1398-06-07 09:48
662
0
65189
مازندرانی در نشست خبری هفته تعاون :

بیکاری ۱۴۶ نفر در تعاونی کاسپین / انحراف وام ها کمتر از 10 درصد است/ شرکت نامی طیور همکاری لازم را با اداره کار ندارد

مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان گفت : تعاونی های اعتباری منحل شده در حال تسویه هستند و حدود ۱۴۶ نفر از تعاونی کاسپین(امید جلین) بیکار شده و از ما بیمه بیکاری گرفته اند .

به گزارش گلستان ما ؛ سعید مازندرانی ظهر امروز پنجشنبه 7 شهریور ماه در نشست خبری مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان به مناسبت هفته تعاون اظهار کرد: تخلفات شرکت نامی طیور دو بار توسط بازرسین اداره کار مورد بررسی قرار گرفت اما هر بار با ممانعت مالک مواجه شدیم و‌ پرونده را به دادگاه ارسال کردیم .

مازندرانی با بیان اینکه بارها به این فرد هشدار دادیم ، افزود : حتی با وام نامبرده مخالفت کردیم چون این فرد با ما همکاری لازم را نداشت .

وی تصریح کرد : برخی وقتها باید کارگران نترسند و شجاعانه حرف شان را بزنند و از حق شان دفاع کنند ، متاسفانه ترس از بیکار شدن باعث می شود که جلوی مدیران خود سکوت کنند.

مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان در پاسخ به سوال گلستان ما در خصوص آخرین وضعیت تعاونی های اعتباری گفت : مشکلات تعاونی های اعتباری در استان گلستان حل و مجوز آنها باطل شده است .

مازندرانی افزود : تعاونی های منحل شده در حال تسویه هستند و حدود ۱۴۶ نفر از تعاونی کاسپین(امید جلین) بیکار شده و از ما بیمه بیکاری گرفته اند .

وی اضافه کرد : تعاونی هایی مثل بهمن ایثار و‌ وحدت نیز قبلا تعیین تکلیف شده و برخی نیروهای آنها به بانک ایران زمین پیوستند .

این مقام مسئول یادآور شد : طرح تعاون روستا یکی از اولویت های کاری ماست و چون قرار شده هزار تعاونی در کشور در هزار روستا ایجاد شود ، سهم استان ما 60 تا بود که ما توانستیم در 80 روستا تعاونی تاسیس کنیم .

مازندرانی ادامه داد : بازرسی های ما از واحدهای کاری و دریافت کنندگان تسهیلات ماهانه و دقیق است و انحراف وام های ما نیز کمتر از 10 درصد است .

انتهای پیام /

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.