1394-01-13 08:35
11577
1
12589
مطالب خواندنی؛

با داماد ایرانی جان کری وزیر امور خارجه آمریکا بیشتر آشنا شوید

زمانی که اوباما، جان کری را برای تصدی وزارت امورخارجه معرفی کرد، با مخالفت شدید جمهوری‌خواهان راستگرای آمریکایی (طرفدار اسرائیل) مواجه شد، زیرا آن‌ها معتقد بودند که داماد جان کری یک پزشک جراح ایرانی‌ ـ الاصل است.

به گزارش گلستان ما ؛ دکتر ونسا بردفور کری (دختر کوچکتر جان کری از همسر اولش) در سال ۲۰۰۹ با دکتر بهروز (برایان) والا ناهید که یک پزشک ایرانی ـ امریکایی است، ازدواج کرده است و بنابر برخی اخبار غیررسمی این زوج پیشتر به ایران سفر کرده‌اند.

والدین بهروز به نام‌های نوشین و رضا "والا ناهید”، در حال حاضر در لس‌آنجلس زندگی می‌کنند. بهروز والا ناهید به اختصار به نام برایان ناهید Brian Nahed در مطبوعات آمریکا شناخته می‌شود و زادگاه وی نیشز به ندرت مورد اشاره آن‌ها قرار گرفته است.

نیویورک تایمز داستان زندگی برایان و نحوه شکل‌گیری ازدواج او با ونسا کری را اینگونه روایت می‌کند:


"داماد مدرک لیسانس خود را با درجۀ ممتاز از دانشگاه کالیفرنیا در لس‌آنجلس دریافت نمود و در ادامه، مدرک پزشکی‌اش را نیز با درجۀ عالی از دانشگاه ییل (Yale University) اخذ نمود.

پدر داماد نیز که متخصص ریه و پزشک بخش مراقبت‌های ویژه است، ریاست بیمارستان هولی کراس در میشن هیل کالیفرنیا را بر عهده دارد.

بعلاوه، او مالک یک کلینیک پزشکی خصوصی است که توسط همسر وی (مادر برایان) اداره می‌شود.

ولی برخی منابع آگاه گفته‌اند که زمانی که جان کری یک سناتور بوده و بعد از ازدواج دخترش با بهروز والاناهید درخواست سفر به ایران می‌کند، جان کری نیز مدت سفر به ایران را ۲۰ روز و دیدن خانواده و محل تولد داماد خود و شهرهای کرمان و اصفهان اعلام می نماید.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

حسین رمضانی فرخانی

با احترام میخواهم یک جلد کتاب به عنوان " گاو هفتم" تالیف خودم که راه حل نهائی صلح پایدار درجهانست به عنوان جایزه صلح نمادین برای جان کری ارسال دارم لطفا ادرس ایشان را اعلام فرمائید

0
0
پاسخ
1394-04-27 06:56

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.