1402-06-27 08:38
130
0
86503
دولتی که معطل نمی‌ماند؛

منزلتی دیگر برای معلمان با اجرای قانون رتبه‌بندی

فرماندار آزادشهر اجرای قانون رتبه‌بندی معلمان را در منزلت‌بخشی این قشر ارزشمند خواند و گفت: دولت سیزدهم در انجام وظایفی که دارد معطل نمی‌ماند.

به گزارش گلستان ما، سید جواد کریمی امروز در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: جایگاه و منزلت معلم در تعالیم دینی و فرهنگ ایرانی اسلامی بسیار بااهمیت است، در این راستا دولت سیزدهم در اقدامی ارزشمند قانون رتبه‌بندی معلمان را پس از چندین سال معطلی اجرایی کرد.

وی آگاهی‌بخشی و افزایش بینش جوانان و نوجوانان را بهترین راه مقابله با تهدیدات هویت ستیزانه دشمن دانست و افزود:  امروز بیش از هر زمان دیگری دشمن به دنبال تسخیر مغزها، اندیشه‌ها و ایده‌های نسل جوان و نوجوان است و این یعنی ضرورت هوشیاری و بصیرت افزایی در بین جامعه فرهنگیان و دست‌اندرکاران عرصه تعلیم و تربیت را می‌طلبد.

فرماندار آزادشهر با اشاره به اینکه دشمن برای نسل جوان و نوجوان برنامه‌ریزی و هدف گذاری گسترده‌ای را آغاز کرده است، ابراز کرد: دشمنی دشمنان ادامه خواهد داشت، هوشیاری و بصیرت افزایی در بدنه آموزش و پرورش بسیار تاثیرگذار و ماندگار است.

وی اجرای قانون رتبه‌بندی معلمان را در منزلت‌بخشی این قشر  ارزشمند خواند و گفت: دولت سیزدهم در انجام وظایفی که دارد معطل نمی‌ماند.

کریمی با تاکید بر اینکه فرهنگیان قطعا موتور محرک و پیشران جامعه هستند، تصریح کرد:  پیرو تاکیدات مقام معظم رهبری بر ضرورت تحول بنیادین در آموزش و پرورش باید اهتمام ویژه‌ای به این مهم شود.

وی در دستور کار قرار دادن دولت مردمی سیزدهم در اجرای سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش را به فال نیک گرفت و گفت: لازم است همکاری همه جانبه فرمانداری آزادشهر در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری وجود داشته باشد.

انتهای پیام

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.