گروه : گمیشان
شماره : 68295
تاریخ : 1399-12-10 03:45
بهمن ایری: عدم توجه به توصیه های بهداشتی زحمات کادر درمان را به هدر خواهد داد رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گمیشان گفت: عدم توجه مردم به توصیه های بهداشتی زحمات کادر بهداشت و درمان را به هدر خواهد داد.

به گزارش گلستان ما، بهمن ایری رئیس مرکز بهداشت شهرستان گمیشان با اشاره به اینکه جمعیت ۷۵هزار نفری شهرستان گمیشان زودتر از سایر شهرستان ها غربالگری شده افزود: اقدامات بهداشتی کماکان تداوم دارد و تشدید نظارت بر اماکن به جد پیگیری می شود.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گمیشان با اشاره به مخاطرات کرونا ویروس، افزود: مردم کماکان توصیه های بهداشتی و موضوع فاصله گذاری اجتماعی بخصوص استفاده از ماسک و شستشوی دست ها راجدی بگیرند.

ایری افزود: متاسفانه برخی بدون توجه به توصیه های بهداشتی مراسمات عزا برپا و یا مراسمات جشن عروسی را برگزار می کنند که حضور جمعیت در کنار هم باعث افزایش مبتلایان خواهد شد.

وی در پایان گفت: احتمال ناقل بودن افراد بسیار زیاد است لذا اگر فرزندان دوستدار والدین خود هستند فعلا فرزندان در صورت امکان و در صورتی که کار ضروری ندارند، از حضور در کنار والدین مسن خود که بخصوص بیماری هایی چون دیابت، چربی و... دارند پرهیز کنند.

انتهای پیام/