1401-09-23 12:52
82624
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان:

شرکت‌های دانش‌بنیان گلستان تا سقف 10 میلیارد ریال حمایت می‌شوند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: شرکت‌های دانش بنیان استان گلستان در موضوع اعطای تسهیلات، پشتیبانی و حمایت ویژه خواهند شد و تا سقف 10 میلیارد ریال می‌توانند تسهیلات دریافت کنند.

به گزارش گلستان ما، حسینعلی خواجه مظفری امروز در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: با عنایت به منویات مقام معظم رهبری و   شعار سال در راستای حمایت از  طرح های دانش بنیان، تعاونی هایی که متقاضیی استفاده از تسهیلات هستند می‌توانند از خدمات ویژه صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون بهره مند شوند.

وی افزود: شرکتهای تعاونی دانش بنیان می توانند با تخفیف ویژه 30 درصد در صدور ضمانت نامه تا سقف 10 میلیارد ریال با دریافت سفته بدون وثیقه ملکی استفاده کنند

خواجه مظفری تاکید کرد: شرکت‌هایی می توانند از این طرح بهره مند شوند که بصورت تعاونی و دانش بنیان باشند .

مدیرکل تعاون گلستان با اشاره به مزایای بسیار زیاد ثبت و تاسیس شرکت تعاونی و حمایتهای مادی  و معنوی دولت در این بخش، اظهار کرد: شرکت های تعاونی  تنها بخش خصوصی هستند که حمایت دولتی به نام وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی دارند .

خواجه مظفری؛ ایجاد هماهنگی، حمایت‌های تسهیلاتی و ارائه امکانات لازم به تعاونیها را از وظایف اصلی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دانست و گفت: شرکت‌های تعاونی تنها تشکلی هستند که می‌توانند بصورت منسجم و هدفمند امورات اقتصادی را انجام دهند که در این مسیر از حمایت دولتی بهره‌مند می‌شوند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان خاطرنشان کرد: اولویت ما مردمی سازی اقتصاد مخصوصا  در مناطق روستایی مدنظر است که  از نمونه های موفق آن می توان به تعاونی های مبل عطاآباد اشاره کرد که به نحوی توانستند با همکاری افراد دارای تخصص و مشاغل همگن ، بصورت  شرکت تعاونی فعالیت اقتصادی خود را در عرصه ملی به نمایش بگذارند.

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.