گروه : پیشنهاد ما
شماره : 62260
تاریخ : 1399-04-25 15:05
نماینده آزادشهر و رامیان: کم‎توجهی دولت به موضوع سیل را در مجلس بررسی می‎کنیم/ شخصا شاهد خدمات مثمرثمر نیروهای مسلح بودم نماینده آزادشهر و رامیان گفت: من در جلسه ستاد بحران به ریاست جهانگیری معاون اول ریاست جمهور تاکید کردم که هم هیات دولت و هم مسئولین استانی سیل را جدی نگرفتند، مسلما این موضوع را بصورت جدی در مجلس پیگیری خواهیم کرد و از حقوق مردم این استان دفاع می کنیم.

به گزارش گلستان ما، علیرضا ابرهیمی در گفتگو با گلستان ما اظهار داشت: اتفاقاتی که در کشور افتاد، بسیار ناخوشایند بود که در این بین سیل گلستان پیامده های منفی ای دربرداشت.

وی افزود: باید بررسی شود که علل این حادثه در استان گلستان چه بود و آیا می توانستیم کاری انجام دهیم که انجام نشد و اینکه در مدیریت بحران چه کارهایی باید انجام می شد.

ابراهیمی تاکید کرد: من در جلسه ستاد بحران به ریاست جهانگیری معاون اول ریاست جمهور تاکید کردم که هم هیات دولت و هم مسئولین استانی سیل را جدی نگرفتند و شاهد این ادعای ما اختصاص تنها 5 میلیارد تومان برای این موضوع از سوی نوبخت بود که شاید می توانستیم کار بهتر و مثمر ثمرتری را در عین واحد انجام دهیم و مسلما این موضوع را بصورت جدی در مجلس شورای اسلامی از سوی مجمع نمایندگان گلستان و دیگر نمایندگان پیگیری خواهیم کرد و از حقوق مردم این استان بخصوص آق قلا و گمیشان دفاع می کنیم.

ابراهیمی یاداور شد: قطعا اگر لایروبی روخانه ها و کانال ها انجام می گرفت و آب بندان ها در حوزه کشاورزی جدی گرفته می شد و در حوزه آبخیزداری اقدامات مناسبی صورت می گرفت؛ امروز شاهد چنین حوادثی در استان گلستان نبودیم.

نماینده آزادشهر و رامیان در خصوص اقدامات نیروهای مسلح و بسیج نیز گفت و تصریح کرد: از همان ابتدای کار و با دستور مقام معظم رهبری شاهد ورود نیروهای مسلح و بسیج به موضوع سیل بودیم و من شخصا شاهد خدمات مثمرثمر نیروهای مسلح که این اقدامات خود بخشی از خدمات نظام به مردم است؛ بودم و جا دارد از نیرویهای مسلح، ارتش، نیروی انتظامی، سپاه و بسیج قدردانی و تشکر شود.