1402-06-22 02:10
182
0
86446
رئیس کمیسیون حقوقی شورای شهر گرگان:

ابعاد حقوقی و شهرسازی پرونده هتل پارتیا بررسی شد

رئیس کمیسیون حقوقی، نظارت، بازرسی و پاسخگویی به شکایات شورای اسلامی شهر گرگان از بررسی ابعاد حقوقی و شهرسازی پرونده هتل پارتیا خبر داد.

 به گزارش گلستان ما، حجت مقسم با اشاره به حساسیت شهروندان در این زمینه گفت: احداث هتل پارتیا از سال ۱۳۸۳ با سرمایه‌گذاری افراد حقیقی و باهدف توسعه زیرساخت‌های گردشگری شروع شد.

 در طی این مدت چندین بار عملیات عمرانی آن موقتاً متوقف شده است. تا اینکه مالکیت آن به بانک ایران‌زمین رسید و ادامه ساخت آن سرعت بیشتری به خود گرفت. اما بر اساس گزارش‌ها واصله و بررسی‌های دقیق صورت‌گرفته، تخلفات متعددی از جمله: عدم انجام تعهدات تأمین پارکینگ و تغیر کاربری به تجاری در احداث این مجموعه به وقوع پیوسته است.

 مقسم همچنین با اشاره به گزارش معاونت فنی و توسعه شهری منطقه یک شهرداری پیرامون روند صدور مجوزها، وضعیت تخلفات ساختمانی و ارسال پرونده آن به کمیسیون ماده صد جهت تعیین تکلیف گفت: شورای شهر آمادگی دارد که با درنظرگرفتن صرفه و صلاح مدیریت شهری، حقوق عامه شهروندان و حمایت از سرمایه‌گذاران، در صورت برطرف‌کردن ایرادات فنی و شهرسازی، در زمینه ادامه فرآیندتکمیل این مجموعه همکاری کنند./ شورای شهر گرگان

 انتهای خبر

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.