گروه : گرگان
شماره : 68665
تاریخ : 1399-04-17 19:36
منتخب گرگان در مجلس یازدهم : یکی از مشکلات ما این‌است که به مردم سر نمی زنیم رمضانعلی سنگدوینی گفت : یکی از مشکلات ما این است که به مردم سر نمی زنیم و بین آن ها نمی رویم؛ حضور در بین مردم و شنیدن دغدغه ها و عمل کردن به خواسته های آن ها ضروری است.

به گزارش گلستان ما؛ رمضانعلی سنگدوینی منتخب مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی عصر امروز شنبه در دیدار با مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان اظهار داشت: از تلاش ها و پیگیری های صورت گرفته برای به ثمر رسیدن پروژه های عمرانی و نیز فعالیت های توسعه بخش در عرصه فرهنگ و هنر استان تشکر می کنم.

سنگدوینی افزود : خدا را شکر در بین نمایندگان منتخب استان وفاق و همدلی وجود دارد و مصمم هستیم تا مسیر پیش رو را با قوت و قدرت برای توسعه استان به پیش برویم.

 وی با تاکید بر اینکه  باید برای مردم تلاش کنیم، گفت: یکی از مشکلات ما این است که به مردم سر نمی زنیم و بین آن ها نمی رویم؛ حضور در بین مردم و شنیدن دغدغه ها و عمل کردن به خواسته های آن ها ضروری است و  باید نمایندگان و مسئولان از جنس و همرنگ با مردم باشند.

منتخب مردم گرگان و آق قلا در مجلس یازدهم فرهنگ و آموزش و پرورش را پایه و اساس توسعه و رشد جامعه قلمداد کرد و گفت: بنده به نوبه ی خود آمادگی کامل دارم تا در حد توان برای مردم و توسعه ی فرهنگ و هنر استان با همدلی و همراهی مجمع نمایندگان استان قدم برداریم.

در این نشست مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان با اشاره به تلاش های صورت گرفته برای  افزایش درصد اهدای آگهی های دولتی به نشریات استانی و موفقیت های کسب شده در حوزه های گوناگون فرهنگ و هنر، درباره برخی پروژه های ناتمام فرهنگی و هنری در حوزه ی انتخابیه گرگان و آق قلا گفت: سه پروژه تالار مرکزی گرگان و نگارخانه تالارفخرالدین اسعد گرگانی و مجتمع فرهنگی و هنری انبارالوم نیازمند توجه برای اتمام و بهره برداری هستند.

عادله کشمیری افزود : وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بارها اعلام حمایت مادی و معنوی خود را برای به پایان رساندن پروژه ها و نیز حمایت از تجهیز زیرساخت های مورد نیاز حوزه فرهنگ و هنر اعلام داشته است اما متاسفانه آن همدلی و عزم جدی مسئولان برای به پایان رساندن این پروژه ها در گرگان و آق قلا  و دیگر نقاط استان را تاکنون شاهد نبوده ایم.

کشمیری با اشاره به گزارشی از فعالیت و شرایط اهالی فرهنگ و هنر و رسانه در ایام کرونا که تقدیم استاندار شد، درباره نقش فرهنگ و هنر در کاهش آسیب ها در دوران پساکرونا اظهار کرد: دغدغه های اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه در دوران پساکرونا در اولویت ما قرار دارد.

انتهای پیام/