1393-05-06 13:24
2734
4
153

اصغر طغرایی : تا آخرین قطره خونم از شهدا دفاع خواهم کرد

مسئول کمیته خانواده های شهدا و ایثارگران ستاد انتخاباتی روحانی در گلستان گفت: وظیفه خودم می دانم تا آخرین قطره خونم از شهدا دفاع کنم.

به گزارش گلستان ما ؛ علی اصغر طغرایی مسئول کمیته خانواده های شهدا و ایثارگران ستاد انتخاباتی روحانی در گلستان چند هفته ایست که بخاطر نامگذاری اولین روگذر شهر گرگان بنام شهدا در تکاپوست.

طغرایی امروز در گفتگو با گلستان ما درباره انگیزه خود گفت : اینکه ما از نام و یاد شهدا دفاع می کنیم بخاطر اینست که اینها جان خودشان را در راه این کشور فدا کردند و امروز باید نام آنها بر در و دیوار و میادین شهر باشد.

طغرایی افزود : به بنده در جاهای مختلف فشار می آورند که چرا به نامگذاری روگذر قندهاری در میدان ترمینال گیر می دهی ، بنده خطاب به آنها عنوان می کنم که تا آخرین قطره خونم از شهدا دفاع کنم .

وی با اشاره به اینکه برخی مسئولین شهر فقط در حرف شهدا را مظهر قدرت کشور می دانند عنوان کرد: معلوم نیست چرا برخی افرادی که قرابتی با فرهنگ ایثار وشهادت ندارند در کمیته نامگذاری معابر و میادین شهر گرگان جا خوش کرده اند .

مسئول کمیته خانواده های شهدا و ایثارگران ستاد انتخاباتی روحانی در گلستان تصریح کرد: همه ما مدیون خون شهدا هستیم و اگر نتوانیم طبق وصیت نامه آنها و امام راحل عمل کنیم کشور ما دچار زیان خواهد شد.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

حسین

زنده با حاج علی اصغر طغراییدو شب پیش به خاطر همین مواضع در مسجد ملل عده ای به ایشان حمله کردند و منجر به درگیری شد اما خوشبختانه اتفاقی نیافتد عده ای خود فروخته سیاسی به خاطر نام گذاری پل شهدا در مسجد به ایشان حمله کردند و نشان دادند قدرت طلبان چه اندازه به دنبال موضوعات فرعی هستند حاج علی اصغر طغرایی دوستت داریم

0
0
پاسخ
1393-05-07 05:53
اورسجی

سلام بابا این پیرمرد رو بزارین به کارهاش برسه اینقدر برای اهداف پوچ افرادی که قدرت بیان ندارند هزینه نکنید باید بدانیم قندهاری بزرگ هست و زنده در دل همه مردم گرگان چه چپ چه راست ... خیلی جالب متر و اندازه تمام نماینده های استان هم هست مثلا میگن فلانی انگشت کوچکه شیخ قربان مشه ... بماند روحشان شاد و یادشان در دلهایمان زنده خطشان پر رهرو باد

0
0
پاسخ
1393-05-12 03:40

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.