گروه : کلاله
شماره : 69310
تاریخ : 1399-06-28 12:07
فرماندار کلاله: برگزاری هرگونه مراسم عروسی و ترحیم در کلاله، جرم تلقی می شود فرماندار کلاله گفت: برگزاری هرگونه مراسم عروسی و ترحیم در شهرستان کلاله جرم محسوب شده و برابر قانون با فرد متخلف برخورد جدی خواهد شد.

به گزارش گلستان ما، علی اصغر بیانی فرماندار کلاله در جلسه ستاد مقابله با کرونا شهرستان با بیان این مطلب گفت: بنا به تصمیم ستاد مقابله با کرونا و مصوبه شورای تامین؛ برگزاری هرگونه مراسم عروسی و ترحیم در شهرستان کلاله جرم محسوب شده و برابر قانون با فرد متخلف برخورد جدی خواهد شد. 

فرماندار کلاله با اشاره به افزایش شیوع بیماری کرونا و وضعیت قرمز شهرستان گفت: استفاده از ماسک در ادارات، بانک ها، اماکن و وسایل حمل و نقل عمومی الزامی می باشد و به افراد فاقد ماسک خدماتی ارائه نخواهد شد. 

رییس ستاد مقابله با کرونا کلاله از پلمپ چند واحد صنفی متخلف خبر داد و افزود:طی هفته گذشته؛ ۶۵ اخطار توسط تیم بازرسی ستاد کرونا به واحد های صنفی کلاله داده شد و ۱۰ واحد نیز بدلیل عدم رعایت دستورالعمل ها بمدت یک هفته #پلمپ گردید. 

بیانی در ادامه تاکید کرد:انتظار می رود شهروندان تا نابودی ویروس کرونا، ضمن رعایت فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک؛ همراهی و همکاری لازم را با ستاد مقابله با کرونا شهرستان داشته باشند.

انتهای پیام/