1399-11-30 10:16
331
0
73285
سخنگو شهرداری گرگان؛

آخرین وضعیت تیم شهرداری گرگان/ برنامه مرحله حذفی شهرداری گرگان در لیگ برتر بسکتبال مشخص شد

فولادیان گفت: در مرحله حذفی جمعه 15 اسفند ماه به دیدار تیم هشتم گروه ب خواهیم رفت و دومین دیدار نیز 17 اسفند ماه خواهد بود، تیمی که بتواند دو پیروزی کسب کند به مرحله بعدی رقابت ها صعود می کند.

به گزارش گلستان ما، آرش فولادیان صبح امروز در گفت و گو با خبرنگار گلستان ما، اظهار کرد: به دلیل شرایط ویروس کرونا مسابقات کاپ آسیا که قرار بود در کشور قطر برگزار شود لغو و مسابقات به زمان دیگری موکول شد.

سخنگو باشگاه شهرداری گرگان با بیان اینکه پس از لغو رقابت ها بازیکنان به تمرینات بازگشتند، خاطرنشان کرد: دهم اسفندماه آخرین دیدار دور مقدماتی ما در تهران برابر تیم آبادان برگزار می شود.

وی افزود: نتیجه دیدار پایانی تاثیری در جدول نخواهد داشت و در صورت شکست شهرداری گرگان همچنان صدر جدول خواهد بود.

فولادیان با اشاره به برنامه تیم شهرداری در مرحله حذفی لیگ برتر بسکتبال، اذعان کرد: در مرحله پلی آف جمعه 15 اسفند ماه به دیدار تیم هشتم گروه ب خواهیم رفت و دومین دیدار نیز 17 اسفند ماه خواهد بود، تیمی که بتواند دو پیروزی کسب کند به مرحله بعدی رقابت ها صعود می کند.

سخنگو باشگاه شهرداری گرگان، ابراز کرد: لیگ برتر بسکتبال در مرحله حذفی شرایط ویژه تری دارد چرا که همه تیم ها خود را تقویت می کنند تا در این مرحله با قدرت بیشتری حضور داشته باشند.

وی با اشاره به جذب بازیکن بلند قامت اهل نیجریه، گفت: شهرداری گرگان از اول فصل یک بازیکن خارجی داشت که بیشتر مسابقات را با مصدومیت گذراند به همین جهت بازیکن نیجریه ای را در پست سنتر که سابقه حضور در المپیک و لیگ های اروپایی را دارد برای حضور در رقابت های حذفی جذب کردیم.

انتهای پیام/ 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.