گروه : گلستان شما
شماره : 69287
تاریخ : 1399-07-02 06:38
استاندار خبر داد: پرداخت 2300 میلیارد تومان مطالبات کلزاکاران و گندمکاران گلستانی استاندار گلستان از پرداخت 2300 میلیارد تومان مطالبات کلزاکاران و گندمکاران استان گلستان در سال جاری خبر داد.

به گزارش گلستان ما ؛ هادی حق شناس استاندار گلستان صبح امروز در دیدار با فرمانداران استان اظهار کرد: دولت در جهت حمایت از کشاورزان تلاش زیادی دارد.

حق شناس افزود : علی رغم تمام مشکلات مالی تا کنون ۲۳۰۰ میلیارد تومان از مطالبات کلزاکاران و گندمکاران استان پرداخت شده و این رقم فارغ از حمایت های صورت گرفته از دیگر کشاورزان است.

وی تصریح کرد: اگرچه در سال ۹۸ گلستان بحران عظیمی همچون سیل را پشت سر گذاشت اما همه موفق شدیم تمام مطالبات کارکنان دولت را پرداخت کنیم.

 استاندار گلستان افزود: در بحران کرونا میزان اعتباراتی دریافتی گلستان به نسبت جمعیت از تمامی استان های همجوار بیشتر بود و ما موفق شدیم علاوه بر تجهیزات , مطالبات کادر درمانی را بطور کامل پرداخت کنیم.

حق شناس یادآور شد: تلاش داریم در سالجاری با همراهی دستگاه های اجرایی استان ۳۳ هزار شغل در استان ایجاد کنیم و خوشبختانه نرخ بیکاری استان در سه ماهه اول سال جاری به ۹.۸ رسیده و یک رقمی شده است.

این مقام ارشد دولت تدبیر و امید با اشاره به بنیان‌های قدرتمند اقتصاد ایران خاطرنشان کرد: پیش بینی های بین المللی حاکی از آن است که اقتصاد ایران در سال آینده رشد مثبت را تجربه خواهد کرد.

انتهای پیام /