1400-03-20 12:38
370
0
74940
مسئول ستاد مردمی آیت الله رئیسی در گلستان:

رنج جامعه، رشد نقدینگی افسار گسیختگی این دولت است

امامی گفت: نفوذ اجتماعی و سیاسی استعمار را به دلیل عدم پایبندی به قانون اساسی را می بینیم امروز رنج جامعه رشد نقدینگی افسار گسیختگی این دولت است.

به گزارش گلستان ما؛ عیسی امامی امروز در نشست خبری با خبرنگاران اظهار کرد: ستادهای مردمی شورای وحدت نیروهای انقلاب اسلامی انقلاب ما با مشارکت مردم شکل گرفت و مردم نقش تعیین کننده ای داشتند.

وی افزود: این نقش تعیین کننده در شعار انقلاب نیز مشخص است و امروز آمده ایم این موضوع را نشان دهیم.

مسئول ستاد مردمی آیت الله رئیسی در گلستان تصریح کرد: ما با مبانی دینی باید اداره کشور را داشته باشیم به همین جهت شورای نگهبان وجود دارد که تمامی دستورها منطبق با شریعت باشد.

امامی بیان کرد: قانون اساسی ما عصاره تمام فضائل است و تمام اقدامات برای اجرای عدالت است که مسوولیت آن بر عهده تمام ارکان نظام است.

وی اذعان کرد: چند سال این شرایط را تحمل کردند امروز نظام به دنبال حمایت های مردمی است تا مبارزه با فساد ایجاد شده را داشته باشد.

امامی تاکید کرد: امروز جوانان سرمایه اصلی هستند توجه به جوانان را به سمت مسایل غیر اخلاقی سوق داده اند اما به وضعیت ازدواج و شغل آن ها توجهی نشده است.

وی اذعان کرد: نفوذ اجتماعی و سیاسی استعمار را به دلیل عدم پایبندی به قانون اساسی را می بینیم امروز رنج جامعه رشد نقدینگی افسار گسیختگی این دولت است.

مسئول ستاد مردمی آیت الله رئیسی در گلستان گفت: تورم روز تحویل گرفتن دولت را با الان مقایسه کنید نرخ ارز به مرز سی هزار تومان رسیده و این ها بر اساس تصمیم های نادرست دولت است.

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.