1399-12-19 08:53
1630
102
73608
آغاز طرح هفته‌های خرید اینترنتی‌؛

دیجی‌کالا برای همه ایران؛ این هفته در استان گلستان

با آغاز طرح هفته‌های خرید اینترنتی‌ که با پیشنهاد و حمایت اتحادیه کسب‌و‌کارهای مجازی از ابتدای اسفند ۱۳۹۹ آغاز شد،‌ دیجی‌کالا از 16 اسفند الی 22 اسفند به صورت ویژه خدمات خود را به ساکنان استان‌ گلستان ارائه می‌دهد.

به گزارش گلستان ما، هفته‌های اینترنتی ایران، عنوان طرحی‌ است که می‌کوشد با فراهم‌سازی بستر مناسب برای ارائه خدمات به سراسر استان‌های ایران، نه تنها گستره سرویس‌های اینترنتی در حوزه‌های مختلف را برای همه مردم ایران دسترس پذیر سازد، بلکه فرصتی مناسب برای تمامی کسب‌وکارهای مجازی و کسب‌وکارهای استانی است تا در یک هم‌افزایی آنلاین با کسب‌وکارهای محلی و سنتی، خدمات خود را به مخاطبان وسیع‌تر و متنوع‌تر عرضه کنند.

بنابراین اهداف این طرح عبارتند از حمایت از کسب‌و‌کارها و اصناف محلی هر استان، حمایت از کسب‌وکارهای آسیب‌دیده در کرونا، ترویج فرهنگ خرید اینترنتی در همه بخش‌های کشور، دسترسی کسب‌وکارهای محلی به بازاری به وسعت ایران و تأکید بر تمرکززدایی از سرویس‌های اینترنتی و محدود نماندن این خدمات به پایتخت یا کلانشهرهای ایران.

دیجی‌کالا برای همه ایران؛ این هفته در استان گلستان

* فرصتی مناسب برای تأمین‌کنندگان و خریداران در هفته‌های خرید اینترنتی‌

آغاز پویش «دیجی‌کالا برای همه ایران» و همسو شدن  با طرح هفته‌های خرید اینترنتی در آستانه آغاز سال جدید، ‌دیجی‌کالا قصد دارد هر هفته خدمات خود را به ساکنان هرکدام از استان‌های ایران معرفی کند، این طرح که پیش‌بینی می‌شود در سال ۱۴۰۰ نیز به کار خود ادامه دهد ابتدا از استان‌های کرمان، گلستان، یزد و سمنان آغاز می‌شود. 

در این راستا این پویش برای استان گلستان از ۱۶ اسفند آغاز و تا ۲۲ اسفند ادامه خواهد داشت، در این پویش، هر هفته صفحه اختصاصی مربوط به هر استان با پیشنهادهای ویژه شامل ارسال رایگان سفارش‌ها، محصولات فروشندگان استان و کد تخفیف برای خرید اولی‌ها در اختیار کاربران قرار می‌گیرد و همچنین در شبکه‌های اجتماعی دیجی‌کالا اطلاع رسانی‌های لازم برای ارتباط با مخاطبان استان انجام می‌شود.

ارائه کد تخفیف ویژه برای گلستانی‌های خرید اولی، تخفیف‌های هفتگی روی کالاها، دریافت رایگان سفارش‌های گلستانی‌ها در مقصد بدون پرداخت هزینه ارسال، نمایش کالاهای مورد علاقه گلستانی‌ها و امکان فروشنده شدن برای همه کسانی که کالایی برای عرضه دارند، پیشنهادهای ویژه دیجی‌کالا برای مخاطبان استان گلستان است.

بسیاری از کسب‌وکارهای فعال در فضای غیر آنلاین شهرها و به ویژه نقاط دورافتاده در ایران همچنان با ظرفیت پلتفرم‌های آنلاین آشنایی کامل ندارند. این طرح به تمام بازیگران یعنی مشتریان، کسب‌وکارهای آنلاین و پلتفرم‌ها کمک می‌کند. به طوری که کسب‌وکارهای محلی می‌توانند با شرکت در این رویداد و از طریق دیجی‌کالا، جایگاه خود را به کسب‌وکارهای استان خود نشان دهند و کسب‌وکارهای آسیب‌دیده از کرونا نیز می‌توانند از این فرصت برای عرضه محصولات به مخاطبان بیشتر بهره ببرند. در صفحه اختصاصی مربوط به هر استان، جایگاهی برای عرضه محصولات فروشندگان استانی در نظر گرفته شده است.

رسالت اصلی دیجی‌کالا این است که به‌عنوان برندی ملی برای همه مردم ایران شناخته شده باشد، براساس گزارش سال ۱۳۹۸ دیجی‌کالا نه تنها بیش از ۱۲ هزار و ۳۰۰ نقطه روستایی دست کم یک بار از دیجی‌کالا سفارش داشته‌اند بلکه در سال ۱۳۹۹ حدود ۱۳۰ هزار فروشنده از ۳۲ استان و یک‌هزار شهر ایران در دیجی‌کالا فعالیت دارند.

اگر ساکن استان گلستان هستید و می‌خواهید اولین خرید خود را از دیجی‌کالا انجام دهید، با استفاده از کد تخفیف GOLESTANNC هفته خرید اینترنتی استان گلستان را از اینجا دنبال کنید: https://dgka.la/p4ig

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.