گروه : کردکوی
شماره : 6376
تاریخ : 1399-04-25 15:43
تصاویر/ عطر افشانی مزار مطهر شهدای شهر کردکوی بسیجیان، فرماندهان نظامی و انتظامی، نیروهای نظامی و انتظامی، مسئولین و کارکنان ادارات و نهادهای دولتی شهرستان کردکوی صبح امروز پنج شنبه باری دیگر در جهت گرامیداشت هفته بسیج با شهدا و امام شهدا تجدید بیعت کرده و مزار پاک شهدا را غبارروبی و با گلاب ناب شستشو کردند.

به گزارش گلستان ما به نقل از رادکانا، بسیجیان، فرماندهان نظامی و انتظامی، نیروهای نظامی و انتظامی، مسئولین و کارکنان ادارات و نهادهای دولتی شهرستان کردکوی صبح امروز پنج شنبه باری دیگر در جهت گرامیداشت هفته بسیج با شهدا و امام شهدا تجدید بیعت کرده و مزار پاک شهدا را غبارروبی و با گلاب ناب شستشو کردند.

حاضران با قرائت فاتحه، غبارروبی و گلباران مزار شهدا یاد و خاطره دلاورمردی‌های شهدای هشت سال دفاع مقدس و حضور حماسی بسیجیان در هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشتند.

حجت الاسلام یوسف نژاد نماینده ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کردکوی دقایقی را به بیان ویژگی های بسیجیان مخلص و ولایتمدار پرداخت.

یاد و خاطره تمامی شهدای اسلام و انقلاب خصوصا شهدای شهرستان کردکوی گرامی باد.

???????????????????????????????

?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????