1398-02-15 18:59
445
0
63039
شهردار گالیکش:

وعده مدیرعامل برق گلستان پس از یکسال در گالیکش محقق نشد

شهردار گالیکش گفت: خاموشی تعدادی از چراغ‌های برق بلوار گلزار شهدا در شهر گالیکش موجب نارضایتی عمومی شده است.

به گزارش گلستان ما به نقل از نیلکوه، خاموشی تعدادی از چراغ‌های برق بلوار گلزار شهدا در شهر گالیکش موضوعی بود که نارضایتی مردم را در پی داشت، مسوولان گرچه قول داده بودند تا خاموشی در این منطقه را برطرف و روشنایی را به آنجا برگردانند اما یک سال زمان سپری شد و این وعده از سوی مدیرعامل توزیع برق استان گلستان به سرانجام نرسید.

شهردار گالیکش در این خصوص گفت: چراغ‌های برق در بلوار گلزار شهدا شهر گالیکش نسوخته بلکه اصلا روشن نشده است، ما در سال جاری حدود 37 تیر برق جدید نصب کردیم و بنا داشتیم تا پارک جنگلی فارسیان این محور را روشن کنیم.

رمضانعلی خسروی تصریح کرد: در همین زمینه صحبت‌هایی با نصیری مدیرعامل توزیع برق استان گلستان داشتیم و ایشان به ما برای تامین سیم و ترانس قول مساعدت دادند و گفتند شما امکانات تیر، لاک‌پشتی و لامپ را مهیا و نصب کنید تا به محض نصب تجهیزات ما سیم و ترانس را در اختیارتان قرار دهیم.

وی ادامه داد: با وجود آنکه امکانات از طریق شهرداری نصب شده است اما اداره برق استان دستوراتی که صادر کردند هنوز عملیاتی نشده است، تیربرق‌‌ها تا به حال روشن نشده و نیاز به تحقق وعده مسوول مربوطه دارد تا این مسیر به طور کامل روشن شود.

شهردار گالیکش؛ شرایط اقتصادی را یکی از دلایل عدم تحقق این وعده دانست و ابراز کرد: یک حرکت انقلابی لازم است تا روشنایی در این محور عملیاتی شود.

خسروی بیان کرد: بلوار گلزار شهدا شهر گالیکش یکی از محورهای ویژه است که باید جزو برنامه‌های اداره برق قرار بگیرد، در این مدت یکسال، سه مرتبه این موضوع را به صورت حضوری پیگیری کردم، دو مرتبه با اعضای شورا و فرماندار این قضیه را مطرح کردیم و چندین بار تلفنی پیگیر مسئله شدم اما هنوز روشنایی در محور بلوار گلزار شهدا به طور کامل تامین نشده است.

وی در خصوص بهبود وضعیت چاله‌های خیابان شهید نقدی‌پور گالیکش گفت: قسمت عمده‌ای از این خیابان و فرعی‌های آن اصلاح شده و روکش آسفالت در قسمت بالادست انجام گرفته است.

شهردار گالیکش افزود: ادارات حفار در زمینه کنده‌کاری باید دقت نظر داشته باشند، مردم نسبت به برخی کنده‌کاری‌ها تحمل ندارند مخصوصا اداره آب، با توجه به اینکه لوله‌های آب فرسوده شده و تعداد حفاری‌های در این زمینه زیاد است ما این مسئله را در کمیته حفاری مطرح کردیم و برای اصلاح و ترمیم لوله‌ها نامه‌نگاری با مسوولان انجام دادیم..

خسروی گفت: اینکه خیابان آسفالت شود و بعد برای اینکه لوله‌های فرسوده ترمیم شوند آن را تخریب کنیم اصلا کار جالبی نیست، آسفالتی که عمر زیادی از آن نگذشته و دو ماه بعد حفاری می‌شود برای مردم ایجاد مزاحمت می‌کند.

انتهاي پيام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.