1402-02-30 11:33
85019
رئیس اتاق بازرگانی گرگان:

تولیدکنندگان پشت درهای بسته مدیران دستگاه اجرایی

رئیس اتاق بازرگانی گرگان با اشاره به افزایش مشکلات تولید گفت: تولیدکنندگانی که به اقتصاد کشور کمک می‌کنند مدت ها پشت در اتاق مدیران معطل می‌مانند.

به گزارش گلستان ما، امیر یوسفی در نشست فعالان اقتصادی با معاون حقوقی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: هر روز مشکلات حوزه تولید و صنعت رو به افزایش است و مسئولان باید به فعالان این عرصه کمک کنند و تولید نیازمند حمایت ویژه دارد.

رئیس اتاق بازرگانی گرگان  ادامه داد: همه شعارهای سال در دهه اخیر بر مبنای تولید است و درخواست ما توجه به این منویات است و جوای سوال است چرا با وجود تلاش مسئولان موانع تولید برداشته نمی‌شود و چرا باید تولید کننده ما نگران سرمایه خود باشد.

یوسفی افزود: هر روزه سرمایه گذاری در بخش تولید کمتر و کمتر شده و دلالی و توجه به بازار سرمایه مسکن و خودرو  مورد توجه جامعه قرار گرفته است.

وی گفت: انتظار داریم مجلس گفتمان بیشتری با بخش خصوصی داشته باشد و این بخش خصوصی است که می‌تواند سرمایه گذاری را افزایش دهد.

این مقام مسئول ابراز داشت: در طی سال‌ها گذشته تعداد کارگروه رفع موانع و حوزه تولید افزایش است ولی مشکلات تولید نه تنها کمتر نشده بلکه افزایش یافته و تولید کننده همواره برای برطرف کردن مشکلات پشت درب سازمان‌ها معطل می‌ماند.

انتهای خبر/4202

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.