ما»؛ بنا به درخواست مردمی در پی اشاعه و ترویج فحشاء و موارد سوء اخلاقی توسط برخی افراد در فضای مجازی انتظار است که این موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس فتا استان قرار گیرد.
متاسفانه برخی کاربران فضای مجازی  اقدام به ترویج و اشاعه فحشاء و موارد سوء اخلاقی نظیر بی‌حجابی، تن‌نمایی، مدلینگ مبتذل و لایوهای مستهجن غیراخلاقی در فضای مجازی در اماکن مختلف استان گلستان اقدام می‌کنند که این مسئله به هویت ملی و تاریخی مردم استان که از این دیار به عنوان دارالمومنین یاد می‌شود آسیب می‌زند و نیاز است که در کنار کار فرهنگی به آن پاسخ جدی داده شود.

گرچه در صورت ارتکاب هرگونه رفتارهای خارج عرف و قانون هنجارشکنان با برخورد قاطعانه پلیس مواجه شده و به مرجع قضائی نیز معرفی می‌شوند ولی خواسته خانواده‌ها برخورد قاطع‌تر با این هنجارشکنان است.

گفتنی است برخی ظاهر شدن زنان در معابر عمومی بدون حجاب را «قانون شکنی می‌دانند، زیرا به موجب تبصره ماده ۶۳۸ قانون مجازات اسلامی: «زنانی که بدون حجاب شرعی در معابر و انظار عمومی ظاهر شوند، به حبس از ده روز تا دو ماه و یا از پنجاه هزار تا پانصد هزار ریال جزای‌ نقدی محکوم می‌شوند.
انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.