1395-12-28 04:36
2246
0
36705
خادم الشهدای بسیجی گرگانی:

اردوهای راهیان نور می‎تواند در آینده یک گنج گران‎بهایی برای انقلاب و نظام ما باقی بماند

خادم الشهدای بسیجی گرگانی گفت: من بعنوان یک خادم الشهدا به برادران بسیجی ام توصیه میکنم حتما یک بار هم که شده به این سرزمین مقدس و کربلای ایران بیایند.

به گزارش گلستان ما به نقل از رادکانا، مهدی عموزاد خلیلی در گفتگوی صمیمی با خبرنگار بسیج از فعالیت خودش در خرمشهر می گوید :

– لطفا خود را معرفی نمایید و اعلام بفرمایید از چه زمانی به این مکان اعزام شده اید؟

با سلام،اینجانب مهدی عموزاد خلیلی متولد سال 1374 اهل گرگان روستای سرکلاته کفشگیری هستم و از تاریخ 22/12/95 افتخار نوکری و خادمی شهدا را در شهر خرمشهر دارم و تا تاریخ 28/12/95 در خدمت زائرین محترم شهدا هستم.

– چه تعداد از خادمین در این مکان حضور دارند و در چه زمینه هایی خدمات رسانی میکنید؟

در حال حاضر تعداد 7 نفر از خادمین که از بچه های استان گلستان می باشند در این اردوگاه حضور دارند که به فعالیت های فرهنگی ، تدارکات و…. مشغول خدمت رسانی هستیم.

– هدف خود را از حضور در این مکان بیان نمایید؟

بنده به عشق شهدا آمده ام که به مدت 4 سال بعنوان زائر شهدا به سرزمین نور آمده ام ولی در سال قبل تصمیم گرفتم که هر طور شده بعنوان خادم به زائرین شهدا خدمت کنم.

من معتقدم که هرچه در این راه قدم برداریم بی مزد و پاداش نخواهد بود و البته ما همیشه شرمنده ی شهدا هستیم و ارزش این خدمت در برابر زحمات بیکران شهدا و رزمندگان هیچ است.

photo 2017 03 16 16 26 05

– چه توصیه ای به هم سن و سال های خود دارید؟

حضور نوجوانان و جوانان در سرزمین نور باید بیشتر از سال های گذشته شود . من بعنوان یک خادم الشهدا به برادران بسیجی ام توصیه میکنم حتما یک بار هم که شده به این سرزمین مقدس و کربلای ایران بیایند و از نزدیک رشادت ها و جان فشانی شهدا را ببینند که از جان و مال و درس و زندگی خود زدند و چه راهی را انتخاب کردند.

– برگزاری این اردوها چه تاثیری میتواند بر فرهنگ سازی و بالا بردن روحیه ایثار و شهادت داشته باشد؟

اردوهای راهیان نور می تواند در آینده یک گنج گران بهایی برای انقلاب و نظام ما باقی بماند ، همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند:زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست”، البته ما هم باید در این مسیر پیش قدم باشیم تا در امر فرهنگ سازی و ایجاد روحیه ایثار و شهادت موثر واقع شویم و همچون شهدا در راه انقلاب و نظام و مخصوصا ولایت قدم برداریم.

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.