گروه : گنبد کاووس
شماره : 70408
تاریخ : 1399-09-14 18:21
با همکاری دانشگاه شمس گنبدکاووس برگزار شد؛ دومین آزمون ویژه طلاب مدارس دینی اهل سنت و تشیع / تصاویر آزمون اختصاصی طلاب حوزه های علمیه برادران و خواهران مدارس دینی اهل سنت و تشیع برگزار شد.

به گزارش گلستان ما، حجت الاسلام والمسملین دکتر جلال عراقی در حاشیه برگزاری آزمون طلاب دانشگاه تقریب مذاهب اسلامی گفت: دومین دوره آزمون ویژه طلاب اهل سنت و تشیع ویژه حوزه های علمیه خواهران و برادران با همکاری دانشگاه شمس گنبدکاووس در این حوزه امتحانی  برگزار شد.

رییس دانشگاه مذاهب اسلامی گلستان با اشاره بر استقبال خوب شرکت کنندگان در آزمون افزود: در این آزمون ۶۰ درصد شرکت کنندگان از اهل تشیع و ۴۰ درصد اهل سنت بودند که با رابطه معکوسی نسبت سال قبل در آزمون این دانشگاه داشته است.

وی خاطرنشان کرد: پذیرفته شدگان دانشگاه مذاهب اسلامی مقطع کارشناسی می توانند در چهار رشته (فقه و حقوق حنفیه – فقه و حقوق امامیه – علوم قرآنی و حدیق – فلسفه و عرفان اسلامی) تحصیل نمایند.

دکتر جلال عراقی با اشاره بر اینکه آزمون دانشگاه مذاهب از طریق سازمان سنجش برگزار می شود تصریح کرد: رشته های فقه مقارن و حقوق اسلامی و رشته سایر ادیان الهی نیز در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرد و نتایج آزمون از طریق سامانه سازمان سنجش اعلام خواهد شد.

qab1

qab2

 

qab3
 
qab4
 
qab5
 
qab6
 
qab7
 
qab8
عکاس ؛علی آذرشب
انتهای پیام /