1403-02-24 10:15
968
0
89975
فرمانده سپاه نینوا:

خدمات سپاه از بلندگوی روابط عمومی قوی شنیده می‌شود

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان با اشاره به اینکه عملکرد سپاه در گروی اطلاع‌رسانی روابط‌ عمومی است، گفت: خدمات سپاه و بسیج از بلندگوی روابط عمومی قوی شنیده می‌شود.

به گزارش خبرنگار سرویس اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی «گلستان ما»؛ سردار علی‌ ملک‌شاهکوهی صبح امروز در آئین گرامیداشت روز روابط‌عمومی‌ها در سپاه نینوا استان گلستان اظهار کرد: در سفرهای مقامات سپاه به استان موضوع مرکز آفرینش‌ها مورد تاکید قرار گرفت تلاش کردیم این مرکز ساماندهی شود.

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان ادامه داد: برای اینکه بتوانیم عملکرد سپاه را به نمایش بگذاریم راهی جز توجه به روابط‌ عمومی نداریم.

ملک‌شاهکوهی بیان کرد: ما باید در بسیج سازندگی یک روابط عمومی مستقل داشته باشیم و نقش بنیاد تعاون بسیج و اقداماتی که در اشتغالزایی، عفاف و حجاب و هلدینگ‌های سرمایه‌گذاری دارد از نکات دیگری است که باید مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود: نقش بنیاد تعاون سپاه در گلستان در توسعه استان باید تبیین شود و قرارگاه خاتم یکی دیگر از موضوعات که باید خدمات آن را به جامعه اطلاع‌رسانی کنیم.

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان خاطرنشان کرد: توجه به برنامه‌های پایگاه‌های بسیج از دیگر نکاتی است که باید به آن اهتمام شود، خوراک و اطلاعات روابط عمومی برنامه‌هایی است که در سپاه نینوا انجام می‌شود و این خدمات جای قدردانی دارد.

ملک‌شاهکوهی افزود: ۴۳ هزار و ۷۸۹ پروژه عمرانی و غیرعمرانی توسط بسیج سازندگی در گلستان اجرا شده است، بهسازی و مرمت و بازسازی مسکن محرومان ایجاد کتابخانه، کانال آبرسان، مرمت پل روستایی، محوطه‌سازی و بهسازی معابر، برق‌رسانی و زیرساخت‌ها، ایجاد اشتغال و تسهیلات اشتعالزایی، مجموعه کارآفرینی، کارگاه پرورش قارچ، گلخانه و غیره این پروژه‌ها اجرا شده است.

وی ابراز کرد: در عرصه تعلیم و تربیت، توجه به محرومیت‌زدایی، توجه به سبد لوازم التحریر دانش‌آموزان، در بخش امنیت غذایی با احداث منابع آبی، سیل‌بند و غیره، لایروبی کانال‌های کشاورزی و انتقال آب و مرمت و احداث قنات و چاه و سیستم‌های آبیاری از دیگر موضوعاتی است که در بسیج سازندگی شاهد آن هستیم.

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان تاکید کرد: ۷۰۷ پروژه عمرانی در عرصه فرهنگی مثل بازسازی و مرمت مساجد، دارالقرآن، اماکن بقاع متبرکه، پایگاه بسیج و غیره را توسط بسیج سازندگی سپاه شاهد بودیم.

انتهای خبر/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.