1398-02-10 11:59
288
0
62899
فرماندار گالیکش:

سرمایه‌گذاری در حوزه صنایع دستی و میراث فرهنگی رونق تولید را در پی دارد

فرماندار گالیکش گفت: سرمایه‌گذاری در حوزه صنایع دستی و میراث فرهنگی، رونق تولید و بهبود اوضاع اقتصادی جامعه را در پی خواهد داشت.

به گزارش گلستان ما به نقل از نیلکوه، حسین مایلی در نشست صمیمی با هنرمندان و فعالان حوزه صنایع دستی و میراث فرهنگی گالیکش با تقدیر از فعالیت‌های هنرمندان حوزه صنایع دستی و میراث فرهنگی شهرستان، اظهار کرد: فعالان و هنرمندان حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نقش بسزایی در معارفه و شناساندن فرهنگ، آداب، رسوم و توانمندی‌های شهرستان به همگان دارند.

nilkooh3430 1

وی افزود: برند سازی و تبلیغات مناسب عامل مهمی در جهت معرفی محصولات و رونق بازار فروش است، از همین رو انتظار ما از هنرمندان شهرستان این است که در این عرصه تلاش نمایند.

مایلی گفت: یکی از برنامه‌های مهم شهرستان در حوزه حمایت از هنرمندان صنایع دستی، تقویت موسسات و شرکت‌های تعاونی صنایع دستی در شهرها و روستاها است تا از این طریق بتوان تا حد امکان شاهد رشد فعالیت علاقه مندان به صنایع دستی روستایی باشیم.

فرماندار گالیکش در ادامه خاطر نشان کرد: یکی از اهداف مهم دولت تدبیر و امید در سال جاری و آتی تخصیص بخشی از تولید ناخالص ملی به امر صنایع دستی و تولیدات خانگی خواهد بود.

مایلی ادامه داد: فعالیت بازارچه‌های صنایع دستی در شهرها و روستاها باعث می‌شود که هنرمندان با انگیزه و رغبت بیشتری به تولید محصولات و صنایع دستی خود روی آورده و آنها را جهت فروش عرضه نمایند، لذا در تلاش هستیم در دو شهر گالیکش و صادق آباد دو بازارچه ثابت صنایع‌دستی را راه‌اندازی نمائیم.

nilkooh3430 1

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.