1402-06-26 15:34
88
0
86494
مدیرکل آموزش‌وپرورش گلستان خبر داد:

 وجود ۳۶ هزار بازمانده تحصیلی در گلستان

 مدیرکل آموزش‌وپرورش گلستان گفت: نزدیک به ۳۶ هزار نفر در گلستان بر اساس آخرین آمارها بازمانده از تحصیل داریم.

به گزارش گلستان ما؛ سید رضا نظری در شورای آموزش‌وپرورش استان گلستان اظهار کرد: امسال تا پایان سال درگیر استخدامی‌های جدید هستیم و به‌مرور این افراد جذب آموزش‌وپرورش می‌شوند.

 مدیرکل آموزش‌وپرورش گلستان ادامه داد: نزدیک به ۳۶ هزار نفر در گلستان بر اساس آخرین آمارها بازمانده از تحصیل داریم و توانستیم سال گذشته سه هزار نفر از بازماندگان تحصیل را به مدارس برگردانیم.

 نظری افزود: یکی از معضلات ما مهاجران در استان گلستان است، همچنین تمهیداتی برای ثبت‌نام اتباع خارجی نیز دیده شده؛ ولی متأسفانه آمار دقیقی از این افراد نداریم.

 وی خاطرنشان کرد: شتاب‌بخشی سوادآموزی از دیگر مصوبات ما در شورای آموزش‌وپرورش بود، امسال تا این لحظه حتی یک ریال هم به افرادی که در نهضت سوادآموزی با ما همکاری می‌کردند بدهکار نیستیم.

 این مقام مسئول یادآور شد: بازگشایی مطلوب مدارس با استفاده از ظرفیت شهرداری‌ها از دیگر موضوعاتی است که پیگیری می‌کنیم و امید داریم که شهرداری‌ها در نظافت مدارس همراهی لازم را داشته باشند.

 نظری تأکید کرد: خطر افتادگی درخت‌های داخل مدارس یکی از موضوعاتی است که با آن روبه‌رو هستیم و باید تمهیدات لازم دراین‌خصوص دیده شود.

 وی افزود: تقویت رشته‌های هنرستانی از دیگر موضوعاتی است که پیگیری می‌کنیم و رشته‌های موردنیاز جامعه را موردتوجه قرار دادیم.

 انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.