1401-06-31 12:44
45
0
81631
آزمایش الهی در فتنه‌های آخرالزمانی؛

سنگر دفاع از ارزش‌ها خالی نمی‌شود/ در جهاد تبیین عمار انقلاب باشیم

از نظر مقام معظم رهبری «مدّظله العالی» جهاد تبیین، مهم‌ترین عرصه جهاد است؛ زیرا اکنون دشمن با هزاران دستگاه رسانه‌ای و خبری دست به جنگ روانی زده است تا با وارونه جلوه دادن واقعیت‌ها، رابطه مؤمنانه مؤمنین را قطع کند.

به گزارش گلستان ما، هشت سال دفاع مقدس یکی از گنجینه‌های زرین انقلاب اسلامی است، تابلوی افتخاری که هر چه از آن می‌گذرد مایه امید دوستداران انقلاب و یاس دشمنان نظام اسلامی می‌شود، در این میان فتنه‌انگیزی دشمنان هم تمام نشده و هر بار با رنگ و لعاب جدیدی هویدا می‌شود، فتنه‌های آخرالزمانی آزمایش الهی است هر کسی بصیرت نداشته باشد در دام فتنه گرفتار خواهد شد.

مردم در طول 43 سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی همواره نشان دادند که سنگر دفاع از ارزش‌ها هرگز خالی نمی‌شود، و همانطوری که رهبر معظم انقلاب فرمودند باید به روایت های مخدوش از انقلاب پاسخ درست دهیم و در جهاد تبیین عمار انقلاب باشیم.

 

نوک پیکان پشتیبانی ها در دوران دفاع مقدس بر عهده پایگاه های بسیج بوده است

سردار ملک شاهکوهی گفت: وظیفه اصلی پشتیبانی از جنگ و دفاع مقدس بر عهده پایگاه های بسیج بوده و نوک پیکان پشتیبانی ها را پایگاه های بسیج و حوزه های مقاومت بر عهده داشتند.

سردار علی ملک شاهکوهی فرمانده سپاه نینوا گلستان عنوان کرد: وقتی به دوران دفاع مقدس و سالهای شکل گیری از بسیج بر میگردیم تجلیل از پایگاه های نمونه بسیج نیز انجام می گرفت.

وی افزود: وظیفه اصلی پشتیبانی از جنگ و دفاع مقدس بر عهده پایگاه های بسیج بوده و نوک پیکان پشتیبانی ها را پایگاه های بسیج و حوزه های مقاومت بر عهده داشتند.

ملک شکوهی اظهار داشت: پایگاه های بسیج خط مقدم دفاع مقدس بودند و میطلبد که همایش نقش پایگاه های بسیج در دفاع مقدس به پاس زحمات این عزیزان برگزار شود.

فرمانده سپاه نینوا ادامه داد: بهترین جا برای جهاد تبیین پایگاه های مقاومت بسیج می باشد؛ از فرماندهان محترمی که در احیاء پایگاه های بسیج نقش کلیدی و مؤثری داشته اند تشکر میکنم.

وی اذعان داشت: برای قرار دادن پایگاه های بسیج در طراز انقلاب اسلامی مسیر طولانی در پیش است و باید از پایگاه طراز انقلاب به جامعه اسلامی برسیم.

ارشد سپاه نینوا در پایان تصریح کرد: جا دارد از همه عزیزان که از ابتدای شکل گیری انقلاب اسلامی تا کنون در پایگاه های بسیج زحمت کشیده اند تشکر کنم و از این رو جا دارد از فرماندهان پیشکسوت در غالب یک همایش یا یک نشست تقدیر شود.

 

یکی از ثمرات بزرگ دفاع مقدس، فرهنگ سازی

سرهنگ مازندرانی گفت: هفته دفاع مقدس بهترین زمان برای زنده نگهداشتن یاد و خاطرات شهدا و عملیات های غرور آفرین در مقابل طوفان تبلیغات مخرب دشمن است.

سرهنگ پاسدار حمید مازندرانی اظهار کرد: اهمیت هفته دفاع مقدس در سال ۱۴۰۱ و همزمانی این ایام با رحلت جانسوز حضرت رسول اکرم (ص)، شهادت امام حسن مجتبی (ع) و شهادت امام رضا (ع) دو چندان شده است.

وی افزود: یکی از ثمرات بزرگ دفاع مقدس، فرهنگ سازی است؛ هفته دفاع مقدس بهترین زمان برای زنده نگهداشتن یاد و خاطرات شهدا و عملیات های غرور آفرین در مقابل طوفان تبلیغات مخرب دشمن است.

مازندرانی افزود: به مناسبت این هفته مقدس، تیپ مردم پایه سپاه نینوا باز طراحی نمایش ثامن الائمه (ع) (شکست حصر آبادان) را در دستور کار خود قرار داده است که در این نمایش رزمی گوشه ای از عملیات غرورآفرین ثامن‌الائمه (ع) و همچنین غرفه های فرهنگی و اجتماعی مختلفی برای عموم مردم غیور و شهید پرور ایران استان گلستان در شهرستان بندرگز به نمایش در خواهد آمد.

فرمانده تیپ مردم پایه سپاه نینوا در پایان اذعان داشت: زمان اجرای نمایش رزمی در تاریخ های 1 الی 4 مهرماه از ساعت 18 الی 20 همراه با نماز مغرب وعشاء جنب مزارشهدای گمنام شهرستان بندرگز خواهد بود

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.