1402-06-26 20:39
115
0
86492
مدیرکل ورزش و جوانان گلستان خبر داد:

حضور 29 گلستانی در بازی‌های آسیایی هانگژو

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان از عضویت 29 گلستانی (ورزشکار، مربی، سرپرست و داور) در تیم‌های ملی برای حضور در بازی‌های آسیایی خبر داد.

به گزارش گلستان ما؛ قاسم برزمینی از عضویت ۲۹ گلستانی در کاروان آسیایی و پاراآسیایی جمهوری اسلامی ایران جهت اعزام به بازی‌های هانگژو خبر داد و گفت: مانند سنوات گذشته، گلستانی‌ها سهم بسزایی در کاروان آسیایی ایران دارند.

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان ادامه داد: نوزدهمین دوره بازی‌های آسیایی هانگژو ۲۰۲۲ به طور رسمی طی روزهای اول تا شانزدهم مهرماه در شهر هانگژو چین برگزار خواهد شد.

برزمینی افزود: صابر کاظمی نماینده استان گلستان، تیم ملی والیبال را همراهی می‌کند که هم اکنون در دهکده بازی‌های آسیایی به سر می‌برند و رقابت‌های والیبال از ۲۸ شهریورماه آغاز خواهد شد.

وی در ادامه درخصوص شرایط گلستانی‌های تیم ملی والیبال گفت: آرمان صالحی دیگر گلستانی تیم ملی والیبال تا آخرین مرحله اردوی تیم ملی حضور داشت که با توجه به ترکیب ۱۲ نفره، تیم ملی با یک لیبرو به مسابقات اعزام شد.

این مقام مسئول ادامه داد: گلستانی‌ها در تیم ملی کبدی بانوان و آقایان نیز حضور دارند. تیم کبدی آقایان با هدایت امیر مازندرانی سرمربی گلستانی خود و با حضور فاضل اتراچالی، علیرضا میرزائیان، محمدکاظم ناصری، امیرحسین بسطامی دیگر نمایندگان گلستان برای تکرار قهرمانی به مصاف حریفان خواهند رفت.

برزمینی تأکید کرد: در تیم ملی بانوان نیز زهرا رحیم نژاد به‌عنوان مدیر تیم ملی و محدثه رجبلو و صدیقه جعفری نیز به‌عنوان بازیکن حضور دارند و همچنین وجیه الله شهری نیز مربی بدنساز تیم ملی آقایان است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان بیان کرد: هومر عباسی شناگر جوان و خوش‌آتیه گلستانی به همراه تیم ملی شنا و امیرحسین یازرلو تیم بسکتبال سه‌نفره را همراهی می‌کند، مهدی الفتی در ژیمناستیک، بهمن سالمی در والیبال ساحلی، سوپراستار بزرگ شطرنج ایران پرهام مقصودلو، خواهر و برادر قایقران گلستانی در تیم ملی (عادل مجللی به‌عنوان بازیکن و فاطمه مجللی به‌عنوان مربی)، یاسین سلمانی و سید مجید نصیری در تیم ملی فوتبال امید دیگر ورزشکاران گلستانی در این مسابقات هستند.

برزمینی ابراز داشت: یاسین سلمانی بعد از بازی پرسپولیس با النصر به تیم ملی می‌پیوندد و همچنین حسن اکرمی به‌عنوان داور فوتبال، محمد رجبی داور بسکتبال، منصوره ابوجعفری داور کبدی و علی فولادی راد به‌عنوان داور سپک تاکرا و عضو کمیته فنی این رشته، به بازی‌های آسیایی اعزام خواهند شد.

وی خاطرنشان کرد: در پاراآسیایی هانگژو نیز زهرا دانایی طوس، قاسم اسلامی، جمال نظری بازیکنان والیبال نشسته و عبدالجلیل ایمری به‌عنوان مربی تیم والیبال نشسته حضور دارند.

این مقام مسئول متذکر شد: عبدالجلیل قرنجیک در بسکتبال با ویلچر و فائزه دیبایی در دوومیدانی نیز گلستانی‌های حاضر در پاراآسیایی هستند.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.