1401-11-05 00:11
83152
آرزوی ۱۷ ساله مردم گلستان محقق شد؛

گشودن گره‌های بزرگ اقتصادی گلستان در دولت سیزدهم/تفاهمنامه پتروشیمی امضاء شد

تفاهم‌نامه اجرای پروژه پتروشیمی گلستان با حضور زنگانه استاندار گلستان و علی عسگری مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس به امضاء رسید.

به گزارش گلستان ما، تفاهم‌نامه اجرای پروژه پتروشیمی گلستان با حضور زنگانه استاندار گلستان و علی عسگری مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس به امضاء رسید.

در آیین امضای این تفاهم‌نامه که با حضور خاندوزی وزیراموراقتصادی و دارایی برگزار شد، مقرر شد هلدینگ خلیج فارس از طریق افزایش سرمایه در راه‌اندازی پروژه پتروشیمی گلستان سرمایه گذاری کند.

بر اساس این تفاهم‌نامه استانداری گلستان متعهد می‌شود تمامی فرایندها و اقدامات لازم را از طریق فرابورس جهت واگذاری سهام مجتمع پتروشیمی گلستان، پس از افزایش سرمایه در چارچوب مقررات و ضوابط قانونی تسهیل و تسریع کند.

بر اساس این تفاهم‌نامه هلدینگ خلیج فارس تمامی اقدامات لازم در فرایند افزایش سرمایه تحت نظارت فرابورس را انجام خواهد داد. همچنین این هلدینگ سرمایه‌گذاری تلاش خود را جهت آماده‌سازی هرچه سریعتر پروژه در راستای اهداف کلان نظام به کار خواهد گرفت.

پروژه پتروشیمی گلستان ۱۷ سال قبل با بیش از ۹۱ هزار سهامدار عمومی کلنگ زنی شد، اما متاسفانه در طول سالیان گذشته گره‌های اجرای آن افزایش یافت.

دولت سیزدهم و در راس آن رئیس جمهور و رئيس قوه قضائیه یکی از اصلی ترین برنامه‌های خود در گلستان را رفع گره کور پتروشیمی گلستان قرارداده و خوشبختانه با حمایت همه جانبه در طول قریب به یک سال مسئله پتروشیمی گلستان رفع شد.

انتهای پیام

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.