گروه : کردکوی
شماره : 70406
تاریخ : 1399-09-14 17:41
عزیززاده خبر داد؛ تشکیل پرونده برای موضوع شهروند گمشده کردکویی / فراخواندن چند نفر به دادسرای کردکوی برای بازجویی دادستان عمومی و انقلاب کردکوی از تشکیل پرونده برای موضوع شهروند گمشده کردکویی خبر داد.

به گزارش گلستان ما، هادی عزیززاده گفت: همزمان با اعلام خبر مفقودی یک شهروند کردکویی در منطقه جنگلی این شهر از سوی خانواده وی ، پرونده در شعبه اول بازپرسی دادسرای این شهرستان تشکیل شد.

دادستان عزیززاده با بیان این که امیدواریم این هم استانی  ، سلامت پیدا شوند و به آغوش خانواده بازگردند افزود: همزمان با اقدام هلال احمر و نیروهای داوطلب برای جستجوی این شهروند ، اقدامات لازم برای در نظر گرفتن سایر فرضیه ها نیز در دادسرای این شهرستان در حال پیگیری و انجام است .

وی با بیان این که تشکیل پرونده ، همزمان با  عملیات جستجو در پرونده های مفقودی ، روال عادی است  گفت: فعلا اظهارنظر درباره جنایی بودن این پرونده زود است  و باید منتظر نتیجه جستجوها ماند البته چند نفری به عنوان مطلع و مظنون به شعبه اول بازپرسی کردکوی فراخوانده شده اند و تحقیقات در حال انجام است .

معین شریفی جوان 37 ساله بعدازظهر سه شنبه برای پیاده روی به مناطق بالادست پارک جنگلی کردکوی رفت که متاسفانه مفقود و تا کنون پیدا نشده است.

انتهای پیام/