گروه : وب‌گردی
شماره : 39914
تاریخ : 1399-04-21 06:06
تصویری جالب از تفاوت اسیر شدن یک ایرانی و یک آمریکایی اسارت در جبهه‌ها در میان سربازان اسلام با سرافرازی و در میان گمراهان با سرافکندگی همراه است.

به گزارش گلستان ما به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ از زمان جنگ تحمیلی سربازان و رزمندگان ایرانی همواره از شهادت به عنوان  یکی از آرزو‌های خود یاد می‌کردند. اسیران جنگ تحمیلی که پس از آزادی به عنوان آزادگان جبه‌های جنگ عیله باطل شناخته می‌شدند بارها در مصاحبه‌های خود از اسارت خود با تمام سختی‌های پیش رو به عنوان دورانی که توانسته اند بخشی از سختی های اسرای دشت کربلا را مشاهده کنند یاد می کنند. 

با آغاز جنایت تروریست‌های تکفیری صهیونیستی داعش در عراق و سوریه بازهم رزمندگان امروزی در غالب مدافعان حرم برای دفاع و صیانت از ارزش‌های اسلامی راهی جبهه‌ها جنگ شدند. تعدادی از این راست‌ قامتان ولایت در این راه مقدس اسیر و تعدادی هم به شهادت رسیدند.

فقط کافیست تا جهاد و رشادت را در چهره برزگ مردان تاریخ دید تا همه به  درستی مسیر شهادت پی ببریم. در تصویر زیر لحظه اسارت شهید مدافع حرم،فریدون احمدی،که چند روز پیش بعداز تحمل حدود ۱/۵ سال اسارت، بدست تروریستهای وهابی در سوریه به شهادت رسید را مشاهده می‌کنید. همانگونه که از چهره این شهید بزرگوار عیان است هیچ دردورنجی نمی‌تواند استواری وی در راه حفظ اسلام و پایداری از حق مظلومین را متزلزل کند.

اما تصویر پائین هم لحظه اسارت سربازان آمریکائی در خلیج فارس را در حالی مشاهده می‌کنید که به شدت از عمل خود ترسیده و نادم است.

این است فرق بین جهاد در راه خدا و گمراهی از راه اسلام.

6317096 546

انتهاي پيام/