1397-05-31 04:58
597
0
56288
فرمانده انتظامی علی آباد کتول خبر داد:

اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در علی آباد کتول

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان علی آباد کتول از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان خبر داد و گفت: هدف پلیس برقراری امنیت اجتماعی و افزایش اعتماد مردم است.

به گزارش گلستان ما به نقل از زرین نامه؛ سرهنگ الیاس تازیکه در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه خبری تحلیلی از دستگیری 46 نفر از اراذل و اوباش و متهیمن تحت تعقیب و کشف و ضبط 11 قبضه سلاح غیر مجاز همزمان با اجرای این طرح خبر داد.

وی اظهار کرد: در راستای ایجاد امنیت اجتماعی در شهر و برخورد با اخلال گران امنیت و آرامش مردم، صبح امروز طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با حضور نیروهای پلیس آگاهی، اماکن، و ماموران نیروی انتظامی در سطح شهرستان علی آباد کتول و منطقه کمالان اجرا شد.

سرهنگ تازیکه هدف از اجرای این طرح را دستگیری و بازداشت اراذل و اوباش، متهمین تحت تعقیب و جمع آوری سلاح های غیر مجاز عنوان کرد و گفت: در این عملیات 46 نفر از جمله 10 نفر از اراذل و اوباش، 6 سارق و سایر متهمین تحت تعقیب که در زمینه شرارت، مواد مخدر و سرقت دست داشتند، دستگیر و تحویل پلیس آگاهی شهرستان شدند.

وی افزود: از این افراد در مجموع 11 قبضه انواع سلاح غیر مجاز، تعدادی چاقو و قمه و چماق، یک کیلوگرم انواع مواد مخدر، یک تروفی ( سر بریده شکار) مربوط به مارال کوهی و دو عدد قرقاول که به صورت غیر مجاز شکار شده بودند کشف و ضبط گردید. همچنین یک دستگاه خودرو مربوط به یکی از متهمین و 35 دستگاه موتور سیکلت توقیف گردید.

سرهنگ تازیکه در ادامه ضمن تشکر از حمایت های مردمی در خصوص برقراری نظم و امنیت در حوزه سرزمینی شهرستان علی آباد کتول و بخش کمالان گفت: امروز پلیس رکن اصلی برقراری نظم و امنیت و آرامش در جامعه است و لازم است در جهت برقراری این نظم و امنیت از تمام ظرفیت های موجود استفاده کنیم. نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت که وظیفه ذاتی پلیس است با احدی تعارف ندارد و خواب را بر اراذل و اوباش حرام می کنیم.

وی در خصوص برخورد جدی و قاطع با اراذل و اوباش گفت: خط قرمز ما نا امنی، شرارت و ایجاد رعب وحشت در بین شهروندان است و به هیچ عنوان این مسئله را بر نمی تابیم. در کشوری که به بهای خون هزاران شهید، اعتبار و عظمت پیدا کرده است، جای هیچ گونه رفتار قلدر مآبانه و اعمال خلاف مصالح عمومی جامعه و امنیت ملی نیست. فلذا در وهله اول سعی می کنیم با اقدامات پیشگیرانه، از بروز نا امنی در جامعه جلوگیری کنیم ولی در صورت مشاهده هر گونه شرارت و اخلال در نظم عمومی جامعه به شدت با افراد خاطی برخورد می کنیم.

فرمانده انتظامی شهرستان در پایان تاکید کرد: طرح ارتقاء امنیت اجتماعی، به منظور افزایش ضریب امنیت و آرامش شهروندان ادامه خواهد داشت و از مردم شریف منطقه درخواست می کنم در صورت مشاهده هر گونه شرارت، اخاذی، ایجاد مزاحمت برای نوامیس، رفتار خلاف عرف و شئونات اسلامی، رفتارهای مشکوک و سایر مواردی که به پلیس در کشف، جلوگیری و دستگیری متهمان و بر هم زنندگان نظم و امنیت عمومی کمک می کند با شماره 110 تماس حاصل نمایند و اخبار و اطلاعات خود را در اختیار پلیس قرار دهند و مطمئن باشند پلیس در برخورد با اراذل و اوباش، اشرار و متخلفان کوچکترین سستی از خود نشان نخواهد داد و برخورد ها در چهار چوب مقررات قاطع و جدی خواهد بود.

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.