1399-10-18 14:37
206
0
72521
کارشناس سیاسی عنوان کرد؛

ترس ترامپ از عین الاسدی دیگر او را پشت شیشه های ضدگلوله برد/ پایان هیمنه امریکا در منطقه با موشک باران عین الاسد

یک کارشناس سیاسی گفت: امریکا در حال افول است ، این را می توان از سخنرانی ترامپ در میان هوادارنش ازپشت شیشه های ضد گلوله بعد از هشدار سردار قاآنی متوجه شد واین اثرخون سپهبد شهید سلیمانی است.

به گزارش گلستان ما؛ مسلم رستمانی در سالروز موشک باران پایگاه عین الاسد در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری، اظهار کرد: ترور سردار سلیمانی و همراهانش در فرودگاه بغداد و نیمه های شب حرکت بزدلانه ای  و خودکشی سیاسی ترامپ به شمار می رود که ملت غیور و ولایت مدار ایران اسلامی همواره خواستار انتقام سخت آن هستند.

وی افزود: با سخنان مقام معظم رهبری، سپاه پاسداران نخستین سیلی سخت را در حداقل زمان و موشک باران عین الاسد انجام داد وهمینه پوشالی قدرت نظامی امریکا را در هم کوبید.

این کارشناس سیاسی اذعان کرد: در آن زمان شاید بسیاری در دنیا فکر می کردند که این یک رجزخوانی سیاسی است و شاید ایران قادر به انجام پاسخی نباشد اما سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاسی از فرمایشات رهبری ودر مقام انتقام خون شهید والامقام برآمدند و جهان با بهت و حیرت به حمله رعدآسا وهشداردهنده به عین الاسد نگریست.

رستمانی با بیان اینکه مقام معظم رهبری با بیان اینکه انتقام سخت در انتظار آمران و عاملان ترور سرداران مقاومت و انتقام های سختر از عین الاسد است، افزود: این سخن رهبری توسط سپاه پاسداران انقلاب مد نظر است و به زودی تحقق خواهد یافت.

وی اذعان کرد: فرو ریختن هیبت امریکا در ماجرای عین الاسد جان دوباره ای را در نیروهای مقاومت منطقه ایجاد کرد و بار دیگر  قدرت نرم انقلاب اسلامی  را در منطقه نشان داد.

رستمانی ادامه داد:  مطالبه عمومی انتقام هنوز بعد از یک سال بر سر جایش باقی است،انتقام سخت گرفته خواهد شد، در عین حال پیگیری مطالبه بین المللی نیز از سوی قوه قضاییه برای مجازات صحنه گردانان این جنایت در حال انجام است.

وی با اشاره به هشدار سردار قاآنی که " امریکایی ها در خانه خودشان امنیت نخواهند داشت"، اذعان کرد:  امریکا در حال افول است، این را می توان از سخنرانی ترامپ  درمیان هوادارنش ازپشت شیشه های ضد گلوله متوجه شد واین اثرخون سپهبد شهید سلیمانی است.

این کارشناس سیاسی با اشاره به  قدرت نرم افزاری ایران و صدور انقلاب امام خمینی در منطقه ادامه داد: انتقام خون سرداران مقاومت مطالبه کشورهای منطقه و محور مقاومت است که هلال شیعی را در نوردیده است.

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.