گروه : پیشنهاد ما
شماره : 66339
تاریخ : 1399-04-25 08:34
چوبداری جای سالاری را می گیرد ؛ فرماندار رامیان استعفا داد از شهرستان رامیان خبر می رسد فرماندار این شهرستان بنا به دلایلی از سمت خود استعفا داده و استانداری گلستان نیز این استعفا را پذیرفته است.

به گزارش گلستان ما ؛ از روز گذشته خبرهای غیر رسمی حکایت از استعفای محمود سالاری فرماندار شهرستان رامیان در شرق استان گلستان خبر می دهند .

 

پیگیری های خبرنگار گلستان ما از طریق مراجع نظارتی و منابع اداری سازمان های مرتبط نشان می دهد این استعفا اتفاق افتاده و استانداری گلستان نیز این استعفا را پذیرفته است.

 

در روزهای اخیر شاهد برخوردهای قضایی با مفاسد اقتصادی و تخلفات حوزه آرد و نان در شهرستان رامیان بودیم که می توان به حواشی کارخانه الماس رامیان ، شرکت تعاونی حمل و نقل آرد رامیان و حوزه کارشناسی آرد و نان فرمانداری رامیان اشاره کرد.

 

علی ایحال از استانداری گلستان خبر می رسد که علیرضا چوبداری مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری گلستان گزینه اصلی جایگزینی محمود سالاری در فرمانداری رامیان است.

 

گویا علیرضا ابراهیمی نماینده رامیان ، آزادشهر و فندرسک نیز با فرمانداری چوبداری مشکلی نداشته و باید بزودی شاهد حضور وی در این کرسی باشیم.

 

انتهای پیام /