1398-07-28 09:14
1758
5
65972
سریال بی تفاوتی مسئولان اورژانس بیمارستان علی آباد تا کی ادامه دارد؟!

پاسکاری بیمار از بیمارستان به خانه در علی آباد کتول منجر به فوت بیمار شد!

این بیمار که دچار بیماری سل شدید بود، هر بار پس از بستری از نظر مسئولین اورژانس سالم تشخیص داده می شد و به اجبار به خانه بر می گشت و در آخرین باری که در بیمارستان بستری شد متاسفانه قبل از اینکه به خانه ارجاع داده شود، فوت نمود!

به گزارش گلستان ما ؛ ظاهراً سریال سهل انگاری و بی تفاوتی مسئولان بیمارستان به ویژه در اورژانس در علی آباد کتول تمامی ندارد و بعد از به کما رفتن سارینا دختر بچه 8ساله در اثر تزریق اشتباه  و زندگی نباتی این دختر بیگناه ، این بار نوبت به بیماری به نام «ن ل» رسید که در اثر سهل انگاری و بی تفاوتی مسئولان اورژانس بیمارستان بقیه الله الاعظم علی آبادکتول فوت کرد.


این بیمار که دچار بیماری سل شدید بود، هر بار پس از بستری از نظر مسئولین اورژانس سالم تشخیص داده می شد و به اجبار به خانه بر می گشت و در آخرین باری که در بیمارستان بستری شد متاسفانه قبل از اینکه به خانه ارجاع داده شود، فوت نمود!


حال سوال اینجاست که مسئولیت تشخیص بیماری افرادی که به اورژانس مراجعه می کنند، به عهده پرستاران و مسئول اورژانس است یا پزشک و پزشک متخصص؟! چرا این بیمار با بیماری حاد چندین بار توسط عوامل بیمارستان به خانه ارجاع داده شده است؟!


 مسئولیت این بی تفاوتی در قبال بیماران بر عهده چه کسی است؟! اگر این فرد بیمار نبوده و نیاز به بستری نداشته است چرا فوت کرده است؟! اگر در شهر های بزرگتر یا سایر کشورها چنین اتفاقی می افتاد، چه برخوردی با مسولان صورت می گرفت؟! آیا کسی پاسخگوی به خطر افتادن جان بیماران در بیمارستان علی آباد هست!؟


هر چند دادستان محترم و ولایتمدار شهرستان جناب آقای طباطبایی خودشان به این قضیه ورود کرده و شخصاً پیگیر ماجرا شده است ولی آیا جان انسان ها این قدر بی ارزش شده چرا که جان انسان ها متاعی است که از دست رفتن آن قابل جبران نیست.


در پایان این ماجرای غم انگیز باید بدانید عده ای از مسئولان بیمارستان بدبختانه بیمارستان را با ملک شخصی اشتباه خود گرفته اند و فکر می کنند چون از اقوام مسئولان شهر هستند یا فلان فامیل شان در استانداری یا ... مشغول است مصونیت دارند و هیچ کس حق برخورد با آنها را ندارد.


در ادامه از مسئولان محترم قضایی شهرستان جناب آقای محمدی و طباطبایی و در صورت لزوم مسئولان قضایی استان درخواست می شود خودشان به این مسئله ورود کنند و ضمن برخورد شدید با مسببان حادثه، مانع از تکرار فوت هموطنان بیگناهی شوند که بنیه مالی برای درمان بیماران خود در شهر های دیگر را ندارند و بیمارستان علی آباد را برای درمان انتخاب می کنند!

 

انتهای پیام /

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

احمدیداللهی

البته بهتر است به جای اسم بیمارستان از کلمه کشتارگاه استفاده کنیم

1
0
پاسخ
1398-07-28 14:53
سیروس

البته کلمه کشتارگاه زیبنده نیست. پرسنل هم در حال زحمت کشیدن هستند ولی باید شرایط را تغییر داد نیرو کم است. امکانات کم و تخت هم کم است. مردم هم باید مراعات کنند و بهداشت را رعایت کنند مسئولین هم باید به فکر باشند

1
0
پاسخ
1398-07-29 09:21

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.