گروه : مطالب ویژه
شماره : 65469
تاریخ : 1399-04-25 15:51
مدیر آموزش و پرورش گرگان: 310 نیروی حق التدریسی در گرگان جذب می شوند مدیرآموزش و پرورش شهرستان گرگان گفت: از اول مهر نیروهای حق التدریس و سوادآموزی و سرباز معلم به صورت نیروهای جدید حق التدریسی جذب و از اول مهرماه مشغول به کار خواهند شد.

به گزارش گلستان ما به نقل از کلاس بیست؛ بهجت تربتی نژاد، امروزدر حاشیه کارگاه فرهنگی و اجتماعی شهرستان در جمع خبرنگاران اظهارکرد:تاکنون ۹۹ درصد ثبت نام های شهرستان در همه مدارس دولتی و غیردولتی انجام شده است

وی افزود: امسال حدود هشت هزار و 600 کلاس اولی به مدارس می روند .

مدیرآموزش و پرورش گرگان با اشاره به برنامه آغاز سال تحصیلی مدارس این شهرستان، تصریح کرد: برنامه آغاز سال تحصیلی را در دو مدرسه دین و دانش (شهرستانی) و مدرسه سجادیه (استانی) خواهیم داشت و یکی از مقامات کشوری در مراسم بازگشایی مدارس حضور دارد.

وی همچنین بیان کرد: امسال به دلایل متعدد در مقطع ابتدایی در سطح شهرستان گرگان حدود 20کلاس درس اضافه کرده ایم.

تربتی نژاد خاطرنشان کرد: سرویس رایگان برای دانش آموزان شامل طرح روستا مرکزی مانند سال گذشته در مقطع متوسطه اول و دوم خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه درمجموع 15مدرسه روستا مرکزی داریم، خاطرنشان کرد: در کل دانش آموزان  98 مدرسه (مقطع متوسطه اول و دوم) روستایی را تحت پوشش قرار می دهند.

تربتی نژاد یادآورشد: از اول مهر نیروهای حق التدریس و سوادآموزی و سرباز معلم به صورت نیروهای جدید حق التدریسی جذب و از اول مهرماه مشغول به کار خواهند شد که تعداد آن ها در گرگان 310 است.

مدیرآموزش و پرورش گرگان در خاتمه گفت: در چند روز آینده به همت بسیج دانش آموزی نمایشگاه نوشت افزار ایرانی و اسلامی برگزار خواهیم کرد.

انتهای پیام/